Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 24, 2024, 04:54:59

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб на дерзаещите мераклии  (Прочетена 219616 пъти)
 
kotelinka
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 44



Моят сватбен албум

« Отговор #255 -: юни 10, 2009, 15:23:03 »

 cherry_tea все още не съм казала голямото "ДА"  lacnl8 но пък затова реших да помечтая  :girlsigh:и си направих албумче. На 20.06.2009 няма да има сватба, защото просто си бях харесала датичката и затова, но..... vivasvat тъй като вече сме юни месец със сигурност няма да има сватба та...продължавам да си харесвам датички. А когато дойде момента за уточнена дата най-напред на вас ще се похваля   bouncinggirl
Активен
Slyn4o
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230


Голямааа усмивка:)


Моят сватбен албум

« Отговор #256 -: юни 12, 2009, 23:46:44 »

Здравейте,момичета...
Мисля че е време да се запиша и аз тук...отново..Girl_hide
(след като преди година бях на крачка от сватба, но всичко се провали в последният момент и бях ужасно разочарована от мъжете въобще и си мислех че никога няма да се влюбя отново...толкова дълбоко бях наранена)..
Сега имам човек до себе си, когото много обичам и който е лудо влюбен в мен и ме обожава... Преди няколко дни ми каза, че ще му е хубаво след години да сме заедно,...в някоя къщичка , и да се радваме на децата си...
Чакам предложението му за брак с нетърпение... Дано да стане скоро...  girl_in_love
Активен
Jiji_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 87



« Отговор #257 -: юни 13, 2009, 00:20:28 »

Slyn4o smile Много се радвам за теб и че си открила смисъл да продължаваш да мечтаеш и да си в очакване на предстоящите мигове!
Желая ти скоро да се похвалиш и много усмихнати и красиви мигове с твоя любим!!!  smile Girl_hide
Активен
Diavolitsa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 373



« Отговор #258 -: юни 13, 2009, 10:11:17 »

Слънчооо, толкова се радвам за теб (нали сме с една съдба). Пожелавам ти от все сърце това да е правилния мъж в живота ти. Бъди безкрайно щастлива и се радвай на всеки миг с него. Дано предложението дойде дори по-скоро от колкото го очакваш и нека осъществите заедно най - вълшебната сватба. Стискам ти палци  good
Активен
Slyn4o
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230


Голямааа усмивка:)


Моят сватбен албум

« Отговор #259 -: юни 13, 2009, 15:40:48 »

Слънчооо, толкова се радвам за теб (нали сме с една съдба). Пожелавам ти от все сърце това да е правилния мъж в живота ти. Бъди безкрайно щастлива и се радвай на всеки миг с него. Дано предложението дойде дори по-скоро от колкото го очакваш и нека осъществите заедно най - вълшебната сватба. Стискам ти палци  good
Diavolista  give_rose Благодаря ти!
Нека и за теб да се случи същото и да си много,много щастлива!  heart
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #260 -: юни 26, 2009, 11:08:06 »

Чакам с нетърпение най-хубавия момент в живота на една жена,а именно  Сватбаааа,само дето милото не се решава да ме попита за заветното ДА  tease
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #261 -: юни 26, 2009, 11:20:42 »

kotelinka и аз мисля,че можем на свобода да мечтаем,защото и аз имах същата идея,а именно да си създам едно албумче с датичка... cray,но о т това ми ставаше още по-гадничко,защото имах чувството,че никога няма да получа моето предложение cray cray cray
Активен
VIXEN
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 1


Кога ли ще дойде и моят ред?


« Отговор #262 -: август 24, 2009, 09:59:50 »

Здравейте и от мен! Аз също се присъединявам към клуба на кандидат - булките и ще следя как се развиват събитията при вас,ако може! Wink Ние сме заедно от доста време и може да се каже, че сме минали половин брак, но не сме узаконили връзката си. Надявам се да е скоро ( но едва ли).Форумът е чудесен, атмосферата е приятелска и ще се радвам, ако ми позволите да се включвам в обсъждането на темите. give_rose
Активен
kriseto
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 45



« Отговор #263 -: август 27, 2009, 12:50:08 »

привет момичета аз отдавнааа не съм писала тук и сега влизам да ви подразна blum и да се похваля, че на 31 май, аз и моят мил бяхме на сватба на братовчед ми и понеже много се обичаме, и ще се вземем някой ден(дай боже), взех че аз хванах букета ,а милото жартиера Yes chee!Голям смях беше...та така ще се женим то е ясно, самодето не знам кога... blushако успея да кача снимки ще ви покажа как се бях нахилила като тиква bigthanx
Активен
Мименце
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 455


Искам всичко!!!


« Отговор #264 -: септември 11, 2009, 14:17:08 »

Здравейте, много отдавна Ви чета, но вчера се регистрирах. Извинявам се за въпроса, но живо ме вълнува, за да знам какво да правя с връзката си.
И така след 2 неуспешни връзки от по 5 години се оказах вече почти на 26 години. На една командировка се случи нещо прекрасно с едно момче. Живеем на 500 км един от друг, но той изостави работа и семейство и след няколко седмици дойде да живее в нас. И така вече 4 месеца. Притеснявам се от много неща: съседи, близки , роднини и така......
Говорим си за тези неща, но нищо конкретно, как стана при ВАс?
Активен
vanessssa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 548


Когато сме двамата всичко е по- хубаво!


Моят сватбен албум

« Отговор #265 -: септември 11, 2009, 16:40:30 »

Нашата връзка беше на 4 години и два месеца, когато се оженихме! Решихме го спонтанно и за по- малко от два месеца организирахме всичко! Аз обаче отдавна си мечтаех да съм булка и знаех, че ще се омъжа за това момче от самото начало почти!!!
Активен
Мименце
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 455


Искам всичко!!!


« Отговор #266 -: септември 11, 2009, 18:15:04 »

Другея месец навършвам 26 години, не че е пределна възраст, но се страхувам от пореден провал. Незнам дали ще имам време да се опознавам наново с някой друг. С годините ставам все по-недоверчива crazy
Активен
atsuki
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 179



Моят сватбен албум

« Отговор #267 -: септември 12, 2009, 00:42:41 »

mimka25  то гаранция никога няма pardon
при нас така стояха нещата - ходихме 2 години и може да се каже, че без родителите ни всички одумваха, клюкарстваха и т.н. в началото не обръщахме внимание, но по някое време всички клюки и притеснения си казаха своето и се разделихме. просто сами си провалихме връзката заради глупости.

след 1 година случайно се срещнахме /не се бяхме виждали до тогава/, 2 дни по-късно заживяхме заедно и ето, че 1 година и 8 месеца по-късно сме женени.

съветът ми е не се притеснявай кой какво говори, данък обществено мнение все още не се плаща. просто се опитай да забравиш страховете си, опитай се да не се вглъбяваш в темата брак и се пусни по течението поне за малко. ще видиш, че нещата ще се наредят сами.

желая ти успех и пиши, ако има развитие  give_rose good
Активен
vanessssa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 548


Когато сме двамата всичко е по- хубаво!


Моят сватбен албум

« Отговор #268 -: септември 12, 2009, 09:01:03 »

Аз познавам доста хора, които след дългогодишни връзки се разделят. След това срещат някого, ходят около година, а дали има и толкова и бързо, бързо се женят! Незнам каква е причината, само мога да гадая, но за себе си мога да кажа, че след една година връзка със съпруга ми аз знаех, че искам да се омъжа за него. Според мен това е достатъчно време за да прецени човек, дали дадената връзка има бъдеще! И без това истинското опознаване започва след брака....
Активен
savka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 270



Моят сватбен албум

« Отговор #269 -: декември 28, 2009, 09:59:14 »

Здравейте ,момичета ! Ако знаете как чаках да ви пиша отново тук вече с хубава новина Bravo
 И аз вече си имам официално предложение с пръстен  tease   
Посещавам форума сигурно от две години вече и досега само имах въдможност да се потопя във вашите емоции и сватбени вълнения като неофициална булка в форума и научих много и сега ще използвам наученото  give_rose
А как  ми е предложил ....ще разкажа в темата за това  smile
Надявам се ще помагате да организирам едно чудесно празненство give_rose
Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines