Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 10, 2024, 10:45:03

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 30 31 [32] 33 34 35   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очакваме нашите съкровища Юли ,Август и Септември! 4  (Прочетена 145572 пъти)
 
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #465 -: юли 17, 2009, 08:04:27 »

И на мен досега на преглед само веднъж са ми казали /чрез ехограф/, че имам достатъчно околоплодни води, но за зрялост или т. нар. калциране никой нищо не е споменавал.
Активен
alegoria
Любопитен
*
Публикации: 31



« Отговор #466 -: юли 17, 2009, 08:34:18 »

добро утро скъпи дами (или до колкото може да е добро)  diablo
аз не съм спала повече от 2 часа тая нощ
въртях се, после задрямах и тъпата буря ме събуди и после някаква контракция предолагам, но все нещо не мога да си ги представя тези контракции - помагайте с чувството
знам че се усещало като преди менструация ама само ниско долу или може и навсякъде
мен ме прободе горе корема ама МЪЖКАТА и много често се случва да стане твътд като камък, което пак знам че е нещо такова
помагайте тези които сте по наясно не като мен само от книгите  girl_wink
Активен
Rodi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1384



Моят сватбен албум

« Отговор #467 -: юли 17, 2009, 08:37:26 »

Мила предполагам че са от тези предварителни контракции, и при мен беше така като се замисля,имах  втвърдяване на корема и то доста преди да родя, а болката която е ниско долу е точно преди да ти почнат раждането. Поне при мен беше така, но аз не съм за пример, защото при мен периода беше много кратък и направо си бях с силни болкии пулно разкритие.
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #468 -: юли 17, 2009, 08:42:17 »

Моята док каза, че подготвителните контракции Бракстън - Хикс се усещали вертикално по цялата дължина на матката. А за другите не мога да кажа тъй като си имам болки от най-различно естество и просто не мога да ги разпознавам - ту имам менструални болки в слабините, ту нещо като болки в яйчниците, ту тежест и стягане ниско долу... но като цяло като ми стане така лягам на кълбо и отминават. Ако не отминавали значи трябва да се обърне внимание.
Активен
alegoria
Любопитен
*
Публикации: 31



« Отговор #469 -: юли 17, 2009, 08:45:45 »

ами отминават си ама ме стреснаха посред нощ  ANGRY
мерси момичета
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #470 -: юли 17, 2009, 08:47:38 »

И аз не можах да спя :angry:Легнах към 23,30 и започнах да ставам до 00 през 2 часа и накрая след поредното ставане в 4,30....сбогом сън :angry:А всички казват сега да спя,че после.....Иначе не че нещо ми е неудобно или ме боли,но явно съм свикнала да съм по-активна през деня и да се измарям физически и психически,а и като се събудя и започвам да си мисля разни тъпотии и направо незнам.Много ме е яд на мен,че и ръчкам мъжа ми и кучето да се гушкаме и поне се поуспокоявам,но пак не мога да заспя Girl_hide
А тези ваши болки и контракции кога ви се появиха,понеже аз не съм имала и нямам такива усещания pardon
Активен
-Ади-
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 448



Моят сватбен албум

« Отговор #471 -: юли 17, 2009, 09:14:53 »

Олеее,все едно чета за себе си аз съм същата,спа каквато спа и вече към 5:00 съм готова за ставане angry и само лежа и мисля някакви глупости и се вкарвам сама в някакви филми! *crazy*Обикновено си пускам нещо по ТВ-то докато се унеса и поне да ми отвлича мислите от глупости!
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #472 -: юли 17, 2009, 09:30:50 »

И аз започнах да правя така,но мъжа ми като стане за работа към 7,30 и аз се разсънвам и ставам или гледам сутрешния блок и все се заричам като излезе да продължа да спя,но нъц :huh:Какво да се прави,поне вече ще имам навик да ставам рано pardon
Активен
mamcheto
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1158



« Отговор #473 -: юли 17, 2009, 12:27:54 »

Скоро май не съм писала тук - все още сме си 2 в 1. Днес бях пак на преглед и всичко е наред и всеки момент вече чакам с нетърпение да се роди беба.
Иначе там имаше една бременна мама, която според мен също е в 9-я месец. Просто останах с отворена уста като разбрах, че милата е с термин 12.10.  Oh my .... Аз си мислех, че моя корем е голям - направо спрямо нейния моя е мъничък. Оказа се, че е бременна с близнаци (момиче и момче). Тежат 1300 и 1400. Направо имайки предвид как аз едвам издържам в тея жеги не ми се и мисли това момиче как ще издържи цяло лято. Пожелавм й всичко да е наред с нея и с бебенцата й smile
alegoria добре дошла сред нас - леки оставащи последни дни до финала  give_rose
За спането аз да ви кажа, че откакто влезнах в 9-я много добре си спя. От време на време ставам, но много рядко. А и почнах и през деня да си поспивам - да спя сега, че скоро няма да има кога  Girl_hide
Активен
Nataliya
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1630


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #474 -: юли 17, 2009, 16:24:26 »

mamcheto, съвсем мъничко ти остана smile стискам палци да са ти леки тези последни дни с коремчето  give_rose
За спането засега нямам проблеми. Приспива ми се към 23 часа и спя до 8, като много рядко ставам до wc, най-често ако съм прекалила с динята  Ashamed От както съм в болнични и следобед си поспивам.  oversleep
На прегледите всеки път доктора споменава за околоплодните води дали са ми нормално количество. Миналия път каза, че плацентата е първа степен на зрялост. Мисля, че ако има нещо притеснително, то ще ви кажат, а щом нищо не споменават значи всичко си е в норми и е ок.  good На мен пък никога не ми казва колко тежи бебка sad
Активен
alegoria
Любопитен
*
Публикации: 31



« Отговор #475 -: юли 17, 2009, 16:51:14 »

на всякъде пише че организма се подготвял за раждането и най вече за след това и затова не можело да се спи много, но не е много честно!!!!  angry
и ти ли тонита си с куче? аз имам и куче и котка  shok и война още не съм водила но сигурно ми се очертава със свекито
иначе песа и кота се мъча да ги науча да не влизат вече в спалнята  в началото имаше Boy cry но сега е по-лесно май
и още питанки - винаги ли водите изтичат като от кофа? питам най вече какво са ви казали по въпроса  give_rose
Активен
Nataliya
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1630


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #476 -: юли 17, 2009, 17:09:41 »

За водите знам, че изтичат по различен начин в зависимост къде се спука околоплодния мехур. Ако е някъде отстрани или отгоре, водите започват да се процеждат постепенно по малко. Когато се спука в долната част, тогава бликват изведнъж.
Активен
mamcheto
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1158



« Отговор #477 -: юли 17, 2009, 17:14:10 »

За водите знам, че изтичат по различен начин в зависимост къде се спука околоплодния мехур. Ако е някъде отстрани или отгоре, водите започват да се процеждат постепенно по малко. Когато се спука в долната част, тогава бликват изведнъж.
И на мен доктора така ми го обясни  good
Активен
alegoria
Любопитен
*
Публикации: 31



« Отговор #478 -: юли 17, 2009, 17:24:45 »

ами днес доста се стреснах да не започва всико но се оказа че не е
незнам как да обясня  give_rose със сигурност не съм се напишкала, но количеството мокро не беше голямо и спря, затова се успокоих
иначе си се разхождах с превръзка няколко часа, но.... нещо друго е било но и аз незнам какво точно
ама че тъпо го написах  diablo
Активен
hukuta
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1022


Мама на сладко бебе Ивелина


Моят сватбен албум

« Отговор #479 -: юли 17, 2009, 17:56:42 »

Като си говорите за водите ме навявате на мисълта, че много ме е страх да не вземат да ми изтекат някъде на улицата  blush  girl_impossible И аз знам, че ако се спукат "горните" води-тече по-плавно и дори раждането може да се забави (ако не му е времето още де), но ако се спукат "долните"-шурват  pardon и скоро трябва да се ражда...
За спането и аз като мамчето откакто съм в 9-я спя по-спокойно и ходя до 00, ако съм прекалила с течностите вечерта. Но чесно казано като се събудя все нещо ме боли-вече бая тежи тумбата и затова  huhhuh.gif
А днес как ме боли кръста....не е истина просто... angry
Активен
Страници: 1 ... 30 31 [32] 33 34 35   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines