Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 21:43:33

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб на дерзаещите мераклии  (Прочетена 219875 пъти)
 
dafni85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 501



Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: януари 22, 2008, 11:54:52 »

Invisible добре дошла в клуба на мераклийте Welcome и спокойно нещата ще се наредат и когато най малко очакваш ще заговори за сватба give_rose
Активен
papirus4e
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 96



« Отговор #106 -: януари 23, 2008, 13:47:52 »

Хайде и аз да се включа тук  give_rose Аз още съм от дерзаещите мераклий :)както казват: всичко с времето си.....но кога ли ще дойде това време хич незнам  sad С моето момче се познаваме от доста време,но сме заедно от 2 години smile Гледаме на връзката ни доста сериозно и искаме да сме си заедно,но ми се струва че него малко го е страх от "стъпването в брак" pardon Доста пъти сме говорили с него на тази тема и според него още ни е раничко (и аз до някъде съм на това мнение...но тайничко си се надявам да е скоро blush blush blush ). И другото нещо, което за момента ни се вижда като проблем, е че няма как да си позволим да си купим жилище  cray защото и двамата сме на мнение, че едно младо семейство трябва да си има отделно жилище  smile ........сложна работа ми се вижда всичко cray
Активен
Мая
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 592



« Отговор #107 -: януари 23, 2008, 13:55:41 »

.............. което за момента ни се вижда като проблем, е че няма как да си позволим да си купим жилище  cray защото и двамата сме на мнение, че едно младо семейство трябва да си има отделно жилище  smile ........сложна работа ми се вижда всичко cray
Тука напълно ви подкрепям good, ...Но знаеш ли има решение...макар и многооо трудно. Ще ти дам пример с нас girl_wink....ние доста дълго време търсихме жилище....С доста мъки намерихме нещо много малко - ясно е че двама млади няма от къде да имат за голямо. Ние в случая и за малко нямаме, но сега банките дават кредити. Така решихме проблема....Купихме си боксониера /37кв/ с тенденция да я преустроим като гарсиниера, че да имаме отделна стаичка за бебо. А едва след 30 години ще тропаме с бастунките по площада на града и ще се радваме че сме постигнали нещо в този живот blum..Така че мила за всичко има решение стига да има желаещи pardon..Мног е трудно с креит да се живее, ноооо човек трябва да опита преди да се откаже..Така че желая ви успех give_rose
Активен
papirus4e
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 96



« Отговор #108 -: януари 23, 2008, 14:18:29 »

мерси мила give_rose и аз съм на мнение, че на този етап единствения начин за постигане на тази цел е взимане на кредит.....друг начин да се сдобиеш с жилеще,според мен няма pardon , не е лесно да се изплаща кредит,но пък в крайна сметка си заслужава smile......ще видим какво ще стане, и се надявам да е скоро blush но знае ли се!!!
Активен
dafni85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 501



Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: януари 23, 2008, 14:30:00 »

Desolinaдобре дошла в клуба на мераклийте Welcome не се притеснявай нещата лека полека ще се наредят ще се сдобиете със жилище половината свят живее на кредити така че смело напред Good luck пък включвай се да си споделяме кое,какво,кога че то и аз съм все още от мераклийте pardon Girl_hide
Активен
papirus4e
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 96



« Отговор #110 -: януари 23, 2008, 14:43:43 »

мерси dafni  give_rose дано всичко е наред smile , ще се включвам тук-там  Wink
Активен
Invisible
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 702


На мама тигърчето


Моят сватбен албум

« Отговор #111 -: януари 23, 2008, 14:48:10 »

Благодаря ти Dafni give_rose той за говорене говори, ама не действа  Doubt l_bye_girl

Desolina ние също ще теглим кредит за жилище няма друг варянт, вярно ще имаме помощ от родителите но няма начин без заем. Наистина важното е да има любов и разбирателство  heart Dance2
Активен
papirus4e
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 96



« Отговор #112 -: януари 23, 2008, 15:09:51 »

Invisible съгласна съм с теб, че най-важното е да има любов и разбирателство, за другото все ще се намери някакво решение smile
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #113 -: февруари 01, 2008, 15:30:22 »

И аз да се включа в клуба.

То моето е малко относително, защото аз вече съм получавала предложения (но малко на шега  blum ) от милото и много често обсъждаме въпроса. Всъщност при нас ситуацията е по-скоро да си преценим кога точно да е и той тогава има задачата да ме изненада с предложение ипръстен.
Първо ни спираше това, че сме студенти (но сега завършихме), че нямаме жилище, паричките. Сега поне вече живеем заедно, но много се чудим дали първо да не си купим собствен апартамент и тогава да събираме пари за сватба  crazy
Напоследък вече и двамата сме много нетърпеливи да се случи, но за късмет две сватби ни изпревариха - на наша и приятелка и на сестрата на милото. И сега ще трябва да чакаме до догодина sad Но поне предложение може да получа тази година, надявам се  blush
Активен
papirus4e
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 96



« Отговор #114 -: февруари 04, 2008, 12:31:17 »

fidanka, браво на вас Bravo
Жилището, според мен, е много важен фактор за едно бъдещо семейство.При нас също е, така да се каже проблемче,но се надявам да намерим решение smile
Пожелавам ти да получиш едно много романтично и красиво предложение give_rose а за другото,все ще се намери разрешение Wink
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #115 -: февруари 04, 2008, 16:25:37 »

desolina, благодаря ти мила!  give_rose

Пожелавам същото на всички членуващи в този клуб! Нали затова се нарича клуб на ДЕРЗАЕЩИТЕ МЕРАКЛИИ  girl_wink  tease

И сте прави като казвате, че по-важното е да сме заедно и да си се обичаме и подкрепяме  любов заедно
Активен
Slyn4o
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230


Голямааа усмивка:)


Моят сватбен албум

« Отговор #116 -: февруари 06, 2008, 21:36:18 »

Колко е забавно в този форум! smile
Аз очаквам тази есен да бъда булка, ....а и имам някакво предчувствие, че много скоро моето мишле ще ми направи предложение. Просто го усещам...
Ще ви пиша като стане:)
Гери
Активен
Slyn4o
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230


Голямааа усмивка:)


Моят сватбен албум

« Отговор #117 -: февруари 07, 2008, 20:27:47 »

 smile
Здрасти, момичетаа!
Нали другата седмица е "Свети Валентин"...Ох, няма да говоря сега предварително... yahoo
Но, може би тогава ще получа предложението..
Млъквам
 pleasantry
Усмивки за всички!
п.с Уф, стискайте ми палциии
Активен
papirus4e
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 96



« Отговор #118 -: февруари 08, 2008, 13:39:53 »

Slyn4o ще ти стискам палци, мила give_rose С нетърпение ще чакам да разкажеш как е минало give_rose Успех миличка give_rose
Активен
dafni85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 501



Моят сватбен албум

« Отговор #119 -: февруари 08, 2008, 14:10:19 »

Колко е забавно в този форум! smile
Аз очаквам тази есен да бъда булка, ....а и имам някакво предчувствие, че много скоро моето мишле ще ми направи предложение. Просто го усещам...
Ще ви пиша като стане:)
Гери
Гери мила ще стискаме палци да стане  *THUMBS*и аз щях да си мълча,но немога и аз като теб мила имам едно такова усещане че на Св.Валентин ще стане нещо heart heart,нооо ще почакаме и ще видим pardon
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines