Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 23, 2024, 08:23:23

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб на дерзаещите мераклии  (Прочетена 219526 пъти)
 
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: юли 19, 2007, 14:34:48 »

mimasugar ТУК можеш да прочетеш много вълнуващи истории, достойни за филм  girl_in_love
Активен
freni
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 2



« Отговор #76 -: август 21, 2007, 09:52:34 »

Здравейте момичета!Май дойде време и аз да се включа /след като изчетах целия форум/ Bravo!Моята история е следната:"Да искам да се оженим,но нямане финансова възможност!"   
Та въпроса ми е сами ли си платихте сватбата или родителите?Изобщо как се справихте с този проблем?То ако чакаме да се замогнем  crazy .......ще си останем с чакането!Две години живеем заедно ,говорим за това,и двамата го искаме......Шантава работа!!!
Активен
yanna
Ентусиаст
**
Публикации: 100



Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: август 21, 2007, 10:17:37 »

Здравей Френи, добре дошла при нас. Аз мисля, че не трябва да се притесняваш за финанси и ако искаш сватба - напред. Сватба може да се направи и с по-малко пари, а ще видиш, че ако се решиш пари най-лесно се намират. Ние си плащаме сами сватбата и мисля, че така е по-добре и за нас и за родителите ни.
Когато ние решихме да се женим, също имахме опасения относно това как ще се справим с парите и сега ми е смешно като си помисля , че толкова време сме отлагали заради това. Също това не може да бъде причина хората да се лишават и от бебе. Пари най-лесно се изкарват. Здраве и разбирателство да има по между ви. Пожелавам ти скоро да се похвалиш, че вече планираш своя най-прекрасен ден. Тук може да видиш и разходите на вече минали по този път и да си направиш сметка.

Съжалявам ,ако съм изместила темата! 
Активен
freni
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 2



« Отговор #78 -: август 21, 2007, 10:31:14 »

И аз така си мисля!Плюс това родителите ще помогнат с каквото могат,нали?Но половинката е решил да се прави на мъж и не иска и да чува за помощ от родители по какъвто и да е повод.Не го разбирам!В крайна сметка брат му като се жени техните платиха всичко.Не искам да изглежда сметкаджийски ама като помагат на единия ще дадат рамо и на другия!
Активен
jasmine
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1188



Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: септември 08, 2007, 22:27:32 »

Първо здравей и от мен *db*мила аз да ти кажа -според мен е редно родителите да платят сватбата на децата си.Е и вие може да ударите едно рамо в това онова ,ама така е редно.Аз не познавам някой сам да си е платил цялата сватба stop,все пак ако така искате май няма да стане толкова скоро  P-(не се ядосвай,а си поговорете сериозно двамцата.И ние така искахме,ама бързо се разобедихме ;)не се тревожи...успех
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: септември 12, 2007, 16:49:34 »

добре дошла сред нас мила! Не се тевожи и ние бяхме така и се втурнахме без да имаме и идея как ще платим всичко, но щом като споделихме с родителите веднага се намериха пари от всякъде!Не отлагайте този прекрасен момент от живота си повече, след като сте отдавна заедно и се обичате!Успех! good
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: септември 12, 2007, 16:57:00 »

добре дошла give_rose при нас мила
аз да си кажа честно знаех че милото ще ми предложи но не знаех кога ще стане на него все пак му е време(32г)и сме заедно вече 5години yahoo аз съм малко малка но като знаех че това е човека за мен и като съм спокойна с него до себе си и рекох "ДА"  laugh пределно ми беше ясно че това ще стане рано или късно но в къщи никой не знаеше на колко е години(умело се криех 4 години)и когатп всичко излезе наяве той изчака малко и си го направи като пич Yes не съжалявам защото още от преди да се задълбочи нашата връзка(което не се изискваше много време за да стане)исках той да е мъжа до мен!винаги съм била много по-зряла за годините си и може би за това така рано се осмелих на такава важна крачка good
Активен
nqma me
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 654


« Отговор #82 -: септември 13, 2007, 22:10:25 »

Аз много бих искала моето момче да ми предложи....ходим от три години,но и двамата знаем че не е момента сега..Аз съм студентка,а той сега 6те прави магистратура в Холандия...и е прекалено рано.Обичаме се безкрайно,живеем заедно и неможем един без друг,но въпреки че искам е пркалено рано все пак съм на 20 и мисля че сега е времето в което трябва да се развивам....Ре6их просто да споделя и моята историйка.
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: септември 14, 2007, 10:39:24 »

разбира се, времето е пред вас, а и понякога трябва да се изчакат 1-2 години такива моменти като магистратури в чужбина и т.н.След това вече ще е дошло идеалното време, когато и двамата ще сте готови!
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: септември 14, 2007, 10:42:13 »

Бибс мила и аз съм на толкова но както казах и по-горе когато един човек знае че това е онзи който е търсил значи го ЗНАЕ и няма занчение на колко години го е разбрал ами ако никога не го разбере???това значи че е хубаво да си го усещаш и от по-раничко!успех мила
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #85 -: септември 14, 2007, 10:55:32 »

Милички, тук не става въпрос за години според мен. Но като че ли наистина е най-добре да си поурегулирате живота, пък тогава да има сватба- завършете си образованието, започнете работа, стъпете си на краката /най-вече емоционално/. Поне аз така направих, така някак е по-лесно- едно по едно. А да се обичате можете винаги- то за любовтта бракът не е задължителен,нали  Wink
Активен
nqma me
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 654


« Отговор #86 -: септември 14, 2007, 11:05:49 »

Благодария момичета,ама тук наистина е пълно с мили мацки.. air_kiss
Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #87 -: септември 23, 2007, 22:43:57 »

Виж ти,как съм пропуснала тази темичка  blum
Е,хайде и аз да се запиша  pardon Обаче съм само мераклия,без дерзаещ,защото си мисля,че ако кажа на милото нещо в този дух,той ще се уплаши(ех,този мъжки страх от сериозни връзки...  pardon ).Затова просто го чакам той да говори,когато се чувства в настроение за тази тема,и попивам доволно всичко,което казва.Вчера се разтопих,като ми каза,че има сериозни намерения към мен,защото много ме обича  DANCE girl_in_love Dance Може да е малко глупаво да не казвам нищо,но пък какво да кажа,в крайна сметка,не искам аз да му предложа  ROFL ROFL ,традиционалист съм в това отношение  laugh laugh
Активен
Pavlinka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 165


Щастлива мама!


Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: септември 25, 2007, 13:27:45 »

Здравейте и от мен.До сега бях само посетител на сайта, но реших да се регистрирам и аз.Има много интересни неща във форума.Изчела съм доста неша вече.
Та на въпроса.Аз съм от мераклиите  CHEERS  kiss2, но милото не е.Казва, че сега не му е времето.Сега е магистър последен семестър.Доста информация съм събрала от форума и само да дойде момента ще ми бъде от голяма полза. danceg
Благодаря на всички, които споделят опита си тук.
Активен
danieIa ☼
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1407



Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: октомври 28, 2007, 22:41:39 »

Аз съм от мераклиите  CHEERS  kiss2, но милото не е.Казва, че сега не му е времето.Сега е магистър последен семестър.Доста информация съм събрала от форума и само да дойде момента ще ми бъде от голяма полза. danceg
И аз не съм фен на прибързаните работи. Поне при нас това стана толкова естествено и нормално.Моят Деянчо ми предложи още на 6-я месец от връзката ни, при което аз категорично отказах. След това три години нищо не спомена за това  shok. Даже се бях притеснила, че вече ще го бъде страх той да подхване тази тема и се замислях дали пък аз да не му предложа?! Но това лято, докато бяхме на морето, стана. Беше толкова лесно и естествено и съвсем навреме. И вече и двамата сме готови smile
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines