Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 11:43:11

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Josepha - 25.04.2009  (Прочетена 32672 пъти)
 
valka27
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1103


http://www.panoramio.com/user/3830585


Моят сватбен албум

« Отговор #135 -: май 19, 2009, 08:48:41 »

Josepha, съжалявам, че фотографа те е разочаровал и се радвам, че го споделяш, нека бъдещите булки си имат едно на ум... доколкото си спомням името Камен бе доста хвалено в този форум.
... и не му мисли толкоз... изживели сте прекрасен сватбен ден,(големи сте сладури и двамата)наслаждавайте се живота give_rose
Активен
Josepha
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 134



Моят сватбен албум

« Отговор #136 -: май 19, 2009, 20:41:36 »

Amelia, да, нашия диджей се казва Румен Арсов. По никакъв начин не е обвързан със Скай Уей. Просто ни го препоръчаха от там, защото цесто го ползват за техни събития и са мноог доволни от него. Има си участие където го извикат, дори каза, че е правил сватба в Стара Загора. Много интелигентен и фин човек - определено знае къде е границата за всичко.
valka27, благодаря ти за милите думи. Снимките ни са чудесни като цяло, фотографчето ни е направил около 1300. Тъпото беше поведението му, но аз нито за миг не го оставих да ми се прави на велик. Юрках го без проблеми накрая...Трябва да призная, че идеята за фотосесията си беше лично негова - той ни накара да се качим в апартамента, за да ползваме декора, очевидно умело се справя с тези неща. Но някак много "от високо" гледа, а аз такива хора много не обичам. Ето точно заради това няма да му правя пиар...За оператора и диджея съм с две ръце, ама Каменчо да ме прощава...
Активен
Anita81
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #137 -: май 21, 2009, 22:49:21 »

Миличка, вие сте просто страхотни, ти си една невероятно нежна и красива булка, а роклята ти е просто повече от прекрасна. Поздравления smile
Активен
Josepha
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 134



Моят сватбен албум

« Отговор #138 -: май 24, 2009, 18:40:12 »

Ееееееехееееее, anita81! Много мило, благодаря ти от сърце!
Вече 1 месец след сватбата продължавам да се вълнувам, все едно е било вчера...Дано така бъде и занапред smile
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #139 -: май 24, 2009, 18:52:55 »

Дано! пожелавам ти го!
аз самата имам чувството, че ще изпадна в яка депресия след това, още повече, че година и половина ще съм посветила на тъпата подготовка и изведнъж - всичко е свършило!  angry  ужас!
Активен
Anita81
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #140 -: май 24, 2009, 19:35:41 »

миличка това е ден ,който никога няма да забравиш smile
от нашата сватба мина почти година и аз все още се вълнувам като си спомня този ден smile
Чувството е неописуемо и страшно приятно smile Пожелавам ви дълъг и щастлив семеен живот smile
Активен
Kami_Al
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 59



Моят сватбен албум

« Отговор #141 -: май 25, 2009, 00:30:14 »

Josepha аз те видях на сватбата - беше великолепна. Аз работя в Скай Уей на рецепция и аз ви настаних. Наистина беше прекрасна булка  Bravo
Активен
Josepha
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 134



Моят сватбен албум

« Отговор #142 -: май 25, 2009, 21:54:41 »

Eeeeeeeeeeee, Kami_Al, толкова си мила!!!Благодаря ти най-искрено. Всички в Скай Уей бяха безкрайно мили, коректни и отзивчиви към нас.  smile  give_rose  smile  give_rose
От линийката виждам, че твоята сватба предстои - пожелавам ти много, много слънце и всичко да мине гладко и по план! Много успех в подготовката и безгранично щастие за теб и твоята половинка  give_rose
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines