Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 14:04:46

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб на дерзаещите мераклии  (Прочетена 218969 пъти)
 
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: октомври 23, 2006, 13:58:52 »

Добре дошла, Sheila!!! give_rose hiphip

Е, аз вече не съм част от този клуб, но... беше ми хубаво като бях, макар и съвсем за мъничко!!! blush

Искам и аз в клуба! Вземете ме! hiphip

 Не е ли прекрасно някой просто да ти каже: Обичам те! Ще се омъжим ли!?"

Кажете, че ме приемате, иначе отивам да заставя Мъжът с пистолет! diablo


Наистина е прекрасно да чуеш тези думи от любимия!! И трябва д ати кажа, че колкото и да си чакала, да ги чуеш, когато той, най-после се реши и ги произнесе, ти се струва, че това не е истина!!  secret Но пък това един от най-прекрасните моменти в живота и остава мил спомен завинаги... LOVING
Активен
Ита
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 423


в интернет влизам рядко... само по нужда


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: октомври 23, 2006, 14:06:05 »

Sheila, добре дошла в клуба и от мен!!!
Явно има нещо  pleasantry в нашите половинки, моят също ми каза
 
Ми, тази година няма да е, защот много наши приятели се омъжиха! Виж, догодина....."
... Разликата е, че добави и това "Може да го помислим за началото на лятото...например Май, нали тогава се запознахме..."
Това обаче не означава че ми е предложил официално брак hysteric И така и аз продължавам да чакам с надежда  Girl_sing cray
Активен
Sheila
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 263



« Отговор #32 -: октомври 23, 2006, 21:33:48 »

Благодаря ви момичета!

За мен тръпката става все по-силна с времето! beating Не мисля, че това че сме неомъжени до момента трябва да ни притеснява. Просто си чешаме езиците и си признаваме моментните мисли.

Не бих заставила моето момче да направи нещо насила. Нали така хубост не ставала?!

Пък не бих го приела точно за чакане.... ние всъщност сме заедно! Dance

Пожелавам и на вас такова щастие! heart
Активен
Ита
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 423


в интернет влизам рядко... само по нужда


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: октомври 24, 2006, 10:00:07 »

... Просто си чешаме езиците и си признаваме моментните мисли.

Не бих заставила моето момче да направи нещо насила. Нали така хубост не ставала?!

Пък не бих го приела точно за чакане.... ние всъщност сме заедно! Dance...
hiphip good hiphip Напълно съм съгласна с теб! Най-важно е да се разбираме и да не спираме да се обичаме!  infatuated Acquaintance Dance2
Чакането идва от мечтата на всяко момиче да стане булка според мен. Дори и тези, които не си го признават, понякога мечтаят за това  blush secret
Активен
Sheila
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 263



« Отговор #34 -: октомври 24, 2006, 10:13:10 »

 hiphip good hiphip Напълно съм съгласна с теб! Най-важно е да се разбираме и да не спираме да се обичаме!  infatuated Acquaintance Dance2
Чакането идва от мечтата на всяко момиче да стане булка според мен. Дори и тези, които не си го признават, понякога мечтаят за това  blush secret
[/quote]


Сега е мой ред да ръкопляскам. Няма по-точни думи от това наше женско нетърпение. Да добавя само, че според надеждите ми това трябва да бъде най-хубавия купон в живота ми, ден в който няма да обръщам внимание на зависта, киселите физономии на някой капризен гост, да се счупя от готвене и сервиране и т.н. и т.н...... Ще гледам само моето момче!

Право още веднъж за сентенцията! hiphip give_rose drinks Ха наздраве по този случай drinks infatuated Party time Party time Party time
Активен
Ита
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 423


в интернет влизам рядко... само по нужда


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: октомври 24, 2006, 12:50:12 »

 drinks CHEERS drinks CHEERS  give_rose good yahoo dance
Активен
nevidimo dete
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 40



« Отговор #36 -: октомври 25, 2006, 14:28:31 »

Ами освен и аз да се запиша тук...  Blush
Ние с моя човек сме заедно съвсем от скоро (едва 6 месеца), акто на всичкото отгоре сме и колеги. А в нашата фирма това е забранено (което още повече усложнява нещата). Но въпреки всички тези неуредици и пречки, ние си говорим за сватба още от втората седмица  Плачещо момиче
Той обаче не ми е предложил официално и като го гледам доста го е страх да го направи! Говорим си дори и за дата (12 или 19 май 2007), но как мога спокойно да се зарадвам, като не само, че не ми е предложил официално, ами даже и никой не знае, че сме заедно!!!  blush
Май стана доста сложно...
За мен като че ли надежда скоро няма, но на вас успех!!!  danceg
Активен
Ита
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 423


в интернет влизам рядко... само по нужда


Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: октомври 25, 2006, 14:45:00 »

... кaто на всичкото отгоре сме и колеги. А в нашата фирма това е забранено (което още повече усложнява нещата). ...
Ние също работим в една фирма и понеже това винаги се приема по-така  pleasantry от останалите колеги и от ръководството, проверихме как стоят нещата по закон  blush Единственият случай, в който възниква конфликт на интереси е ако единият съпруг е на пряко подчинение на другия.  nea
Ако вашия случай не е такъв, то тогава можеш само да се радваш на връзката която имате  Dance и не се притеснявай за колегите, искат или не искат да ви приемат като двойка, това вече си е техен проблем Blush
Обичайте се много и не се отказвайте от връзката си!  good  LOVING yahoo hiphip

Той обаче не ми е предложил официално и като го гледам доста го е страх да го направи!...
Аз мисля, че всички ги е страх!  pardon Girl_sing Макар че моят приятел го отрича, не му вярвам  nea

Успех и на теб nevidimo dete  LOVING
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: октомври 25, 2006, 15:34:00 »

 но как мога спокойно да се зарадвам, като не само, че не ми е предложил официално, ами даже и никой не знае, че сме заедно!!!  blush

Ама никой ли незнае че сте заедно или само колегите!!?? *crazy*За такава кратка връзка трябва любимия ти да е в безизходица,за да ти предложи.Не се отчайвай,а и щом сте говорили за дата *db*И с моя любим сме от 3 месеца,но ето ....въпреки че незнам откъде я събра тая смелост Eeager
Активен
nevidimo dete
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 40



« Отговор #39 -: октомври 25, 2006, 16:47:07 »

Ами той преди мен имаше една доста сериозна връзка, която продължи 10 години и се раздели с нея заради мен. Той още се притеснява да каже на близките си за мен. Или по-скоро има каза, но без подробности... Никой не знае, колко е сериозно, с никой не ме е запознал... Освен с най-близките му приятели dirol Родителите му не могат да приемат, че той се е разделил с бившата му... те са на 60 и 70 години и живеят още в социализма!!! Данакът обществено мнение при тях е десеторен! Така че не мога да си представя да дойде моментът, в който ще ме запознае с тях, а какво оставало и да им каже, че ще се жени за мен  hysteric
Иначе с моите родители се познават и много се харесват... но неговото семейство..  sad sad
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: октомври 25, 2006, 16:56:07 »

Ами той преди мен имаше една доста сериозна връзка, която продължи 10 години и се раздели с нея заради мен. Той още се притеснява да каже на близките си за мен. Или по-скоро има каза, но без подробности... Никой не знае, колко е сериозно, с никой не ме е запознал... Освен с най-близките му приятели dirol Родителите му не могат да приемат, че той се е разделил с бившата му... те са на 60 и 70 години и живеят още в социализма!!! Данакът обществено мнение при тях е десеторен! Така че не мога да си представя да дойде моментът, в който ще ме запознае с тях, а какво оставало и да им каже, че ще се жени за мен  hysteric
Иначе с моите родители се познават и много се харесват... но неговото семейство..  sad sad
nevidimo dete,при мой роднина се получи същата история.Ей така след дълга и сериозна връзка.Големи саги бяха,но всичко се преживява.В моята история накрая момичето се омъжи за момчето и са щастливо семейство и неговите родители много я уважават.Важното е той да те обича
Активен
Sheila
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 263



« Отговор #41 -: октомври 26, 2006, 06:54:16 »

Мило Невидимо дете, напълно те разбирам! Но не сте само вие! Преди години, когато приятеля ми идваше да ме взима от вкъщи, майка ми се обаждаше на баща ми, който работеше близо до вкъщи и той долиташе, за да го бие...... Нямаш представа какъв цирк беше. А сега момчето е добро, аз съм лошата, че не го оценявам и т.н.

Повече от година живеем заедно, ключа от вратата е в мен, ако искам ще пусня някой, ако искам пък няма и да отворя. Това е моето семейство.

Та, извода от това, което ти написах е следния: Остави го да се страхува, но покажи и невидимо присъствие и подкрепа, вярвам че внимателно и неусетно можеш да го доведеш до така желаното оповестяване на СЪБИТИЕТО! Защото настина то е такова!

А по въпроса с фирмата, дали във вашата фирма няма да изхвърлят единия, когато разберат? А те рано или късно ще разберат....?  Работех във фирма, в която много не им пукаше какви права имаш. Ако нарушиш вътрешните правила те изхвърлят и туйто! Шефа ако е решил може да си намери безброй причини, дори и пред ГИТ diablo

Пожелавам ви много сила, за да си вземете, това което ви се полага. kiss2
Активен
nevidimo dete
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 40



« Отговор #42 -: октомври 26, 2006, 12:10:39 »

Много ти благодаря за подкрепата, Sheila  good
Аз знам, че и нашият ден ще настъпи рано или късно, но лошото е, че съм водолей и съм страшно припряна! Нямам търпение girl_in_love
А колкото до фирмата - това не е единственото място на света, където може да се работи! Знам, че мога да си намеря и друга работа (защото това със сигурност ще се наложи, след като разберат), но за мен въпресът е принципен... Не обичам нестправедливостите!!!
И все пак това си остава по-маловажно... Важното е той да се реши и двамата да станем семейство! От там нататък нищо не е толкова важно, колкото нас двамата и бъдещите ни деца  любов заедно
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: октомври 26, 2006, 12:15:01 »

nevidimo dete,Хората са казали :" Щом сме двама , страшно няма ".Така че всичко ще е ОК hiphip hiphip hiphip
Активен
Sheila
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 263



« Отговор #44 -: октомври 27, 2006, 09:32:20 »

Мила, нормално е той да се страхува, все пак е бил с един партньор цели десет години. Когато се запознах с моето момче той беше преживял шест годишна връзка. Беше станал има-няма 50 кила. Просто беше спрял да яде... И защо? Защото когато трябва да предложеш пълноценна връзка на партньора си се отдаваш изцяло. А отсреща си не е ясно дали ще оценят жеста.... Но ще ти кажа следното: живота ми започна, когато се запознах с това момче. Та значи съм на 7 годинки ROFL

Ще те успокоя ли, ако ти кажа, че аз пък съм Стрелец и вероятно съм най-припряния човек на света? Може би повече от теб??

И, радвам се да видя, че мислиш така за фирмата. Защото сме млади и силни и ако сега не вземем това, което ни се полага, то незнам кога!

Мисля, че в момента имаш нужда единствено от малко повече увереност, за да можеш да "заразиш" с нея и своето момче..... Подкрепяй го, и не забравяй, че ще трябва да изкупуваш старите грехове на предишната му приятелка. Това ще  е доживот. Но ще си заслужава. Вярвам, че ще се справиш. Пожелавам ти скоро да напуснеш този клуб! give_rose

Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines