Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 12:00:36

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб на дерзаещите мераклии  (Прочетена 219397 пъти)
 
kotelinka
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 44



Моят сватбен албум

« Отговор #165 -: май 22, 2008, 15:26:08 »

Май и моята работа ще стане като на Diavolitsa. Сигурно милото ми не се чувства готов все още. Всъщност последните няколко месеца сме обсъждали въпроса за сватба, но  kezz нали знаете всичко опира до парите, този проблем може да го спира все още да ми направи "истинско" предложение за брак. cray
Активен
nia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 766



Моят сватбен албум

« Отговор #166 -: май 31, 2008, 13:00:23 »

kotelinka , ко да ти кажа повечето мъже са бъзлиовци- така излиза . Казват и доказват , че те обичат но кат стане въпрос за "халката на пръста"  развявата белия флаг или  по- скоро отбягвата темата - ся тва ......... ся онова .............., само , че винаги  има по нещо.   Ето при нас март месец такмо мислех , че вече ще се оженим  в края на лятото  и после от един разговор разбрах , че "не иска  още"- цитирам.  "Имаме кухня за оправяне"- това му е причината- из основи и ще излезе около 5000-6000 лв.  Пук нямаме възможност да си позволим и  нова кухня и сватба и ся тва чакам да я опраим  diablo diablo diablo, но съм му казала- ЧАКАМ ТЕ ДО НОВА ГОДИНА ,- да реши  дата до  Юни 2009 .

Колко още да го чакам да се накани bad bad bad
Активен
kotelinka
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 44



Моят сватбен албум

« Отговор #167 -: май 31, 2008, 18:12:42 »

 nia абсолютно си права. good Мъжете са големи бъзльовци. diablo И аз на моя  съм му казала, че да си прави плановете за юни догодина. Че докога ще го чакам  bad Да се стяга, че току виж взело, че ми писнало. diablo  girl_impossible
Активен
nia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 766



Моят сватбен албум

« Отговор #168 -: юни 02, 2008, 16:34:07 »

 funnytooth е мисех че само аз съм на тоя хал, пък сме били две cray.
така е  явно трябва да вземем нещата в наши ръце , тъй ,че kotelinka  късмет и действаи( лично аз точно това смятам да направя)
 Сватбаааа
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #169 -: юни 02, 2008, 16:38:22 »

kotelinka , ко да ти кажа повечето мъже са бъзлиовци- така излиза . Казват и доказват , че те обичат но кат стане въпрос за "халката на пръста"  развявата белия флаг или  по- скоро отбягвата темата - ся тва ......... ся онова .............., само , че винаги  има по нещо.   Ето при нас март месец такмо мислех , че вече ще се оженим  в края на лятото  и после от един разговор разбрах , че "не иска  още"- цитирам.  "Имаме кухня за оправяне"- това му е причината- из основи и ще излезе около 5000-6000 лв.  Пук нямаме възможност да си позволим и  нова кухня и сватба и ся тва чакам да я опраим  diablo diablo diablo, но съм му казала- ЧАКАМ ТЕ ДО НОВА ГОДИНА ,- да реши  дата до  Юни 2009 .

Колко още да го чакам да се накани bad bad bad
Много правилно,то все ще има нещо за оправяне и все парите ще са кът,но хората и с 200 и с 2000 се женят *THUMBS*Така,че взимайте нещата в свои ръце или поне да ви кажат- не искам да се женя сега,дай да поживеем на семейни начала или нещо подобно good
Активен
nia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 766



Моят сватбен албум

« Отговор #170 -: юни 02, 2008, 16:44:22 »

адашке , точно това е проблема . Ние живеем заедно, но аз искам да се оженим , а той все , че" имаме нещо за ремонтиране "-се оправдава или друга причина. Аз искам сватба и това е , все пак съм на 27 години- време ми е дет се вика !

 cray cray cray
Активен
Slyn4o
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230


Голямааа усмивка:)


Моят сватбен албум

« Отговор #171 -: юни 02, 2008, 22:19:24 »

Момичетаа, не плачете... blum
Има и по-трагични случаи - като моя, например..  cray Плачещо момиче
5 месеца преди сватбата разбрах че моя бъдещ съпруг си има друга...  diablo shok
Лелеее майко, какво да ви кажа !!!!!!!  beating
След няколко седмици рев днес вече съм по-добре,защото Слава Богу това се случи сега, а не 5 месеца след сватбата примерно...
Така, че обичайте се, и не насилвайте нещата! Когато любовта е истинска всичко се нарежда както трябва  good
Активен
papirus4e
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 96



« Отговор #172 -: юни 03, 2008, 08:26:32 »

Slyn4o, мила, това е ужасно Oh my ... .......това мъжете са...........нямам думи просто  beating . Но наистина по-добре сега, отколко после....
Активен
Mici
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 1



« Отговор #173 -: юни 25, 2008, 23:42:02 »

Привет и от мен:) тя темата е малко западнала, последния пост е от рождения ми ден; само че да се разпиша и аз.
С половинката сме заедно от 3години и 2 месеца, сериозно приема нещата и всико... не е като да не сме говорили, само че неговото мнение е че след брака нещата се разваляли... то вярно че и ние сме в особена ситуация, ма все пак; знае точно колко ного си държа на предложениете ма не и не sad
успех и дано не пишете, защото сте вече в групата на "бракуваните" Girl_hide
Активен
Slyn4o
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230


Голямааа усмивка:)


Моят сватбен албум

« Отговор #174 -: юли 13, 2008, 20:41:41 »

Аз сега се сетих, че се налага пак да се запиша тук, момичета!  blum
След като /както вече писах - два поста по-нагоре в темата/ се разделихме  с бъдещият ми съпруг 5 мсеца преди сватбата...
Сега  infatuated gu6 Love girl съм сложила розовите очила на любовта и се надявам да срещна истинския принц...мъжът на живота ми  Curtsey
Така, че ...стискайте ми палци този път да е по-успешен.!  Wink
Активен
dani81
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1283



Моят сватбен албум

« Отговор #175 -: юли 13, 2008, 21:03:03 »

Slyn4o, успех мила  good Дано бързо намериш своя принц kiss Това което ти се е случило е ужасно, но все пак е по-добре сега, а не след сватбата! Ще ти стискаме палци  good
Активен
Slyn4o
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230


Голямааа усмивка:)


Моят сватбен албум

« Отговор #176 -: юли 19, 2008, 17:08:38 »

Благодаря ви Дани, Папирусче !
Искам само да споделя, че се запознах с едно момче, което страшно много ми допада, и мисля че започвам да се влюбвам в него...  LOVING girl_in_love
Ммм, няма да изпадам в подробности, защото е твърде рано още да говоря, но определено го чувствам като "принц"  Wink
Активен
yoanka
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 10



« Отговор #177 -: юли 29, 2008, 19:44:34 »

Здравейте!
Предлагам тук да споделят мнение всички жени, които им е писнало да чакат заветните думи :" Ще се омъжиш ли за мен!" и всички, които са за и против жените да предложат на мъжете си или да ги подтикнат да го направят! give_rose
Защото моя мъж докато беше сигурен,че аз искам да изчакаме ми предлагаше всеки ден, а сега когато аз вече искам  pardon той се уплаши sad. Незнам как да постъпя  cray от две години живеем заедно и вече искам да ми предложи...незнам дали ще чакам още дълго и няма аз да го направя blush blush blush
Активен
Slyn4o
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230


Голямааа усмивка:)


Моят сватбен албум

« Отговор #178 -: август 05, 2008, 16:38:51 »

Здравейте!
Предлагам тук да споделят мнение всички жени, които им е писнало да чакат заветните думи :" Ще се омъжиш ли за мен!" и всички, които са за и против жените да предложат на мъжете си или да ги подтикнат да го направят! give_rose
Защото моя мъж докато беше сигурен,че аз искам да изчакаме ми предлагаше всеки ден, а сега когато аз вече искам  pardon той се уплаши sad. Незнам как да постъпя  cray от две години живеем заедно и вече искам да ми предложи...незнам дали ще чакам още дълго и няма аз да го направя blush blush blush
Yoanka    girl_wink ами предложи му ти, наистина!!
 smile
Активен
yoanka
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 10



« Отговор #179 -: август 27, 2008, 12:22:52 »

Момичета, искам да ви кажа или по-скора да се похваля,че моя "Мартин" го направи!!Вчера бях решила, че ще дейтвам, а то какво стана.....той ме изпревари Girl_hide danceg *YAHOO*Още не сме измислили дата, но ще е другата година като се постопли, но той неиска да чака толкова  yahoo yahoo yahoo. Направооооо сам  yahoo danceg heart
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines