Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 18:34:33

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Recycle Bin e вече отворен  (Прочетена 116875 пъти)
 
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: април 06, 2008, 10:15:34 »

да ама нали вече не е нужно когато искаме нещо от vbox или там другото да слагаме тагове<поне така беше казано във форума> и затова лично аз не бях сложила,а явно трябва blush

vbox7.com вече се поддържа от форума. Само поставяте линка и готово

http://www.vbox7.com/play:c0736d34
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: април 06, 2008, 10:17:51 »

Можете ли да ми кажете как да изтрия или редактирам едно от мненията си, защото тази опция не я виждам никъде. Благодаря ви.

Мненията се заключват за редакция автоматично след определено време (мисля, че беше 24 часа). Не могат да се трият или редактират. Целта е изключване на възможността някой потребител да съсипе темата, като изтрие постовете си.

Ако има нещо спешно да редактиране се пише на модераторите или администраторите, по избор.  Wink
Активен
Alucinado
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: април 06, 2008, 23:22:24 »

Има ли конкретна причина да се модерират всички мои мнения, в които се съдържа информация (или само името) на агенцията, която сме наели за сватбата в град Пловдив.

http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,11002.msg145372.html#msg145372
това съобщение е в отговор на въпрос за Пловдивски агенции - то е изтрито, а останалите мнения, които са доста по-обширни и за други агенции - не.

Моля за отговор по въпроса. Ако има някакви нови правила - като например да не споменавам магазините, от които съм пазарувала или ресторанта, който съм избрала - моля да ме извините, защото не съм ги видяла.....
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: април 07, 2008, 08:56:35 »

аз ги трия и в предното мнение което съм ти модерирала съм написала защо трия името на агенцията.Агенцията злоупотребява като пуска разни потребители дето я хвалят напред назад и които прекаляват въпреки отправените забележки.Друго твое не съм трила ако няма връзка с въпросната агенция.
Активен
Alucinado
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: април 07, 2008, 09:19:12 »

gucci, за първото мнение - съгласих се (макар да не ми изглежда съвсем резонно)
Но вече започва да прилича на цензура!

Има хора, които съвсем буквално си продават услугите в този форум и никой не ги модерира, а това което аз правя е да споделя кого съм избрала за себе си без да давам никаква "забранена" информация - нито детайли за услугите, нито цени, нито координати.
Вие сте модератори - вие решавате.... но аз не съм съгласна.
« Последна редакция: април 07, 2008, 10:54:05 от Alucinado » Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: април 07, 2008, 10:32:32 »

Но вече започва да прилича на цензура!

Вие сте мдоератори - вие решавате.... но аз не съм съгласна.

Ами всъщност има доста хора, които вече изказаха несъгласие с безцеремонното триене на мнения, но явно форума е на път да се превърне във военен лагер, където малко неща са позволени.  pardon
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: април 07, 2008, 15:32:03 »

Ами всъщност има доста хора, които вече изказаха несъгласие с безцеремонното триене на мнения, но явно форума е на път да се превърне във военен лагер, където малко неща са позволени.  pardon

 Ами тогава дайде да го превърнем в нещо подобно на бг мама, където всеки пише където и каквото си иска и е пълен хаос. Айде моля ви се по коректно се дръжте, няма никаква цензура. По добре всичко да е подредено и синтезирано, а не нещо като ти потрябва да се ровиш пет часа и да го търсиш.
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: април 07, 2008, 15:48:11 »

наистина забелзязвам напоследък всеки новодошъл прави нова тема, която вече я има, еми много ясно че ще трие, има си правила все пак:)
Активен
Alucinado
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: април 07, 2008, 15:51:30 »

надявам се, че въпреки множественото число не визирате моето "оплакване".

В противен случай, моля ви...... четете хубаво преди да вземате отношение по въпроси във форума, които не ви касаят пряко.
Активен
mirindadimi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 747



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: април 07, 2008, 16:23:42 »

Да. Никои не е казал, че желаем форумът да се превърне в БГМама. Ако искахме това щяхме там да пишем. На мен именно това ми харесва, че тук всичко е подредено и стегнатао, но момичета наистина прекалявате с триенето на постингите, а и без да се дават обяснения защо това се е случило в конкретния случай не се постига желания от вас ефект. Напротив - изтриването на мой постинг ме кара да чета без да пиша, въпреки, че искам и имам да кажа нещо по даден въпрос.
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: април 07, 2008, 19:52:20 »

Да. Никои не е казал, че желаем форумът да се превърне в БГМама. Ако искахме това щяхме там да пишем. На мен именно това ми харесва, че тук всичко е подредено и стегнатао, но момичета наистина прекалявате с триенето на постингите, а и без да се дават обяснения защо това се е случило в конкретния случай не се постига желания от вас ефект. Напротив - изтриването на мой постинг ме кара да чета без да пиша, въпреки, че искам и имам да кажа нещо по даден въпрос.

Според мен пък не е нужно да се пише всеки път като се чете.Аз пиша от две години тук.Колко ли мнения трябваше да съм постнала при всяко прочитане???
Alucinado не толерирам хора,които продават услуги.
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: април 08, 2008, 22:21:00 »

Не мога да разбера защо са изтрити няколко поста от темата "Нашите коремчета и сутиенчета"?  crazy Досега винаги се е коментирало след като някой е публикувал снимки и не са се трили и точно мислех да пиша, че след като Хармония и аз не пишем много в тази тема и не ни обръщат явно внимание на снимките, но реших да погледна в кошчето какво има и там видях няколко коментара и за двете! Не става въпрос, че са трити коментари точно за мен, но има предишни коментари за другите момичета и никой не ги е трил, а сега изведнъж някой се е сетил да ги маха, но на какво основание? Все пак не са извън темата и никъде не пише, че не могат да се пишат коментари!  pardon
Дори и да нямам отговор, се надявам постовете да бъдат върнати в темата! Не че не мога аз да го направя, но не ми се иска някой да си мисли, че е само защото са коментирали мен, защото не е така, а и коментарите са и за Мая (хармония)!  good
Все пак нали трябваше да пишем коментар на постовете защо са изтрити? Ако не на всеки, то е най-добре да се сливат постовете от една тема и да се пише един общ коментар!
Има някои постове, които са си напълно нормални и ако нямат коментар, много се чудя защо са изтрити въобще и дали модератор ги е трил или самия потребител!  pardon
« Последна редакция: април 08, 2008, 22:23:21 от maria_lakova » Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: април 08, 2008, 22:52:39 »

аз искам да питам не може ли поздравленията към Дидка за пола на бебето и да с епреместят в темата 'Момче е" goodзащото cа изтрити всичките  pardonмисля че няма лошо да са там ако темата съществува още разбира се  give_rose
Активен
MALENA
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 379



Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: април 08, 2008, 23:05:01 »

Аз сега разгледах кошчето и наистина не мога да разбера защо някои мнения са изтрити. Когато някои трие мнение да остави забележка а не така  blush.
Немисля че  някои има право да изтрие мнение без обяснение  sad.
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: април 09, 2008, 08:53:56 »

аз искам да питам не може ли поздравленията към Дидка за пола на бебето и да с епреместят в темата 'Момче е" *THUMBS*защото cа изтрити всичките  =]мисля че няма лошо да са там ако темата съществува още разбира се  give_rose
темите момче е и момиче е до колкото знам бяха изтрити и ще е трудно да се преместят.
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 8   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines