Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 20:37:11

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб на дерзаещите мераклии  (Прочетена 218983 пъти)
 
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: юни 15, 2007, 22:37:59 »

 elif почти сифурно е че един ден ще бъдеш булка.Важното е да бъдеш до човек който те обича и уважава.Дали ще е сегашният ти приятел това не е от голямо значение,защото ти няма как да знаеш дали това е човекът.Това се разбира след време..............
Успех!
Активен
elif
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 28



« Отговор #61 -: юни 15, 2007, 22:47:05 »

elif почти сифурно е че един ден ще бъдеш булка.Важното е да бъдеш до човек който те обича и уважава.Дали ще е сегашният ти приятел това не е от голямо значение,защото ти няма как да знаеш дали това е човекът.Това се разбира след време..............
Успех!

мила фийби много ти благодаря за милите думи но да ти кажа вече започвам да секолебая дали някога ще съм булка
времето лети а човека жсе го няма
но аз не губя надежда heart
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: юни 16, 2007, 10:35:18 »

elif почти сифурно е че един ден ще бъдеш булка.Важното е да бъдеш до човек който те обича и уважава.Дали ще е сегашният ти приятел това не е от голямо значение,защото ти няма как да знаеш дали това е човекът.Това се разбира след време..............
Успех!

мила фийби много ти благодаря за милите думи но да ти кажа вече започвам да секолебая дали някога ще съм булка
времето лети а човека жсе го няма
но аз не губя надежда heart
Ехе мила.Аз се омъжих на 31 и срещнах моя любим точно тогава,когато си мислех,че цял живот ще си кукувам сама.Да не ти казвам,че за булка в бяло отдавна бях забравила да мечтая.Живота е .........такава голяма изненада!Ти само не се отчайвай и не се оставяй да те използват грубо...........
Активен
elif
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 28



« Отговор #63 -: юни 17, 2007, 00:57:06 »

elif почти сифурно е че един ден ще бъдеш булка.Важното е да бъдеш до човек който те обича и уважава.Дали ще е сегашният ти приятел това не е от голямо значение,защото ти няма как да знаеш дали това е човекът.Това се разбира след време..............
Успех!

мила фийби много ти благодаря за милите думи но да ти кажа вече започвам да секолебая дали някога ще съм булка
времето лети а човека жсе го няма
но аз не губя надежда heart
Ехе мила.Аз се омъжих на 31 и срещнах моя любим точно тогава,когато си мислех,че цял живот ще си кукувам сама.Да не ти казвам,че за булка в бяло отдавна бях забравила да мечтая.Живота е .........такава голяма изненада!Ти само не се отчайвай и не се оставяй да те използват грубо...........
мила и аз мисля че аз и на 31 няма да се омъжа.за сега няма подходящия.а и вече като чели имам и страх да се появи.не знам много е странно чуството.хем искам хем не искам.страх ме е от обвързване хем искам да имам някой до себе си.оххх не знам.а за булка в бяло аз много често си мечтая.не съм отчаяна в никакъв случай.но и както казваш всеки гледа да те използва грубо  cray
но пък нищо не се знае от кой храст по точно ще изкочи laugh
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: юни 17, 2007, 08:40:12 »

elif тояно за твоя случай хората са казалаи:"Преди зазоряване е най-тъмно"

Бъди щастлива каквото и да става!
Активен
elif
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 28



« Отговор #65 -: юни 17, 2007, 16:27:02 »

elif тояно за твоя случай хората са казалаи:"Преди зазоряване е най-тъмно"

Бъди щастлива каквото и да става!
мерси миличка за подкрепата
така се успокоявам
страхотна си give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose
 heart heart
Активен
mimasugar
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #66 -: юли 18, 2007, 14:41:56 »

Момичета, какво да правя??Искам милото да ми предложи брак ... все пак вече работим за дете ... а той някак си не се сеща да ми поиска ръката.Аз пък от своя страна не искам да му предлагам... нали това си е мъжка работа?!?Дайте съвет... Girl_sing
Активен
katrin_sl
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 102



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: юли 18, 2007, 21:08:21 »

При мен е същата ситуация! cray
И аз искам сватба,но милото не се сеща. Имало времеза всичко. Така е, но аз искам сватба сега!!!Не смятам да райдам деца на 50 години.
Активен
yanna
Ентусиаст
**
Публикации: 100



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: юли 18, 2007, 21:34:32 »

Здравейте момичета, аз искам да споделя при мен как стана.
С милото сме вече на възраст  Wink, искаме скоро да имаме бебе.
И аз чаках, чаках и понеже съм дейна мома по натура и професия си казах кво пък толкова аз ще го питам. Когато повдигнах въпроса, той ми каза, че мъжа предлага и когато му дойдело времето.
Обаче ние сме три приятелки от детинство и сме се уговорили от миналата година всяка година една от нас да се омъжва. Е, беше моят ред!
Та един ден му показах календара и му казах - датата е......!
И аз не исках да става така, исках да имам романтично предложение и т.е
Обаче не съжалявам и сега виждам, че цялото чакане и нервиране от моя страна е било напразно.
Ако това е човека си струва, повярвайте ми.
А финансовата част, за която най-много се притеснявахме, се оказа най-лесната задача.
Така че напред!!! И успех!!!
Активен
mimasugar
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #69 -: юли 18, 2007, 22:40:29 »

най - тъпото: аз съм сигурна че и той го иска но може би не знае как ще реагирам, защото до скоро бях против и де факто той това знае Cray А СЕГА ИСКААААМ!! но как да му кажа? та то ще стане като "изпросено"
Активен
yanna
Ентусиаст
**
Публикации: 100



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: юли 18, 2007, 22:50:43 »

Повярвай ми, когато се обичате истински, няма изпросени неща. И аз имах такива скрупули преди това.
Сега съм една спокойна бъдеща булка.
А при нас основният проблем и негов довод беше финансовия, но като казахме че ще се женим всички се втурнаха да помагат. И всичко се нареди.
Желая ти успех и дано скоро се похвалиш с щастливата новина.
Активен
mimasugar
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #71 -: юли 19, 2007, 07:13:55 »

просто искам всичко да е както трябва.. той сам да се сети и да ми предложи по най - романтичния начин на света, да ми подари най-красивия пръстен и аз да се разплача и да кажа "ДА"!!!! cray
Може ли да се случи или само по филмите става така??!!??
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: юли 19, 2007, 09:14:08 »

просто искам всичко да е както трябва.. той сам да се сети и да ми предложи по най - романтичния начин на света, да ми подари най-красивия пръстен и аз да се разплача и да кажа "ДА"!!!! cray
Може ли да се случи или само по филмите става така??!!??
Не е само по филмите, мила и в действителност е така  good
Аз колко плаках от щастие като си видях пръстена  cray
Ние по принцип си бяхме говорели за сватба, но аз не го приемах сериозно, защото нямах тръпката и му казах, че без да ми е сложил "нещо на ръката", не искам да говорим за това!  laugh Та и моя може да се каже, че е изпросен, но аз не го приемам така  pardon
Накрая милото събрал парички и ми купил типичния годежен пръстен с камъче отгоре!  girl_in_love
Можеш само с леки намеци да му споменеш за някоя приятелка колко е била щастлива като са й предложили брак и че ти ще се радваш ако някога получиш романтично предложение или да разглеждате някакви пръстени "случайно" и да кажеш "А, ето това е типичен годежен пръстен - много е хубав!"  girl_wink
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: юли 19, 2007, 13:17:14 »

мила ние двамата избрахме датата на сватбата ни още от 2006 г. като гледахме кога се пада 06.06.06 и се падаше през седмицата и после искахме да проверим за 07.07.07 и си казахме че ако е събота ще правим сватба,  и двамата винаги сме искали веечерна сватба и така си мина 2006, докато не ни казаха че трябва да се запишем, че няма време за тази дата ! годежния пръстен си го получих на 8 март като си мислех вече че съм се разминала с това ! но милото ми падна на колене и все пак ме попита дали ще се омъжа за него ! охх като се сетя и ми става едно такова хубаво  girl_in_love girl_in_love !!!

така, че няма страшно !! можеш да му подскажеш както казва Мария за някоя приятелка, може да направиш така, че да се разходите покрай ритуалната когато има булки !!! да си купиш списание все едно някоя колежка ти го е дала или пък да му кажеш директно, както си му казвала преди ,че не искаш да се омъжваш, сега обратно че искаш !!!! smile
Активен
mimasugar
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #74 -: юли 19, 2007, 14:26:11 »

 Знаех си че не е само по филмите:DANCE:
Момичета като чета какво пишете и настръхвам!До сега се съмнявах че може и да е някакво мое моментно желание, но наистина ми се насълзяват очите и явно че наистина го искам...
Благодаря ви за подкрепата
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines