Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 13:23:34

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб на дерзаещите мераклии  (Прочетена 219010 пъти)
 
Мименце
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 455


Искам всичко!!!


« Отговор #270 -: декември 28, 2009, 13:27:29 »

Честито мила, много хубава новина  smile
На Коледа стават чудеса smile
Много да те радва любимия, да те обича слуша и уважава.
С интерес ще проследя другата темичка за предложенето smile
Активен
kriseto
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 45



« Отговор #271 -: декември 28, 2009, 13:44:45 »

Ехааа, ЧЕСТИТО!!!!!  yahoo Всичко най-хубаво ви пожелавам, а на останалите, които чакат все още предложение им стискам силно палци да е по-скоро от колкото очаквата!!! give_rose
Активен
sweet_anita
Новак
*
Публикации: 14



« Отговор #272 -: юни 26, 2010, 10:56:28 »

Момичета,най-накрая и аз се отписвам. danceg Имаме си вече дата - 6 септември 2010. Дано всичко е наред и да изживеем една прекрасна сватба!
Активен
vanessssa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 548


Когато сме двамата всичко е по- хубаво!


Моят сватбен албум

« Отговор #273 -: юни 26, 2010, 11:44:24 »

Момичета,най-накрая и аз се отписвам. danceg Имаме си вече дата - 6 септември 2010. Дано всичко е наред и да изживеем една прекрасна сватба!

Хей много хубава датичка сте избрали!!!!  Ние правим две години тогава!!!
Активен
Мименце
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 455


Искам всичко!!!


« Отговор #274 -: юни 27, 2010, 17:16:53 »

Честито  sweet_anita   give_rose
Сега започват прекрасни моменти на подготовка и вълнения smile
Аз още съм си в клуба, до кога ...... незнам pardon
Активен
sweet_anita
Новак
*
Публикации: 14



« Отговор #275 -: юни 30, 2010, 15:44:25 »

Благодаря ви много,момичета! И ние си харесваме датичката,която няма да е само Съединението на България,а и на нашите души! Дано да се получи голямо празненство и един незабравим спомен.Като си помисля само колко чакахме,дано да си заслужава!
Мименце,дано скоро и ти да се отпишеш от клуба! give_rose
Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #276 -: август 22, 2010, 16:36:10 »

Ха, тема за мен.
Имам пръстен от 1. 1. 2010 година.
Следващото лято ни предстои сватба, но сме в чуденка за датата. И на 2-та ни се иска семейният ни живот да започне на датата, на която сме се целунали за 1 път, но се пада понеделник.
Не мислим да имаме църковен брак, защото 200 лв ми се виждат прекалено за църквата, която ми харесва, а и не отдаваме голямо значение на църковния брак.
Така след това въведение се чудим как да организираме нещата, защото не ми звучи добре срещата да е в ресторанта като гостите няма да видят никаква церемония.
Може ли да ми помогнете с идеи?
Активен
Slyn4o
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230


Голямааа усмивка:)


Моят сватбен албум

« Отговор #277 -: септември 21, 2010, 17:44:00 »

Аз се записвам тук...с надежда да получа дългоочаквания пръстен от моето любимо момче  give_rose
 Girl_hide
Активен
otiroz
Любопитен
*
Публикации: 22


« Отговор #278 -: септември 29, 2010, 11:21:58 »

Здравейте момичета, отдавна чета форуми по тази тема.И реших и аз да разкажа какво ми се случи

С моето  Sunshine миналата седмица говорихме и му заявих,че съм си избрала дата и за годежа и за сватбата.Не възрази и каза само че има време,и ме обичал и без тези галимаций.
Което за мен означава "ще има да чакаш".  sad
И зададе въпрос какво се преви на годеж,и аз му разказах ама забрави от вълнение  Ashamed и притеснение за пръстена и че трябва да ми предложи.А когато ми изтърси "ама не  забравяш ли нещо .............да падна на колене е да ти поискам ръката..........И аз патката се засрамих и му казах .........ми да  Ashamed.... Вместо да ми кажа да така се прави
Съответно на мен ми стана гадно и прекратих темата.Но се питам как може да прави всичко за мен,как може да изпълнява всеки каприз,и винаги да е с мен  pullpigtails Вече 3 години и на дете да е съгласен,а да го срам да ми поиска ръката  GROAN ,като знае че аз много искам годеж.
Само се моля скоро да се усети и най накрая да си имам пръстенче.Не знам ама май изглеждам на разглезено момиченце  smile smile smile

Активен
Мименце
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 455


Искам всичко!!!


« Отговор #279 -: септември 29, 2010, 11:33:18 »

otiroz   welcome-2 в клуба!
Аз съм в положение като твоето. ДА ти кажа не изнасилвай нещата, всяко нещо с времето си.
Сигурна съм , че той много добре знае какво и как да направи-но мъжете са такива blum
Стискам палци скоро да получиш мечтаното предложение и да се включваш активно д другите темички smile
Активен
otiroz
Любопитен
*
Публикации: 22


« Отговор #280 -: септември 30, 2010, 12:29:24 »

Мименце  good много ти благодаря
Да ти кажа аз съм си такава когато искам  нещо , е ад ако не го получа.
Но ще потърпя  сватбата ще е на 22.07.2012 това вече се знае.Малко далеч ама аз сега си сабирам информация.Първо маи ще стана кума а после ще действаме ние  danceg danceg danceg danceg,като предобием малко опит.Че така като гледам не е никак лесно  smile
Активен
lubov4eto
Любопитен
*
Публикации: 40


« Отговор #281 -: декември 06, 2010, 13:47:29 »

Здравейте , от доста дълго време чета из форума и реших и аз да попиша малко . С моя приятел сме заедно от самото начало разделяли сме се за най много седмица и това е било заради лекции. В началото ми пусна мухата в главата за свадбата и аз сега толкова много искам поне да ми предложи а не само като идея обаче не та не , а дори живеем заедно , но вече за свадба не става и дума, преди му намеквах така леко обаче пак също даже вече почти и аз се отказах още има някаква малка надежда но не е както преди  cray
Активен
fashion
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 399



« Отговор #282 -: декември 06, 2010, 15:03:29 »

lubov4eto

Защо не му намекнеш ти за сватба, например му задай въпроса м ,,как вижда бъдещето ви занапред,, , ,,дали иска семейство,,, подчертай че един вид си ,,старомодна,, и че не премаш вечно съжителство без брак... За да не го стресираш не му говори за деца, а затова че заедно трябва да градите бъдеще, евентуално и покупка на ваше жилище и ,че ако се ожените има префиренции за млади семейства  smile В този дух му говори Wink
Активен
lubov4eto
Любопитен
*
Публикации: 40


« Отговор #283 -: декември 06, 2010, 17:36:06 »

Точно май в това е проблема защото той когато леко намекна и аз почнах май повече да намеквам и можеби за това се дърпа  sad Почти постоянно му давам някави примери за наши приятели и даже той от време на време ме пита " ще се омъжиш ли за мен " но без пръстен без нищо официално и аз вече му казвам "не" blush
Активен
fashion
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 399



« Отговор #284 -: декември 06, 2010, 18:09:00 »

Аххх ти ако чакаш и пръстен и офицялно предложение,при условие,че живеете заедно... не мисля..
Хващай го момчето кажи му ,,да,, време е да се оженим и да си плануваме живота, бади твърда и серьозна... и ,че не го ли напарвите сега... след време въобще пък няма да се бракувате... Най-малкото женитбата е уважение към жената, да не стане като на една позната която роди без да са женени... и приятеля и идва да види детето и една сестра и казва ,, браво ,,ма,, завартя се из коридора и намери някой да ти препознаее детето,,  angry
Активен
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines