Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 03:20:13

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб на дерзаещите мераклии  (Прочетена 219428 пъти)
 
Diavolitsa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 373



« Отговор #120 -: февруари 15, 2008, 15:39:30 »

Ех момичета да ви се похваля - ИМАМ СИ ПРЪСТЕН най-после danceg danceg danceg. Всичко беше много мило - подарък за рождения ден. Ще пусна снимка на пръстена в друга тема но е БОЖЕСТВЕН. Сватба - лятото на 2009, малко далече, ама ей сега ще се изтъркули. Идеите - вече са хиляди.
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #121 -: февруари 15, 2008, 15:48:50 »

Честито, Diavolitsa!  Bravo И наистина най-вълнуващо е очакването и подготовката за този прекрасен ден! Желая ти успех, а и ти имаш цяла година да направиш всичко както си си мечтала   girl_wink
Активен
papirus4e
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 96



« Отговор #122 -: февруари 15, 2008, 16:05:35 »

ЧЕСТИТО Diavolitsa  give_rose Пожелавам ти успех и само положителни емоции при подготовката.
Активен
Slyn4o
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230


Голямааа усмивка:)


Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: февруари 15, 2008, 16:29:05 »

  smile Bravo yahoo danceg girl_wink heart
Здравееейте, мили момичетааааааа!
Аз съм безкрайно щастливаааа!
 Искам да споделя с вас както обещах,какво ми се случи вчера /както си знаех ,де , хихихи/
Милото ми подари пръстен!!!! Снощи , беше много хубаво..
Бяхме у нас, двамата, вечеря на свещи, ..рози, ухание на любов...ииии, виждам го аз че е леко нервен, ама нищо не казвам .По едно време ме моли да му донеса нещо от спалнята, аз отивам и на леглото пръснати листенца от рози, и една малка червена кутийка...Разплаках се, той стоеше на вратата и ме гледаше...Каза че ме обича и ми подари страхотен пръстен...
Ох,     Направо настръхвам като се сетя
А бях сигурна, че така ще стане, усещах го..
Това ми е едната новина- прекрасна!! Другата е че намерих диджеите, които издирвааааааааааааааааах и заради които се регистрирах тук!   
Тя е Ели, а той Жоро:))) Вече им имам телефоните и горещо ги препоръчвам на всички
Ужасно съм развълнувана, целувам ви, пак ще пиша!
Активен
papirus4e
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 96



« Отговор #124 -: февруари 15, 2008, 16:58:07 »

Браво мила, честото give_rose твоето момче много се е постарало и наистина те е изненадал страхотно heart много се радвам за теб  give_rose
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #125 -: февруари 15, 2008, 17:32:11 »

Честито Slyn4o! Точно както и очакваше  Wink Било е много романтично  give_rose
Активен
Slyn4o
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230


Голямааа усмивка:)


Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: февруари 16, 2008, 13:05:26 »

Колко е забавно в този форум! smile
Аз очаквам тази есен да бъда булка, ....а и имам някакво предчувствие, че много скоро моето мишле ще ми направи предложение. Просто го усещам...
Ще ви пиша като стане:)
Гери
Гери мила ще стискаме палци да стане  *THUMBS*и аз щях да си мълча,но немога и аз като теб мила имам едно такова усещане че на Св.Валентин ще стане нещо heart heart,нооо ще почакаме и ще видим pardon

give_roseДафни, миличка ..
Аз се похвалих вече, а ти? Какво стана на 14.02? Разказвай danceg girl_wink
И честито на всички щастливи сладурки!! Толкова е хубаво и приятно тук с вас!
Активен
dafni85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 501



Моят сватбен албум

« Отговор #127 -: февруари 18, 2008, 10:05:55 »

Колко е забавно в този форум! smile
Аз очаквам тази есен да бъда булка, ....а и имам някакво предчувствие, че много скоро моето мишле ще ми направи предложение. Просто го усещам...
Ще ви пиша като стане:)
Гери
Гери мила ще стискаме палци да стане  *THUMBS*и аз щях да си мълча,но немога и аз като теб мила имам едно такова усещане че на Св.Валентин ще стане нещо heart heart,нооо ще почакаме и ще видим pardon

give_roseДафни, миличка ..
Аз се похвалих вече, а ти? Какво стана на 14.02? Разказвай danceg girl_wink
И честито на всички щастливи сладурки!! Толкова е хубаво и приятно тук с вас!
Мила аз нямах предложение за Св.Валентин,но това не попречи да си изкараме чудесно на празника,пък и смятам че предложението ще дойде когато най малко очаквам Wink
Активен
Slyn4o
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230


Голямааа усмивка:)


Моят сватбен албум

« Отговор #128 -: февруари 18, 2008, 19:48:54 »

Дафни, Wink
права си! Така е най-сладко !
Аз бях много щастлива, но някак като знаех че ще се случи и се изгуби елемента на изненадата..но няма значение  girl_wink
Важното е да се обичате и да сте щастливи
Активен
team
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 14



« Отговор #129 -: февруари 19, 2008, 14:16:07 »

Аз вече писах , какъв проблем имам , но ако някой не го е видял , тук е : http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,1158.270.html
Помогнете , какво да правя  cray
Активен
Invisible
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 702


На мама тигърчето


Моят сватбен албум

« Отговор #130 -: февруари 19, 2008, 17:11:03 »

Аз вече писах , какъв проблем имам , но ако някой не го е видял , тук е : http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,1158.270.html
Помогнете , какво да правя  cray

според мен седни и го попитай директно, мислиш ли да се женим или как ги виждаш нещата за в бъдеще? Все пак не може на единия да му е добре а другия да страда и да му липсва нещо ...ако си мълчиш само ще се тормозиш и ще чаках да му дойде акъла. Не се отчайвай просто действай и нещата ще се наредят, щом те обича и сте щастливи @}->--Успех ти желая и скоро да се разпишеш в темата с добри новини  Girl_hide

Активен
dafni85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 501



Моят сватбен албум

« Отговор #131 -: февруари 20, 2008, 08:48:15 »

Аз вече писах , какъв проблем имам , но ако някой не го е видял , тук е : http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,1158.270.html
Помогнете , какво да правя  cray

според мен седни и го попитай директно, мислиш ли да се женим или как ги виждаш нещата за в бъдеще? Все пак не може на единия да му е добре а другия да страда и да му липсва нещо ...ако си мълчиш само ще се тормозиш и ще чаках да му дойде акъла. Не се отчайвай просто действай и нещата ще се наредят, щом те обича и сте щастливи @}->--Успех ти желая и скоро да се разпишеш в темата с добри новини  Girl_hide


Мила team  напълно подкрепям мнението на Invisible седнете и поговорете кажи дирекнот какво чувстваш и мислиш,пожелавам ти успех  мила и да кажеш какво е станало Good luck
Активен
Slyn4o
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230


Голямааа усмивка:)


Моят сватбен албум

« Отговор #132 -: февруари 20, 2008, 15:53:47 »

И аз team мисля като момичетата!
Никой проблем не може да се разреши без да се обсъди и без да се говори за него...Кажи на твоето момче какво чувстваш...недей да мълчиш и да се натоварваш. Ако той наистина те обича всичко ще се нареди повярвай ми! smile
Хайде, успех! И смело, горе главата!
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #133 -: февруари 20, 2008, 16:06:23 »

team, понякога мъжете са страшно недосетливи  crazy и това, което ти мислиш за намеци, за него сигурно нищо не са означавали. И понеже ти явно не говориш за това открито, той сигурно ис мисли, че и теб не те вълнува. На мен ми е малко странно, че толкова много се обичате, а не смееш да говориш с него направо. Опитай, все пак, например го попитай дали той някога си е мислил да се жени, или дали има някакви планове в бъдеще вие двамата да се жените - така по-отдалечко започни  Wink ако не ти е удобно да го кажеш направо. Така поне ще подхванеш темата. А веднъж като се повдигне въпроса, ще ви е по-лесно да споделите желанията, идеите си, очакванияъта на всеки от вас. Пожелавам ти успех, и щом казваш, че те "носи на ръце" съм сигурна, че всичко ще е наред  good
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #134 -: март 03, 2008, 12:53:26 »

Пожелавам ви да получите предложението от най-подходящия за вас човек! give_rose Ние с милото отдавна сме говорили по темата с половин уста, но едва наскоро се престраши и ме попита съвсем официално и ... неочаквано. Бяхме се гушнали в леглото преди заспиване късно вечер и говорихме по друга тема и той изведнъж каза: "А какво ще кажеш лятото да се оженим?" Аз не разбрах в първия момент какво точно иска да каже (все пак си говорим на смесен английско-норвежки) и го попитах: "Какво каза?" И тогава той ме гушна по-силно и зададе въпроса, който всяка жена иска да чуе от любимия мъж!  cray Много ми стана мило ... Чудел се какъв пръстен да ми купи, защото аз не нося никакви бижута и накрая решил да ме води аз да си избера. Но ще спестим годежните пръстени, направо ще минем на халките ... И тук идва големия проблем! Аз не понасям да нося пръстен на безименния пръст  huhhuh.gif И настръхвам при мисълта, че трябва да нося халката там. Предпочитам показалец или среден пръст, но не и безименен  huhhuh.gif Сега се сетих да ви кажа още нещо - тук има обичай, на 29 февруари жената може да предложи брак на любимия мъж и това се смята за нещо съвсем нормално, но само на 29.02! Ако мъжът откаже, трябва да купи подарък на жената като обезщетение. Но което видях от телевизията ... никой не отказа! heart
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines