Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 19, 2024, 22:23:34

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 13   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на nia - 20.06.2009г.  (Прочетена 45699 пъти)
 
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: май 26, 2009, 20:58:55 »

Нашата торта я закараха направо от цеха в Поморие в ресторанта. Дано не са си сменили тактиката... pardon Ти дай прическата точно да видим, че да преценим с воал или без... blum Ти как се харесваш?
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: май 26, 2009, 21:02:21 »

И нашата торта я докараха от Поморие директно в ресторанта. Нямащше драми никакви pardon
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: май 26, 2009, 21:06:20 »

Ниа, погледнах ти снимките в албума и определено гласувам за вдигната коса, ако изобщо е стояло под въпрос. Имаш страхотно големи очи и хубави черти и просто трябва да ги подчертаеш. А за воалът те съветвам да решаваш когато облечеш роклята. Там като се видиш на място ще решиш. Има рокли, които не търпят воали, а някои си ги искат.
Активен
Diavolitsa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 373



« Отговор #48 -: май 27, 2009, 14:10:27 »

Ами да, тя темата пусната преди цяла вечност ама аз докато се усетя то........

Е, душе, кво да ти кажа, освен че всичко ти е 6 точки (а на живо е още по-красиво). Чакаме някоя снимка от пробата, ама ти се свидят нещо а?
Няма ли вече напечатана тейбълка да видим  blum или номер на маса?
Колкото до цветчетата - знаеш мнението ми, а за воала - ти пробва ли с и без? А и воал и тиарата ли мислиш да слагаш?
Видях че си ме послушала за свещите  Wink. Така по ме кефят  good. Поне изпъква розата на всичкото бяло.
С украсата на ресторанта как стоят нещата? На какво се спряхте?
И последно да те питам (и ще дърпам уши) как направи часовете за грим и прическа и кога (за бога) ще те заведа на маникюр?
А и етикети имаш ли за бутилките  blum?
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: май 27, 2009, 19:02:40 »

Амииии blush номерата на масите още не са напечатани, а голяма част от тейбълките днес бяха предадени в куриерската служба Girl_hide
Активен
nia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 766



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: май 27, 2009, 21:20:40 »

Малииии колко много въпроси? Споко бе хора! tease
   Днес направихме медицинските за 2 час.  Отидохме до ритуалната , си попълнихме декларациите  и малко сгреших май като се писах с тире. Mad girl Ама свърши тя.
   После отидохме до тази сладкарница на "Гладстон и се оказа , че наистина е на  "Захаро", обаче тортата и пастичките към нея ще ли да ми дойда скъпо ама не ми казаха цена. Само торта 100 парчета на 5 етажа - към 300 лв.Май ще ходя до Поморие в събота.
   ОК Скайче- значи утре ще ги чакам yahoo
   Много си ми харесва тиарата , макар че не е нищо особенно и си искам нея  Мислех за подобна прическа , защото ми е голяма главата и така вдигната коса ми ходи, пък  и в ресторанта няма да се чудя как да си връзвам косата crazy
Diavolitse  на гримиьор съм в 12:30- забравих ли да ти кажа? girl_impossible Пробна прическа другата седмица дано да успея да я направя sad Маникщра мисля да го правя на 19-ти сутрината някъде.
Етикети нямам- напраооо забраИх tuktuk
Снимки от пробата - нямам - забравих апарата tuktuk, , но кат я взема ще кача снимки


* 3516_1128785.jpg (11.26 KB, 300x350 - видяно 2334 пъти.)
« Последна редакция: май 27, 2009, 21:27:13 от nia » Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: май 27, 2009, 21:31:50 »

Споделям веднага за пастите - нашите на 2 етажа излязоха около 2.40 бр. Торта на 3 етажа, 100 пасти и тортата за кумата ни излязоха 380 лв. pardon
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: май 27, 2009, 21:46:46 »

  Отидохме до ритуалната , си попълнихме декларациите  и малко сгреших май като се писах с тире. Mad girl Ама свърши тя.
 

А, споко, въобще не е свършила.
Аз нали се писах с тире, че младоженеца ме ядоса, като ходихме да си попълваме декларациите, ама малко преди подписването се сдобрихме много сладко и аз размислих и срам, не срам  blush , отидох и им се примолих на служителките и нямаше проблем да си поправя декларацията, хем бяха минали доста дни.
Така че щом при мен стана, не вярвам да има проблем и при теб, ако си промениш решението в последния момент, както аз направих  pardon
Активен
nia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 766



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: май 27, 2009, 21:59:34 »

Цялата работа е що имам доста документи на мое име мислех , че няма да сменям булстати и т. н. обаче -цък. Сменяш име сменяш всичко. nea И не бях се замисляла много-много и ся нещо не ми звучи добре  Надя Христова Димитрова -Стоянова. После може и Петрова и Иванова и т.н.  nea
Може да помисля и утре и вдругиден сутрината , ако размисля ще отида  tuktuk

Скайче в Поморие по каталог ли работят само или имат нещо друго?????Щото тук  са по каталог!
Активен
nia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 766



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: май 27, 2009, 22:08:08 »

А кумата ни си пада моторджийка и мисля да я изненадаме с подобна торта на сватбата . Как ви се струва аааааа?


* Resized Resized cakes.jpg (50.22 KB, 383x265 - видяно 2298 пъти.)
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: май 27, 2009, 22:56:55 »

 Bravo Тая торта е супер.

За Захаро - в Поморие имат повече каталози (освен тези дето ги има и в Бургас), и в тези каталози като ги разглеждах, видях голяма част от тортите, които си бях харесала из нета. Нашата си я харесахме от единият от тези каталози Wink
Активен
Diavolitsa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 373



« Отговор #56 -: май 28, 2009, 09:36:18 »

Аха, мн ни били въпросите. Ми ти като сама не си казваш. Добре че скайчето издава от тук от там малко.
Прическата е добре и тиарата наистина е мн хубава, ама ако сложиш и воал май ще стане прекалено. Все пак пробвай ако можеш като взимаш роклята, ама носи и тиарата. (ако няма с кой да я вземеш знаеш че съм насреща с превоза)
За етикетите споко, ако не държиш да са само бордо може да ползваш "моите". Само ако Златето ги пази да ти ги пусне, че нещо не ги намирам. Те поне стоят идеално на бутилките от "Пещерска" (които така и незнам кога ще ти докарам).
Тортата за кумата ще е голяма изненада и ще се получи мн яко според мен. Аз бих го направила.
А за тирето кво да ти кажа. Ние с теб си го обичаме много това Димитрова накрая, ама като се замислиш колкото и вариянти да се сменят накрая приемането на фамилията на мъжа надделява. А за документите - то с тире или без пак ще сменяш тъй че помисли добре как би искала да се казваш до края на живота си.
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: май 28, 2009, 09:38:42 »

Пазя етикетите (мисля). така че казвайте докато е време, че "НЯМА ВРЕМЕ" Girl_hide
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: май 28, 2009, 10:54:45 »

честита темичка Ниа, нещата ти са страхотни  Bravo
Активен
nia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 766



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: май 28, 2009, 17:28:12 »

Оставам с тире. Говорих с адвокатката и тя каза , че от документите на фирмата нищо няма да сменям, а само ще си изкарам документ за идентичност на име.И така би било по-добре. Girl_hide
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 13   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines