Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 09:38:21

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб на дерзаещите мераклии  (Прочетена 219003 пъти)
 
meggi
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 42



« -: юни 26, 2006, 15:27:23 »

Здравейте!
Предлагам тук да се обменят мнения от и за тези, които очакват заветното предложение.
Който иска да се включи, нека пише.
Така ще имаме информация за мераклиите и как се развиват техните отношения с половинката.
А нека и тук бъде първото място, където ще оповестят радостното събитие когато се сдобият с пръстенче и предложение.
Нека видим коолко сме!!! yahoo
 good  hiphip
Аз естествено се записвам първа в нашия нов клуб на дерзаещите.
Ей, това не значи, че тук е забранена територия за вече бракуваните и за щастливките с датички.
Очакваме Ви и се надяваме да помагате със съвети! drinks blum
Активен
DIVA
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



« Отговор #1 -: юни 27, 2006, 12:41:25 »

Ех....  blush като се сетя и ми става едно такова витално  biggrin
Невероятно споменче си е и се запечатва завинаги в теб  biggrin
Активен
meggi
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 42



« Отговор #2 -: юни 27, 2006, 12:57:31 »

Дива, сигурна съм, че е така. yahoo Единствено и неповторимо изживяване предполагам и неугасваш спомен. bomb, който всеки път те зарежда с топлина и умиление. heart Поне така би било при мен.Или казано по-точно бих искала да бъде така. Нали за това дерзаем..........Иха ама как прозвуча, а? air_kiss
Активен
mariya
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


Горда мама


« Отговор #3 -: юни 27, 2006, 14:30:58 »

meggi, давай, разказвай...мислиш ли, че скоро ще има предложение Wink
Активен
meggi
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 42



« Отговор #4 -: юни 27, 2006, 14:49:23 »

А така.....хвана ме на тясно!!!! blush
Ох какво да ти кажа Мария!? Знам, че рано или късно ще стане, усещам го отвътре. Но кога - ИДЕЯ СИ НЯМАМ. Моето момче не е по романтиката, но съм сигурна, че ще измисли най - невероятния начин в най - неочаквания момент.Има доста хляб в него - идеите напират ли извират.
Отделен е въпроса, че аз вече мнооооогггооооо искам да съм булка.
Но като гледам как седят нещата и както ние си говорим с него мисля ,че евентуално това събитие ако Господ е рекъл ще се случи през лятото до година.
Ще държа всички ви в течение.Обещавам... blum

Активен
liubopitna
Гост
« Отговор #5 -: юни 27, 2006, 15:19:02 »

Хей, Меги, караш ме да се връщам няколко месеца назад и да потъвам във вълшебни спомени... heart Прекрасно е това усещане, този магически трепет на очакването любимият ти да изрече чаканите думички. Аз също имах необикновено предчувствие малко преди събитието и то се случи точно на рождения ми ден през септември миналата година. Беше наистина необикновено. Двамата с настоящия ми годеник се смяхме, плакахме, след това пак се смяхме и пак плакахме... Няколко седмици след това ходех по улиците като замаяна и се чувствах като най-щастливата жена на света. Пожелавам ти същото и на теб и бъди сигурна, че щом го предчувстваш, значи скоро моментът ще дойде! hiphip
Активен
meggi
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 42



« Отговор #6 -: юни 27, 2006, 15:53:19 »

Много ти благоадря за милите думи,любопитна! Трогна ме наистина!!!  Радвам се за хора като теб и като повечето от този форум - мили, добри и искрени.  give_rose
И дано това с предчувствието е вярно!!!
И хайде  другите  bye момичета, hiphip престрашете се да си го кажете ако и вие чакате предложението, в това няма нищо срамно или страшно.
Когато споделите с приятели ви става по-добре на душата. Знаете ли колко много неща научих тук!
Тук наистина намерих приятели в лицето на форумците - кои бракувани, кои на изчакване, кои в очакване.
Активен
hrisi
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 88



« Отговор #7 -: юни 28, 2006, 11:21:36 »

Ето ме и мен.

Нека и аз да се запиша в клуба на дерзаещите мераклии  ROFL

Аз ще почакам за предложение. Макар и да смятам, че няма да е скоро.

Пък знае ли човек, може да се навие приятеля ми  dance
Активен
meggi
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 42



« Отговор #8 -: юни 28, 2006, 12:20:23 »

Добре дошла Хриси!
Защо мислиш, че няма да е скоро, разкажи. pardon
Активен
DIVA
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



« Отговор #9 -: юни 28, 2006, 13:42:26 »

Да ви кажа ли защо според мен?
Защото в днешно време е модерно да се прайш на хипи  dirol и да твърдиш, че НИКОГА няма да се жениш  Blush , че ше ти е широко около врата и т.н.  beating
Обаче истината е, че по този начин показваш колко си лекомислен, как бягаш от отговорност и не можеш или те е страх да изградиш едно здраво семейство !!!  nea
Повечето ми аверчета не спираха да се надприказват кой как нямало да се жени, как според него брака изчезвал като институция... всеки следващ, опитващ се да изтъкне все по-уникални доводи, да се докара мега-интелигентен, хипер-запознат и гига-идиот  beating
И покрай тези индивиди и сериозните хора и те не смеят да се изкажат за брака понеже видиш ли аверите им ще им се изсмеят !!!
Активен
meggi
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 42



« Отговор #10 -: юни 28, 2006, 13:59:46 »

Много си права DIVA. Съгласна съм изцяло с твоето мнение.
И по случай това и моите предчувствия, искам да ви кажа какво се случи снощи като се прибрах от работа.
Беше ми здаден въпроса "Искаш ли да се оженим?"  Oh my ... shok "А какво ще кажеш за 17.септември 2006, когато е Вяра, Надежда, Любов?" shok shok shok shok shok shok shok
Веднага в главата ми изникна отговора на lubopitna blushЦитат
Пожелавам ти същото и на теб и бъди сигурна, че щом го предчувстваш, значи скоро моментът ще дойде!
. Казах му да не се шегува с такива работи и че знае че не ми е приятно, но той доста сериозно ми отвърна, че изобщо не е шега това, което ми говори.
Сега ще трябва да го докаже, разбира се.........
Нищо не казах и не показах. TO BE CONTINUED.................
Активен
ani4ka
Сватбар
***
Публикации: 201



« Отговор #11 -: юни 28, 2006, 21:19:41 »

ей Меги ти си спряла точно на най-интересното да разказваш....точно все едно съм гледала много интересен филм без "край". Хайде от сърце ти пожелавам предложението да е било сериозно и да изпиташ това невероятно усещане да си булка  give_rose
Активен
DIVA
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



« Отговор #12 -: юни 29, 2006, 08:24:39 »

Yo  dirol
Go for it, girl  biggrin
Активен
meggi
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 42



« Отговор #13 -: юни 29, 2006, 09:28:10 »

Благодаря ви Дивичка и Аничка.
Ами говорихме си на дълго и широко, но....
Питането е било доста сериозно, но решихме, че колкото и  да искаме да се бракуваме тази година, почти няма да бъде възможно, поради ред причини, които не зависят от нас.
От друга страна пък той ме попита дали искам да се венчаем тази или 2007г, което ми подсказва, 4е може и да има някаква пролука, която той си е оставил.А и много добре знае, че аз не искам да се женя през зимата.Хич не я обичам.
Но ако трябва да бъда напълно откровена с вас, сега и нямаме финансовата възможност да направим такова нещо.Все пак разчитаме единствено и само на себе си.Няма кой да ни помага с парички.....
А от друга страна, знае и че без традиционното предложение няма да го взема blum good bye Нали така???
Еми това е за сега развитието на нещата, съжелявам че ви разочаровам, но както ви казах и преди TO BE CONTINUED....
Активен
DIVA
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



« Отговор #14 -: юни 29, 2006, 10:50:32 »

Ех... този вечен проблем  sad
Обичайте се, вярвайте си, живейте един за друг ... останалото ще се подреди !  kiss2
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines