Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 09:13:59

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб на дерзаещите мераклии  (Прочетена 219440 пъти)
 
ira_ira
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 1



« Отговор #90 -: ноември 02, 2007, 15:27:53 »

Здравейте! И аз съм от мераклиите,незнам кога ще ми излезе и на мен късмета , но силно се надявам да стане догодина.С моето пате живеем заедно вече пет години и често му говоря за сватба, обаче него го притесняват финансите.Иска първо да си стъпим стабилно на краката и тогава да мислим за сватба, само че аз си мисля ,че ако чакаме това да стане  може и 10 год. да минат.....  crazy
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: ноември 02, 2007, 17:09:58 »

ira_ira добре дошла при нас, надявам се приятеля ти скоро да те зарадва с така дългоочакваното от теб предложение!  smile
Активен
dafni85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 501



Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: ноември 22, 2007, 08:43:48 »

Здравейте,аз веднага се записвам в този клуб,защото все още съм от дерзаещите мераклий,надявам се не за дълго.С моето злато се познаваме от малко време,но и двамата гледаме на сериозно на нашата връзка и за напред.Но първо трябва да се стегне апартамента и такива ти ми работи пък за другото когато му дойде времето. pardon twohearts
Активен
mimi7373
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 11



Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: ноември 28, 2007, 11:24:18 »

от 3 години сме заедно и вече от 2 и половина живеем задно
искам да се оженим но той нищо не казва а не искам аз да правя крачката за брак
кажете как да му намекна или незнам ......че вече искам брак
 heart
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: ноември 28, 2007, 11:30:06 »

Защо да ни звучи смешно... crazy Понякога мъжете са доста объркани на тема "обвързване"...за да не кажа, че ги е страх направо... diablo....но ние не знаем нищо за конкретната ситуация.. =]Вие говорили сте някога за брак....и той как реагира....обсъждали ли сте двойки- ваши приятели...какво е отношението му/ви към брака...и т.н
Може би ако ни разкажеш повече...може заедно да достигнем до някакъв анализ или предположение за случващото се.. give_rose
Активен
mimi7373
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 11



Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: ноември 28, 2007, 11:38:38 »

ЕЕЕЕНИЕ СМЕ НАПРЕД ЗНАЧИ ИМАМЕ СИ АПАРТАМЕНТ ВЕЧЕ ЛИЧЕН ЗА НАС ДВАМАТА
АМА ОЩЕ КОЛКО ЛИ ЩЕ ЧАКАМ ЕДИН ГОСПОД ЗНАЕ
Активен
mimi7373
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 11



Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: ноември 28, 2007, 11:42:58 »

ТА НЯКОЙ НЯМА ЛИ ДА КАЖЕ НЯКОЕ ТРИКЧЕ ДА НАМЕКМЕН НА ПОЛОВИНКИТЕ СИ ЧЕ ВЕЧЕ ИСКАМЕ НЕЩО ПОВЕЧЕ
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: ноември 28, 2007, 11:47:28 »

Аз мисля,че няма нужда от намеци-щом сте вече толкова близки би трябвало да можете директно да поговорите...Не да го насилваш или притискаш,но...а може и да го подпиташ някак покрай янкой филм или познати и да разбереш дали по принцип е ЗА и може пък ти да му предложиш!Няма нищо срамно в това,даже ще е супер интересно! :girl_wink:Но да ви кажа малко ми е странно как хората са заедно с години,а не знаят мнението ан половинката по този въпрос... =]Извини ме mimi7373 !Не искам да те обидя с това, но просто се питам..... blush
Активен
mimi7373
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 11



Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: ноември 28, 2007, 11:53:31 »

НЯМА  НИЩО МИЛА
АМИ ТОЛКОВА ВРЕМЕ СМЕ ЗАЕДНО НО НЕ ИСКАМ АЗ ДА ПРАВЯ КРАЧКАТА
ПЪК ЗНАЕШ ЛИ МОЖЕ НА НОВА ГОДИНА ДА МУ ПРЕДЛОЖА smile
ЩЕ ПИША ДАВИ КАЖА
Е ДОБРЕ ПОНЕ КАЖЕТЕ АКО АЗ МУ ПРЕДЛОЖА КАКВО ДА КАЖА ЧЕ ИДЕЯ СИ НЯМАМ
ВИЕ ОМЪЖЕНИТЕ СТЕ СИ ДОБРЕ НАЛИ /
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: ноември 28, 2007, 12:01:24 »

ха ха,милата!Ами да ти кажа и аз мислех да предлагам на моя,защото вече веднъж го отклоних и мислех,че е мой ред,ама накрая двамата си предложихме yahoo :girl_wink:Ами...направи му колаж например...от някои вестници и списания(идеята ми дойде от един мой сън!).Или изчакай в някой вестник или списание да пише фразата"Ще се омъжиш ли за мен?" и му кажи да си го купи и да отвори ан стр....,и да прочете изречение....И той ще  ohmyНо според мен ще е много яко!жалко,че не мога да го направя аз 8PДруго,другоооо,за сега не се сещам,ама като ми дойде музата ще споделя!И ако направиш така ще следим интересната ти история!Успех! give_rose
Активен
Pavlinka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 165


Щастлива мама!


Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: ноември 29, 2007, 11:34:56 »

Здравейте момичета!
Много съм щастлива.Ще се омъжвам догодина. yahoo :danceg:Вече определихме датата 10.05.2008г.Направо незнам от къде да започна с приготовленията.Чела съм вече доста неща.Но в главата ми е голяма каша.
Активен
Инка-маслинка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1208



Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: ноември 29, 2007, 14:52:03 »

 Welcome Pavlinka и честито! Браво на вас за датата!  give_rose Не се притеснявай и не трябва да ти е каша - аз си бях направила на компютъра един списък с всички неща, които трябва да се купят, направят и т.н. срещу тях ми бяха цените - така си ги следят постоянно - когато приклрюча с някое от нещата си ги маркирах в определен цвят и така пак знаех какво още ми остава, но на първо място мисля че е най-добре да си резервирате дата и час в ритуалната, в църквата и в ресторанта - така ще сте сигурни че ще имате такива и оттук започвате - покани, облекла и т.н. Желая ти късмет и се надявам ако имаш нужда от помощ-ние да сме насреща!!! give_rose give_rose
Активен
Pavlinka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 165


Щастлива мама!


Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: ноември 30, 2007, 09:24:07 »

Благодаря ти sabina.Но големият проблем къде ще бъде сватбата. crazy В момента живеем в София, и двамата сме от различни градове.
Трябва първо това да уточним за да почнем да обикаляме русторанти и т.н.Надявам се да стане скоро.
Активен
Diavolitsa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 373



« Отговор #103 -: ноември 30, 2007, 11:17:28 »

Здравейте на всички!!! Чета от скоро тук и ето че реших да се регистрирам. Та моята история - ние с милото един ден на шега си измислихме дата (началото на септември 2008) но предложение официално нямам. От доста време сме заедно и сме говорили че трябва да се предприеме и тази крачка но.... Ще поживеем ще видим. Аз все пак искрено се надявам да е скоро де. То моето мило не си пада много по сълзливите истории, но съм сигурна че все ще измисли нещо. А аз честно да ви кажа се ровя тук за интересни идеи за самата сватба. и въпреки че нямам още предложение май почти съм я измислила. Е това е за сега. Ако има развитие ще пиша пак.
Активен
Invisible
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 702


На мама тигърчето


Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: януари 21, 2008, 11:33:41 »

Здравейте и от мен, аз май почнах отзад напред представих се първо в други теми а трябваше да почна от тук. Заедно сме отдоста време, говорихме си че може да направим сватба август 2008...но до там. В момента уж си търси апартамент, ама като знам че при нас нещата стават като във вода направо се отекчавам да чакам. Онзи ден като пак си заговорихме за сватбата и ми изръси "първо да видим какво ще направим с апартамента и чаак тогава", ние може да си купим след още една година sad много ми е криво понякога имам чувството, че мисълта за сватба и дете ме е обсебила crazy Техните одавна ничакат да се наканим и нямат търпение да почнем нещо да организираме, но той естествено иска сами да си правим всичко ...а на този етап просто не виждам как ще стане nea
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines