Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 17:19:22

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб на дерзаещите мераклии  (Прочетена 218980 пъти)
 
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #390 -: август 21, 2013, 09:00:35 »

Nassie - какво ти предложение чакаш.. пф..Ние с моя седнахме и си говорихме и решихме,че искаме да се женим..Предложения не знам си какво..Говорите си и си обсъждате помежду си какво искате от живота от тук нататък и т.н.. Не казвам,че не е хубаво да ти предложат,ама повечето мъже,са толкова уникални мъже, че въобще не го правят.. Е аз лично нямам нужда от предложение,за да се оженя за моя любим,след като знам че с него искам да си прекарам остатъка от живота..  Girl_hide yahoo
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #391 -: октомври 03, 2013, 20:23:02 »

misspanda, не е точно така. Ти може да нямаш нужда от предложение, за да се омъжиш за твоя любим, но женитбата е между двамата. Не ми хареса израза ти. И аз съм от онези жени, чакащи предложение, но не защото не съм сигурна в чувствата си или в неговите, в отношенията ни или здравината на връзката ни, а чисто сантиментално. Това, че няма предложение и женитба още между нас, не означава, че го няма разговора за съвместното ни бъдеще, мечти и изобщо живота за напред.

Да, продължавам да чакам предложението, искам предложение!
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #392 -: октомври 03, 2013, 20:31:34 »

misspanda, не е точно така. Ти може да нямаш нужда от предложение, за да се омъжиш за твоя любим, но женитбата е между двамата. Не ми хареса израза ти. И аз съм от онези жени, чакащи предложение, но не защото не съм сигурна в чувствата си или в неговите, в отношенията ни или здравината на връзката ни, а чисто сантиментално. Това, че няма предложение и женитба още между нас, не означава, че го няма разговора за съвместното ни бъдеще, мечти и изобщо живота за напред.

Да, продължавам да чакам предложението, искам предложение!
Ама чакайте малко. Аз да съм казала някъде, че предложението е нещо лошо?? Чакайте си предложение,аз какво общо имам,че да спорите с мен?  huhhuh.gif Извинявайте много,но и аз не ви разбирам за какво по-точно се заяждате с мен?! По-добре говорете с приятеля си,че искате пръстен,а не на мен да ми казвате!  crazy
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #393 -: октомври 03, 2013, 20:42:36 »

Не се заяждам, казвам в прав текст, че не ми хареса израза, който цитирах. И това е другото, заради което си позволих да напиша поста си:
какво ти предложение чакаш.. пф..
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #394 -: октомври 03, 2013, 21:59:12 »

Мили дами, еманципацията си каза думата. Искате вие да командорите, искате вашето да става. Превърнахте мъжете в пасивни послушковци. Чакайте предложение, ама може да се наложи и вие да го направите. Щото ......................да, мисля, че ме разбрахте, мисля да не довършвам smile
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #395 -: октомври 03, 2013, 22:05:27 »

Мила, Неделинка.
Реших се да ти пиша, защото преди година и аз бях в подобно положение- в смисъл надявах се скоро мечтата ми за предложение и брак да се сбъдне.
Искам да ти кажа, че щом и двамата сте наясно и сте взели решение, да прекарате живота си заедно, мечтата ти ще се сбъдне един ден. Щом твоето момче е наясно за какво мечтаеш, съм сигурна че рано или късно ще получиш страхотно предложение и ще имаш сватбата на мечтите си!
Просто продължавай да вярваш!
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #396 -: октомври 03, 2013, 22:12:24 »

Благодаря ти, ratatuitwohearts
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #397 -: октомври 03, 2013, 22:34:58 »

Не се заяждам, казвам в прав текст, че не ми хареса израза, който цитирах. И това е другото, заради което си позволих да напиша поста си:
Разбирам защо не ви харесва. Съвсем противоположно мнение имате от моето. Това е съвсем нормално.
Всички сме различни! Аз и моя м така сме предпочели -без предложение и това няма нищо общо с това какво хората мислят или казват. Аз ви пожелавам това тъй чакано нещо да ви се случи. Аз наистина не разбирам какво толкова е нужно да се чака,след като двама души знаят какво искат?! Защо просто не се действа вместо да мислят само?! Това все пак си остават моите мисли по този въпрос и не очаквам някой да е съгласен с мен!
Хайде нека има мир и покой! Късмет!
Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #398 -: октомври 04, 2013, 13:13:37 »

За мен предложението е важна работа. Идеята "да седнем да го обсъдим" ми звучи малко... твърде запланувано. По принцип мъжете са по-страхливи и нерешителни за "големите промени", така че смятам, че ако инициативата дойде от него означава, че наистина го иска, а не се съгласява от любов.
Разбира се не визирам никой, изказвам мнение.
Моя човек беше доста нерешителен, но адски много ме изненада. Аз си знаех, че сам няма има смелост за предложение, но не исках един вид "сама да си предложа", затова си се примирих, че сватба няма да има скоро. Правехме планове да заживеем заедно като семейство започнахме ремонти в жилището където вече живеем и т.н., но разговор за сватба дори не е имало.
Един ден просто се оказа, че много съм грешила, ММ от месеци се чудил как да направи голямата стъпка, за да станело "както трябва" smile
Няма значение как стават нещата, важното е и двамата да искате едно и също  good
« Последна редакция: октомври 04, 2013, 13:19:39 от Lillly » Активен
SummerMoon
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265


Много,много влюбена :)


« Отговор #399 -: октомври 11, 2013, 08:55:17 »

Привет,милички smile
От много време слея форума и се престраших да се регистрирам и аз.Присъединявам се към клуба на тръпнещите в очакване!От известно време ми се правят намеци,пък и хванах букета на една сватба,та започнах да се надявам Сватбаааа Почти 5 години сме заедно и май ни е време вече,но да видим...
Пожелавам на всички да си получат дълго чакания въпрос weddingday
Активен
merita
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 159



Моят сватбен албум

« Отговор #400 -: октомври 11, 2013, 09:05:03 »

Привет,милички smile
От много време слея форума и се престраших да се регистрирам и аз.Присъединявам се към клуба на тръпнещите в очакване!От известно време ми се правят намеци,пък и хванах букета на една сватба,та започнах да се надявам Сватбаааа Почти 5 години сме заедно и май ни е време вече,но да видим...
Пожелавам на всички да си получат дълго чакания въпрос weddingday
Хайде скоро да те видим в обсъждаща малки детайли за сватбата give_rose
Активен
SummerMoon
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265


Много,много влюбена :)


« Отговор #401 -: октомври 11, 2013, 09:13:12 »

Дано,дано! girl_wink
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #402 -: октомври 19, 2013, 15:28:41 »

За мен предложението е важна работа. Идеята "да седнем да го обсъдим" ми звучи малко... твърде запланувано. По принцип мъжете са по-страхливи и нерешителни за "големите промени", така че смятам, че ако инициативата дойде от него означава, че наистина го иска, а не се съгласява от любов.
Разбира се не визирам никой, изказвам мнение.
Ако трябваше да визираш мен и нашия случай с моя годеник  няма да се обидя или нещо,а просто ще обясня нормално и спокойно.
Моето мило беше първия, който заговори за сватба,аз дори не бях мислила за това изобщо. Не съм вярвала,че ще ми се случи скоро. Аз бях по-нерешителна от него и дори не исках сватба до преди няколко месеца.
Седнали и обсъдили - в това не виждам нищо лошо,след като сме големи хора и разсъждаваме някак все пак. За мен не е нужно да ми пада на колене и да ми иска ръката,защото честно казано за мен това е доста пикантно и доста изтъркано и не искам да е като сцена от филмите. А и все пак като сме стигнали до някакъв етап във връзката ни,значи няма да се женим защото ни е скучно например. crazy Една връзка,ако е истинска се развива постоянно. Обсъждането за мен е по-важно от просто едно клякане от негова страна. Все пак ние не сме тръгнали да продаваме картофи! Всичко трябва да се обсъди и да се реши по взаимно съгласие! Ние гледаме минуси,плюсове. Любовта си я знаем,че си я имаме и сме си я доказали взаимно. Но едната сватба,не е просто един купон и тържество за нас. Това е голяма крачка и ще промени живота ни завинаги. Толкова голямо е събитието,че  това да седнеш и да помислиш като нормален човек беше по-важно за нас. Така,че за мен предложение и да има и да няма не е толкова важно,след като ние вече знаем какво искаме и сме се решили да го направим заедно.  Нашата любов,нашите желания и нашите разговори са причината да си организираме сватбата в момента!  good
« Последна редакция: октомври 19, 2013, 15:40:47 от misspanda » Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #403 -: октомври 21, 2013, 07:56:31 »

Аз не изключвам сядането и обсъждането. То е най-нормалното нещо според мен. Просто след всички разговори за общо бъдеще, идва предложението. Предложението е изненада, но едва ли на някоя жена й идва като гръм от ясно небе, без никога да си е помисляла за бъдещето си с този мъж.  Едното не изключва другото.
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #404 -: октомври 21, 2013, 10:49:18 »

Съгласна съм с Неделина, и ние бяхме говорили много и нещата бяха сериозни, но си беше друго като падна на колене и извади пръстена. Wink
Активен
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines