Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 15:19:52

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб на дерзаещите мераклии  (Прочетена 218972 пъти)
 
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: април 26, 2007, 10:14:03 »

Видях, че от октомври никой не е писал. Да не би да са се свършили мераклиите   scratch one-s head
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: май 11, 2007, 19:46:36 »

Хехе, как ще свършат мераклиите. То за такива хубави неща никога не свършват мераклиите!  CHEERS DANCE
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: май 13, 2007, 16:49:42 »

Хехе, как ще свършат мераклиите. То за такива хубави неща никога не свършват мераклиите!  CHEERS DANCE

Ами да, така сие!!! За хубави неща никой няма да реши да се откаже, нали!!! girl_in_love
Активен
*mwpo
Професор
****
Публикации: 479



« Отговор #48 -: май 20, 2007, 20:21:02 »

Незнам какво да мисля, но на повечето ми приятели около мен им се каза нещо от рода.."да вземем да се оженим...да вземем да помислим за дата..." нищо романтично,сладникаво и запомнящо се. Какво им става? срам ли ги е???
На мен ми каза да си помисля за края на тази година, или началото на другата. Отказах да бъда "зимна" булка и изобщо да бъда булка, ако не получа що годе нормално предложение. Не че сме се втурнали,но все пак заслужавам малко романтика.
Всяка жена мечтае да е булка
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: май 21, 2007, 09:34:23 »

Незнам какво да мисля, но на повечето ми приятели около мен им се каза нещо от рода.."да вземем да се оженим...да вземем да помислим за дата..." нищо романтично,сладникаво и запомнящо се. Какво им става? срам ли ги е???

...или го намират за начин за разнообразяване на ежедневието. Така не е интересно.

Всяка жена мечтае да е булка

Разбира се. Когато една жена говори за сватба си (особено преди нея) изглежда точно така  Sunshine То и мъжете са така, но не го показват.
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: май 21, 2007, 09:51:52 »

Всяка жена мечтае да е булка
Разбира се. Когато една жена говори за сватба си (особено преди нея) изглежда точно така  Sunshine То и мъжете са така, но не го показват.
Какво толкова има да покажеш чувствата си и вълненията около сватба или нещо друго? Понякога не мога да ви разбера мъжете  crazy
За анс няма нищо по-хубаво от това да знаем, че и вие се вълнувате заедно с нас и не ви е безразлично  pardon
Активен
*mwpo
Професор
****
Публикации: 479



« Отговор #51 -: май 21, 2007, 19:36:41 »

Тео миличък....ожени се за мен:)
шегувам се, но ако имаш брат,мислещ по същиоя начин..не се притеснявай да ни запознаеш:)
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: май 21, 2007, 20:04:15 »

 :laugh:Тео е зает има си мацка  blum   И тя е много сладка и голяма щастливка.  Bravo
Иначе майтапа на страна малко мъже говорят по този въпрос насериозно и оценяват този момент.
Активен
*mwpo
Професор
****
Публикации: 479



« Отговор #53 -: май 23, 2007, 17:35:55 »

Разбира се, беше на шега-надявам се,да го е разбрал.
Моя е някакъв праисторически човек.
Малко в страни от темата-една вечер решил да направи вечеря. Имаше кренвирши на скара и консерва скумрия-просто отворена и поставена в средата на чинията,както е с металната опаковка. Иначе имаше свещ,поставена в бутилка от бира. Онемях. Няма такава романтика. Дори не повдигнах въпроса,че мразя кренвирши и скумрия.
Активен
cherry
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 276



« Отговор #54 -: май 23, 2007, 18:06:46 »

Разбира се, беше на шега-надявам се,да го е разбрал.
Моя е някакъв праисторически човек.
Малко в страни от темата-една вечер решил да направи вечеря. Имаше кренвирши на скара и консерва скумрия-просто отворена и поставена в средата на чинията,както е с металната опаковка. Иначе имаше свещ,поставена в бутилка от бира. Онемях. Няма такава романтика. Дори не повдигнах въпроса,че мразя кренвирши и скумрия.
laugh laugh
Важното е, че е имало свещ все пак.... Свещта е променила всичко!!!!  girl_in_love Не го вини, постарал се е човека...
Активен
kremi_91
Новак
*
Публикации: 9


« Отговор #55 -: май 24, 2007, 14:01:02 »

здравеите аз се казвам кремена и сам на 15 години и сам много запалена по сватбите ако може да ми дадете саитове със сватби или не6то свързано със сватби  ще съм ви много благодарна  smile smile

Моля пишете на кирилица!
« Последна редакция: май 24, 2007, 15:16:59 от fiibi_bg » Активен
katia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



« Отговор #56 -: май 24, 2007, 18:28:39 »

здравеите аз се казвам кремена и сам на 15 години и сам много запалена по сватбите ако може да ми дадете саитове със сватби или не6то свързано със сватби  ще съм ви много благодарна  smile smile

Моля пишете на кирилица!

скъпа,кремена,как да те разбирам?просто си запалена по сватбите или ще се жениш? smile
Активен
kremi_91
Новак
*
Публикации: 9


« Отговор #57 -: май 25, 2007, 10:25:02 »

Катя няма да се женя, то аз съм само на 16 просто много ми харесва да ходя на сватби и по-тоино организацияята и купона DANCE Wink
Активен
katia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



« Отговор #58 -: май 26, 2007, 10:47:43 »

kremi,
разбрах че искаш да станеш сватбен агент!това е много хубаво!тук ще научиш много неща и сигурно докато ти дойде времето за това няма да имаш нужда от курс!УСПЕХ!!! Good luck
Активен
elif
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 28



« Отговор #59 -: юни 15, 2007, 22:34:37 »

и аз ще се запиша в този клуб на дерзаещите мераклии
аз имах гадже бяхме заедно 8 години но се разделихме
сега от  2месеца имам друг той не е българин турчин е но си имаме проблеми   майка му е против мен
а ние много се обичаме искаме да се оженим по натък.онзи ден ми каза че сме започнали връзка без бъдеще и рано или късно трябва да се разделим.но аз въпреки всичко все още тая някаква надежда че някой ден ще се пребори с традициите си и ще иска да се ожени за мен cray cray cray
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines