Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 04:37:35

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на ddddd - 16.05.09  (Прочетена 14633 пъти)
 
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: май 21, 2009, 12:37:12 »

ЧЕСТИТО НА НОВОТО МЛАДО СЕМЕЙСТВО
ПОЖЕЛАВАМ ВИ БЕЗМЕРНО ЩАСТИЕ И ИСКРЕНА ЛЮБОВ,
КОЯТО ДА ВИ РАДВА ВСЕКИ ДЕН.
А СКОРО ОТ СЪРЦЕ ВИ ПОЖЕЛАВАМ ДА ВИ ВИДИМ С БЕБЕ НА РЪЦЕ
« Последна редакция: май 21, 2009, 12:39:01 от valia_diva » Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: май 21, 2009, 12:42:31 »

Честито на младото семейство и от мен, нека всяка трудност срещате с любов и разбирателство  twohearts
Активен
ddddd
Ентусиаст
**
Публикации: 117



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: май 23, 2009, 00:35:29 »

Най-накрая да кача някоя и друга снимчица в албума smile
И да пожелая на всяка бъдеща булка сватбата на мечтите й, и един съвет : Не обръщайте внимание на дребните недоразумения в сватбения ден и не позволявайте на нищо и никого да разваля вашия празник /аз именно с тази нагласа излязох от нас/. Аз както се притеснявах, че ще "глътна бастуна" - въобще не стана, напротив - докато се усетя бяха вкъщи към 16:15, и хоп ритуална зала, хоп църква, хоп ресторант и докато се усетя беше станало 3 след полунощ, тогава решихме да оставим на мира персонала и ди джея и се прехвърлихме да празнуваме в милото, посрещнахме изгрева в компанията на нашите приятели, и сега като тегля чертата - толкова часове са минали като един миг. Сега гледам 3 часовото DVD и ми се струва като минута, снимките от фотографа ги преглеждам по няколко пъти и все не ми се струват достатъчни  DANCE Получихме толкова много поздрави от присъствалите на празненството и съм адски доволна, това си беше моята сватба и най-незабравимият миг в живота ми досега  Party time
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: май 24, 2009, 09:40:37 »

ddddd , честито! Пожелавам ви много любов и разбирателство!  give_rose

снимките са  good , била си прекрасна булка, всичко останало също е прекрасно, много ми хареса платното ви в ресторанта  Bravo и не само то, разбира се, всичко е много хубаво!  Bravo
А това с шаха - направо ме утрепа lol , ама това са едни от най-готините емоции в сватбения ден, които ще ги помниш цял живот!

А аз не знам защо, все си мислех, че сватбата ви ще е в Бургас, явно нещо съм пропуснала...  blush
А я кажи, какво стана със синьото на ръката, че само те мислех тези дни, а не можех да вляза да те питам как е положението...smile
Активен
ddddd
Ентусиаст
**
Публикации: 117



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: май 24, 2009, 14:29:55 »

Благодаря Kiksi, радвам се че са ти харесали снимките.
Синката на ръката изчезна почти напълно благодарение на едно кремче Reparil-Gel N,
а платното е творение на сватбената агентка,
сватбата беше в Димитровград, защото и двамата сме родом от там-нищо, че вече 7-8 години живеем и работим в Бургас, а иначе имаме бургаско присъствие в лицето на кума, който реши да скрои номера с шаха  funnytooth
Активен
ERan
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 648



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: май 24, 2009, 14:34:10 »

Честито на младото семейство!
Много любов, много щастие и много красиви мигове и занапред в съвместния ви семеен живот!!! give_rose give_rose give_rose
Активен
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: май 25, 2009, 00:13:43 »

Честито на младожемсците! @}->--Обичайте се винаги все така силно,уважавайте се и вървете заедно по-пътя на приказката живот,винаги ръка за ръка. give_rose
Активен
Страници: 1 2 3 [4]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines