Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 02:10:22

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб на дерзаещите мераклии  (Прочетена 219913 пъти)
 
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #330 -: ноември 30, 2011, 12:47:49 »

Ще ви споделя една схема която работи, за съжаление в някои случаи трудна за реализация. Заведете го на сватба, там в подходящия момент му поговорете на тема сватба, намеци малко и т.н. Схемата работи безупречно.Поводи като 14 февруари и рождени дни не вършат работа. Директното подсещане , също може да ви изиграе лоша шега. По голям успех ще имате вечерта в леглото, особено ако сте се постарали повечко( разбираи го отвсякъде, романтична вечер, еротично бельо и т.н.)
Активен
Trapchinki
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 29


Бъдеща булка мечтател


« Отговор #331 -: ноември 30, 2011, 19:49:57 »

Trapchinki, много ме кефиш!!!  sarcastic И аз като тебе всичко съм планирала, ама на моя не го огрява изобщо за сега. И аз чакам и чаааакам... Надявам се твоя да е по-умен и скоро наистина да си с пръстенче! И да се похвалиш дали се е сетил и каква е била изненадата все пак. smile Желая ти го от сърце, защото знам какво е усещането на мераклийката.  heart

Значи сме две вече хахаах, радвам се че има някои който ме разбира и задължително ще се похваля. Той моя вече сам се сеща и хората около него постоянно му го напомнят, приятели познати все питат и подхвърлят. Аз преди мн бях досадна с тази тема за сватбата, и той много се нервеше и в момента в които спрях да му говоря за сватба, той сам си го каза и мисля че това също е добър подход към мъжете, защото колкото повече ги натискаме те повече се дърпат. Но пък е хубаво да знаят нашето мнение и че ги обичаме и искаме да създадем семейство с тях.  heart



Активен
zor0
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #332 -: декември 02, 2011, 16:58:31 »

Отивате на вечеря някаде и там му го стоварвате  тои  да му мисли какво да прави danceg
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #333 -: декември 02, 2011, 17:52:16 »

Отивате на вечеря някаде и там му го стоварвате  тои  да му мисли какво да прави danceg

Не е добър вариант -му го стоварвате и той да мисли какво да прави. Когато действаме по принуда и ТОЙ да мисли, в един момент може да се получи така че, сте принудили човека и той не е бил правилният избор за вас. Умната жена действа с мозъка си, а не го кара ТОЙ да се оправя някак си.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #334 -: декември 02, 2011, 18:18:21 »

Сладурани, мен пък ме е страх от сватби. Като чуя Менделсон и ми става тъжно  crazy , за Ела се вие изобщо да не говорим... ами дайте кърпичките  cray

На споменаването на думата сватба само до преди година ставах два тона по-бледа , а сега организирам ... офф думата си е страшна още, да я наречем "такова събитие". Даже много се радвам, но повече се радвам на факта, че си намерих половинката. С подпис или без... важно е в сърцето какво е, няма да ви изгорят на клада ако не се подписали я smile А ако толкова ви е мерак да се видите в бяло (и това е водещото във вашия случай), купете си една кукленска рокля и си направете фотосесия  yahoo

Ако му е дошло времето и смелостта на вашия младеж ще ви предложи, ако не ви предложи съберете кураж и му предложете вие и нали знаете най-хубавите неща стават неочаквано smile
Активен
taq4522
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #335 -: януари 25, 2012, 20:47:45 »

Здравейте на всички.  smile   Пожелавам ви през новата година желанието ви да стане факт give_rose.

Няма да се задържа много,защото едва ли ми е тук мястото. Но,понякога ми е приятно да поразгледам хубавите (пълни с радост) теми.

Може би само аз имам честта да живея с нещо като камък...даже няма как да го определя точно.

 cray аз дори май няма какво да напиша.....
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #336 -: януари 26, 2012, 00:19:58 »

 Тея, много е тъжно това, което пишеш  sad Правилно ли разбирам, че от цялото си сърце мечтаеш за предложение да се омъжиш, но това все не се случва? Сподели какво те мъчи. Може би това, че имаш нужда да направите сватба и да си булка? Или е съвсем друго?
Активен
taq4522
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #337 -: януари 26, 2012, 22:46:07 »

Тъжно или не,понякога това е истината.  7г - все нещо чака да се случи,винаги нещо е по-важно.
Като цяло е много дълга история,но като гледам колко време имам - мога да напиша книга.
Може би не мога да го нарека мечта,но имам желание - като извинение за най-грозното и грубо нещо, което и днес се чудя как преглътнах. Затова сега смятам,че колкото и да не му е присърце и не на дневн ред - имам право на 1 желание,което може би донякъде ще ми даде сили занапред. Но,вече си мисля,че и да се съгласи - то ще е насила?! 
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #338 -: януари 26, 2012, 23:04:43 »

Ами , малко тъжно, но ако това всичко е истина, защо трябва да се живее с такъв човек? Има ли смисъл? Вярно, едва ли отговорът е за тук. Може би ще чуем колко е сложна ситуацията, но ако няма перспектива, какво значение има колко е сложно или какви са проблемите?
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #339 -: януари 26, 2012, 23:12:11 »

Странно, аз никога не съм била в клуба на дерзаещите мераклии, но така като прочетох какво си написала мисля, че мога да разбера до известна степен какво чувстваш или поне какво искаш да кажеш. Но дали твоят човек въобще знае за всички твои мисли? Споделяла ли си с него, има ли място за разговор, дума, намек, искра желание?
Активен
taq4522
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #340 -: януари 26, 2012, 23:37:52 »

Не знам дали трябва да ви отегчавам с проблемите си. Просто реших,че мога да споделя какво ми тежи. Дори и да не се промени и това ще преживея.
Споменавах,дори и директно съм повдигала въпроса,но до ден два всичко е забравено. Последната ми надежда си остана в 2011г.
За сега нямам идеи - няма всеки ден да напомням, да му намеквам или др.

Поздрави на всички give_rose
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #341 -: януари 26, 2012, 23:40:54 »

 Тея, сигурна ли си, че предложение за брак ще компенсира болката, която си изживяла? И която все още преживяваш, доколкото разбирам. Сватбата ти може да бъде приказно събитие и фантастично преживяване. Ала все пак това ще е само един момент от живота ти. Всъщност от бъдещия живот и на двама ви. Колкото и невероятно да се чувстваш в този ден, той ще свърши. Нима споменът за него ще оправдава предстоящи трудности и проблеми?
 Не мисля, че един сватбен ден трябва да го има като извинение за нечия грешка. Колкото и неприятно да звучи, според мен сторените грешки няма как да се поправят. Просто ги приемаш, опитваш се да ги разбереш и се стараеш да не допускаш  големи и тежки. Мисля, че е по-добра идея да поработите върху взаимоотношенията и чувствата си, върху начинът, по който се възприемате един друг.
 За мен поне бракът не трябва да е компенсация, а израз на обич, взаимно доверие и уважение.
Активен
taq4522
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #342 -: януари 26, 2012, 23:59:52 »

Грешката е моя, не мога да го обясня точно. Компенсация няма,няма и да има. Една сватба няма да заличи нищо. По-скоро искам да кажа,че щом си казаха какво искам и мисля, колкото и да не се вписва в плановете му,трябваше поне малко да се позамисли.
Може поне да опита да направи нещо, малко внимание - но за момента нищо.
Стореното- сторено. Гледам напред и се опитвам да не си спомням.
Обаче безразличието вече започва да ме навежда на дуги мисли....колко пъти трябва да повдигам една и съща тема? Какво мога още да направя? Да не споменавам за родителите ни...ужас cray
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #343 -: януари 27, 2012, 01:36:49 »

Според мен, човек който отхвърля предложение за брак, явно не желае да се обвързва трайно. Принципно зная, че има изключения, доста хора живеят без брак и имат и деца. Но това решение за мен означава отворена врата за връщане назад, тоест раздяла във всеки един момент. Не че  бракът е гаранция, но така е още по-лесно. Няма невзета мома, ако този не те иска, значи не те цени. Потърси някой който ще те оцени, докато още имаш време!
Активен
taq4522
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #344 -: януари 27, 2012, 01:58:06 »

И детето да му оставя? И аз  за това си мисля в последно време, да си взима всичко и до тук. Ще има само 1 спомен от мен good. Дано не стане като баща си.

Като идея и аз съм се насочила към идеята да изчезна за известно време...да видим как ще се чувстват без мен. За мен и без това животът няма голяма стойност... cray
Активен
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines