Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 00:09:51

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб на дерзаещите мераклии  (Прочетена 218988 пъти)
 
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #375 -: юни 29, 2012, 07:26:00 »

Аз да ви кажа какво ми се случи- тази година хванах букета и бях много щастлива. Бях чувала, че трябва да се хвърли в река. И тъй като бяхме решили да ходим до вр.Ботев, сметнах, че ще е идеално да го хвърля в някоя планинска рекичка. Букетът беше в една торбичка (че беше вече изгнил) и вързах торабата за раницата...Обаче след началото на нашия поход, около 10 минути по-късно, разбрах, че торбичката е падната някъде (бяхме на един баир, а отдолу-река Тунджа). И ми стана много криво- 2 месеца го пазех този букет, а накрая ще падне в гората...Моят мъж обаче като ме знае колко време ще го мисля и как едва ли не ще го приема като знак, че няма да се омъжа, ми каза, че като завали дъжд букетът ще отиде директно в реката  cap .
Така че просто приех, че още не му е дошло времето pardon Wink
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #376 -: юни 29, 2012, 08:48:55 »

аз мисля че на твоят мъж му е дошло подсказка, че вместо да те успокоява, е време за действие, а не за приказки  tease
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #377 -: юли 08, 2012, 15:40:41 »

Мариелка този обичай съм го чувала че се прави от булката с букета си.
аз два пъти съм хващала букета...и по скоро втория път, понеже булката знаеше че ще се скатавам и ми беше приготвила друг букет , който ми връчи с пожелание да съм следващата.
Та след като хванах първия букет, нито съм го хвърляла нито нищо, още си ми е вкъщи...8 месеца след това се згодих.
След втория, който също ми е вкъщи...година и половина по късно беше сватбата. pardon

Така че не си го навивай като лош късмет  good Girl_hide girl_wink
а колко пък жени се женят без дори да са хващали букеет  pardon
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #378 -: септември 04, 2012, 09:25:53 »

Момичета, на 30.08 на вр.Мальовица получих своето предложение за брак yahoo yahoo yahoo
Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #379 -: септември 04, 2012, 09:33:48 »

Честито, Мариелка! Добре дошла, вече официално, в клуба на бъдещите булки give_rose Мястото на преложението е много подходящо, а легендата за Мальо и Босилка е много трогателна. Браво на твоя човек Bravo
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #380 -: септември 04, 2012, 09:42:01 »

Мерси AliTia ! Сега прочетох легендата, защото не я знаех blush
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #381 -: септември 04, 2012, 09:45:11 »

Мариелка ейййй миличкаа това е една страхотна новина- супер много се радвам за теб  heart
Активен
Iztre6tqlka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 508



Моят сватбен албум

« Отговор #382 -: септември 04, 2012, 09:47:26 »

Честито и от мен, мила! Offtopic Има те ли вече дата за сватбата?
Активен
DaBulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304



« Отговор #383 -: септември 04, 2012, 09:57:06 »

Честито, Мариелка! Чакаме подробности за датата и мястото. smile
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #384 -: септември 04, 2012, 12:21:22 »

Ами с две думи, че да не се карат модераторите- още обмисляме дата, но ще е догодина, юни месец най-вероятно. В Пловдив ще е сватбата (но може да изберем ресторант в някое от близките градчета). Вече съм наясно с доста от нещата, свързани с подготовката благодарение на всички вас give_rose
Активен
Diann
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 71



« Отговор #385 -: септември 05, 2012, 19:31:35 »

Честито, Мариелка!
Активен
Zori_92
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #386 -: ноември 19, 2012, 11:10:57 »

Здравейте и от мен  blum и аз да се запиша в клуба на дерзаещите  heart с моя приятел сме заедно от почти 3 години а от 2 и половина живеем заедно.Тази година за първи път ходихме заедно на сватба и разбира се  познайте кой хвана букета  girl_wink от тогава и двамата коментираме тази тема, но засега никакви действия от негова страна....честно казано очаквам коледно чудо....резервира ли сме си места в едни спа хотел точно между Коледа и Нова година пък ще видим какво ще стане!!!!!
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #387 -: август 02, 2013, 19:39:28 »

Има ли още мераклии?  tease
Активен
Nassie
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 5



« Отговор #388 -: август 20, 2013, 15:44:30 »

Момичетаа, имали ли сте чувството, че вашето мило никога няма да ви предложи?  crazy
Понеже от малка си мечтая за най-хубавата сватба, но пък ми се струва, че милото няма да се реши.
Той не е от най-романтичните, но пък се надявам някой ден на най-сладкото предложение от него  chee
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #389 -: август 20, 2013, 16:16:31 »

Еманципацията промени живота, вече повечето предложения идват от жените. А истинската жена винаги ще намери начин да направи така, че хем от нея да дойде, хем мъжа да и направи предложение. Живота е много сложен и динамичен, не чакай нищо да ти се даде, мисли, реагирай и си го взимай сам smile
Активен
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines