Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 16:32:55

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб на дерзаещите мераклии  (Прочетена 218975 пъти)
 
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #135 -: март 04, 2008, 10:24:00 »

И мои познати англичани казаха, че и при тях го има този обичай жената да предлага на мъжа, но само на 29ти февруари. Дано най-големите мераклийки да са действали навреме, че чак след 4 години пка ще им се отдаде такава възможност  Wink
Активен
dafni85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 501



Моят сватбен албум

« Отговор #136 -: март 10, 2008, 10:35:32 »

Момичета аз се отписвам от клуба yahoo и искам да пожелая на тези които чакат своя пръстен че ще дойде в момент в който най малко очаквате,и дано да повлеча крак и всички след мен да получат едно незабравимо предложение за брак give_rose give_rose
Активен
papirus4e
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 96



« Отговор #137 -: март 10, 2008, 14:14:54 »

Бравооо мила, честито give_rose give_rose give_rose Пожелавам ти една незабравима и изпълнена с хубави емоции подготовка give_rose
Активен
benii
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 49



« Отговор #138 -: март 11, 2008, 14:26:32 »

привет на всички.и аз се записвам в клуба на дерзаещите мераклии!!!!!!!моето мило все казва че има време,а аз нямам търпение,но ще чакам и на мен да се случи.
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #139 -: март 11, 2008, 16:37:44 »

Добре дошла, benii! Имай търпение и нещата ще се случат. Ще ти стискаме палци!
Активен
maya_bunny
Професор
****
Публикации: 456



Моят сватбен албум

« Отговор #140 -: март 12, 2008, 14:23:21 »

Здравейте! smile

И аз доста се поизпотих докато получа въпросното предложение и то най-вече поради една причина - месец преди това се омъжиха три мои добри приятелки и това беше тема номер 1  yahoo Наистина е доста трудничко това да те заобикаля отвсякъде ... тогава дори не смеех да влезна в този форум за да не се надъхвам ...  give_rose

А мъж ми (вече) все повтаряше, че има време, че чака подходящия момент (романтичен), а той като цяло изобщо не е романтичен ... може би свързва само морето с романтика, а тогава беше март/април 2007 и т.н.
Естествено, беше го и страх  pleasantry дори като пътувахме в колата и слушахме един диск с класическа музика като дойдеше ред на Сватбения марш, все превключваше на следващата песен и аз се смеех и майтапих, че нещо не му понася и не му стиска.
Но като цяло не ми беше смешно де - питах се не ме ли обича, какво чака и т.н.

И така месец след моето последно "тръшкане" дойде предложението по доста запомнящ се начин. Но за това май се разказва в друга тема.
Активен
papirus4e
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 96



« Отговор #141 -: март 12, 2008, 16:06:03 »

чакането си е заслужавало, maya_bunny, и ето сега сватбените емоции са при теб give_rose  честито мила give_rose
Активен
maya_bunny
Професор
****
Публикации: 456



Моят сватбен албум

« Отговор #142 -: март 13, 2008, 10:17:19 »

Ааааааа емоциите и нервите около подготовката минаха на 13-10-2007.

Ами незнам дали нервите около чакането си заслужават!  crazy Тогава много ме беше яд, че на мъжа се пада правото да направи предложение, а жената чака като смотанячка и се нерви ...  girl_impossible Поне при мен беше така, след като няколко месеца се говореше само за сватби, а моята беше няяяяяякъде в бъдещето.
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #143 -: март 13, 2008, 11:07:48 »

Поне при мен беше така, след като няколко месеца се говореше само за сватби, а моята беше няяяяяякъде в бъдещето.


Ох, и при мен е така. Доста сватби около мен  girl_impossible , и ние ще трябва да изчакаме до догодина  cray
Активен
maya_bunny
Професор
****
Публикации: 456



Моят сватбен албум

« Отговор #144 -: март 13, 2008, 11:39:43 »

Няма нищо, важното е да се случи, "когато му дойде времето". Нали мъжете по-трудно порастват, по-трудно "съзряват", по-трудно и бавно се престрашават. А ние само ги побутваме и понякога става по-зле.
Честно казано, ако не бяха тези сватби, нямаше така да си наумя и аз да се женя по-скоро. Но на сватбите и двамата сме гости, така че мъжа също вижда, че няма нищо страшно, че е нещо, което скоро може да се случи и на него, така че имат и положителен ефект  Bravo

Мисълта ми беше, че и моя мъж известно време даваше "назад", но после сякаш сам стигна до идеята, стана готов за нея, така че ... търпение (как я мразя тази думичка ...)  pleasantry
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #145 -: март 13, 2008, 14:39:15 »

Абе, той моят е готов (поне така твърди) и много иска, но няма как да се вредим тази година  pardon А и аз честно казано си мисля, че от една страна е добре да поизчакаме, защото любимия е само на 24 години и си мисля, че за мъжете това си е раничко (а той дори не ги е навършил 24).
Но иначе си права - това да знаеш, че трябва да чакаш и да проявиш "търпение" е много кофти diablo
Активен
Slyn4o
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230


Голямааа усмивка:)


Моят сватбен албум

« Отговор #146 -: март 13, 2008, 21:50:13 »

Ей, слънчица!! blum
Аз забравих да кажа, че също се отписвам от клуба!
На 25.10.2008 живот и здраве ще е нашата сватба yahoo
Пожелавам ви и на вас много скоро да се похвалите  give_rose
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #147 -: март 13, 2008, 21:56:54 »

Честито! Ама как така ще забравиш да се похвалиш   Wink Много красива сватба и вълнуваща подготовка ти желая  good
Активен
Slyn4o
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230


Голямааа усмивка:)


Моят сватбен албум

« Отговор #148 -: март 13, 2008, 22:06:37 »

Честито! Ама как така ще забравиш да се похвалиш   Wink Много красива сватба и вълнуваща подготовка ти желая  good
funnytooth Абе не че съм забравила. Писах го в темата за старозагорските булки, ама пропуснах тук да го отбележа най-официално  Girl_hide
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #149 -: март 13, 2008, 22:20:14 »

и аз съм в клуба,но няма скоро да се отпиша,както се очертава ще заживеем най-рано заедно декември 2009 и май ще стане както го бяхме планували-17.09.2011...е може и 2010 да е.<сватбата>..до тогава ще си поживеем blum и аз ще си седя тук Girl_hide
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines