Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 05:28:42

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб на дерзаещите мераклии  (Прочетена 220053 пъти)
 
goldish
Сватбар
***
Публикации: 168



« Отговор #360 -: март 05, 2012, 20:51:26 »

Аз вече получих  pleasantry предложението  pleasantry  , но преди това си бяхме говорили с моя приятел. Аз също съм повдигала въпроса за сватба. Не мисля, че в днешно време има двойка, която реално да не са си говорили за намеренията си един към друг. Иначе не са им сериозни отношенията. В интерес на истината аз исках самото предложение да е голяма изненада за мен и държах много на това и не си позволявах на себе си да си разваля голямата изненада. Даже бях сигурна няколко месеца по-рано, че ми е купил пръстен, защото нещата ми бяха разместени, но не рових нарочно да не би да го намеря  yahoo
Активен
DaBulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304



« Отговор #361 -: април 30, 2012, 17:13:12 »

Вече мога и аз да се похваля, че ще се оженим с любимия (като още няколко хиляди българи тази година, дето се казва "чудо голямо!"), но съм много щастлива и искам да разкажа на целия свят, защото преди три години сватбата ни се провали и останах много огорчена, а сега най-накрая дойде време за поправителен. smile Само че, колкото и да ми се иска да разкажа на всички, не мога, защото сватбата ще е тайна, и каква тайна ще е тогава? Мога да се похваля само анонимно в любимия ми форум и толкоз! Ако някой от вас, анонимни сватбо-любители, прочете това, радвайте се за мен, защото съм МНОГО ЩАСТЛИВА! smile smile smile
Активен
Vivid
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 396



Моят сватбен албум

« Отговор #362 -: май 01, 2012, 09:22:26 »

Nebulka, ако не е тайна сподели защо се е провалила предишната сватба, и защо тази ще е тайна? Стана ми много интересно просто... blush
Активен
DaBulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304



« Отговор #363 -: май 01, 2012, 23:21:00 »

Предишната се провали, защото членове на семейството се намесиха с несъгласие за нашите планове (имаше и сълзи, драми, всичко), а пък ние не направихме компромис и така събитието не се състоя. Някъде към 2009 година даже писах във форума, имаше такава тема за проблеми с роднините (сигурно още я има). Тогава се кръстих Небулка. Донякъде съжалявам, че оставихме тогава въпроса нерешен, защото ми стана фикс-идея и цялото нещо се напои с горчивина. Трябваше да вземем решение и да се оженим по техния или по нашия начин. По нашия по-скоро, щяха да го преживеят. Тази чиста радост, която изпитвах тогава, вълнението - сега няма и помен от ... тази невинност. Сега се женим предимно по моя инициатива, за да ми се махне този нерешен въпрос от главата, да го приключа веднъж завинаги (ние от десет години живеем заедно), просто за да спра да мисля за това. Пак съм се настроила за купон, но не е същото. И при него го усещам. Междувременно за тези години хора се разведоха, други починаха, трети се родиха, някои от най-близкия кръг се изпокараха непоправимо. В ситуация съм да каня хора, които няма да дойдат, такива, на които ще им е болно, че другите ги няма, трети, с които поддържаме само формални отношения веднъж годишно и те са всичко друго, но не и купонджии, а пък приятелите мога да ги събера и без повод, но пък те не са една компания и не се познават много. Затова решихме да се оженим на любимото ни море в сезона, за да ни е на нас хубаво, ще имаме петима гости само. Решила съм да съобщя след като събитието е минало. Затова ще е тайна. Въпреки това, ще си имам рокличка, планирам чудесен ден с изненади, подаръци и забавления. Трябваше да се оженим както искахме едно време - в чужбина и без гости. Сега съжалявам, повече няма да направя компромис със себе си за важен за мен въпрос. И ви съветвам и вие да не правите - не си струва цената.
Активен
Vivid
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 396



Моят сватбен албум

« Отговор #364 -: май 02, 2012, 07:11:35 »

 Offtopic Много кофти се е получило. Дори не знам какво да кажа. Изживей си деня, мисли само за себе си и за любимия си и се наслаждавайте на сватбата си! Правилно, че сте решили да има такава все пак - спомените, които ще ви останат, ще са за цял живот!
Активен
Diann
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 71



« Отговор #365 -: май 27, 2012, 18:16:04 »

От известно време се присъединих  към  форумчето . .зарежда ме с много положителни емоции и трепет . .  give_rose
С моето мило сме от почти 4 годинки заедно . Шегуваме се често с темата за брак, но вътрешно го чакам с нетърпение това предложение, а то все не идва. Няма реална причина, поне до преди месец, когато по-малкия му брат го изпревари . Но на него в случая му е 'простено' . . smile
Та сега си мисля, че просто пак ще почакам, защото това ще си е нашето вълшебство и му трябва цялото величие да е такова, а не да е между другото. .  blush
Ама и аз съм си едно капризче  Ashamed . . "Не искам да е на рождения ми ден, на годишнина,  на Коледа, на 8-ми март, на 14 февруари . . ами аз дати не му оставих на милото!
Искам да е, защото той го е поискал и да е пълна изненада за мен !
P.S. Нареждам се сред мераклийките тук, надявам се скоро да имам с какво да се похваля  girl_wink , а до тогава ще изживявам с всяка от вас трепета да си Булка!  Flower


Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #366 -: май 27, 2012, 19:45:41 »

Хихи как не съм знаела за тази тема  danceg
Ние с моето момче сме си говорили за сватба и даже си имам предложение без пръстен (беше много емоционално за мен). Това, което ни спира на този етап са парите (не за сватба, а за съвместен живот). Дано тази година ни потръгне и догодина сватбааа yahoo

Като сме си говорили, той ми е споделял, че трябва да събере пари за скъп пръстен (тъй като той има за пример само брат му, който като е предлагал на жена си и е взел златен пръстен и златно колие за 300лв+). И съответно аз му казах, че въобще не искам златен пръстен (не нося злато), да не говорим, че за тези пари може да си спретнем една малка екскурзия. Имам претенции единствено за предложението  funnytooth -да е интересно и да не е сред роднини  blum

П.С Във форума съм, защото помагам с организацията на сватбата на сестра ми, но тук научавам всеки ден нови и нови неща и моята мечтана сватба доста ми се измени в представите.
« Последна редакция: май 27, 2012, 19:49:14 от Мариелка » Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #367 -: май 28, 2012, 08:52:51 »

Мариелка, аз също нямам предложение, но също като теб промених доста представите си за мечтаната сватба, докато чета тук - усъвършенствам си идеята за Моята сватба постоянно. Имам усещането, че един ден като я подготвям ще се окаже, че всичко съм измислила в пъти предварително (като Моника от "Приятели" и нейната книга от дете). smile
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #368 -: май 28, 2012, 09:14:42 »

Като се сетя как първо си представях сватбата, а сега почти нищо общо няма(май само младоженецът е същия  ROFL )
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #369 -: май 28, 2012, 09:37:18 »

Добре че младоженецът е същия, иначе лошо. Дано не ги сменим в разгара на подготовките, понеже не се връзват.  sarcastic
Активен
Vivid
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 396



Моят сватбен албум

« Отговор #370 -: май 29, 2012, 19:30:58 »

Няма нищо лошо, в това да си представяте и да си мечтаете!
Моята сватба мина и аз имах половин година да я организирам и накрая много ми хареса и не бих променила нищо, ако сега започна отначало, но толкова идеи събрах, поне за още 10 сватби! Даже ми е малко мъчно, че човек обикновено се жени само 1 път, ако можех бих се оженила още няколко пъти за същия човек, само за да организирам и преживиея отново емоцията на сватбата!
Моя съвет е да се отпуснете и да направите всичко както на вас ви харесва, без да се съобразявате много-много с роднини и т.н!
Активен
mery_bery
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 223



Моят сватбен албум

« Отговор #371 -: юни 09, 2012, 22:55:11 »

Vivid,много си права -не трябва с никой да се съобразявате ,при организацията на сватбата.От толкова много претенции на роднините около вас,идеята за сватба с малко хора ,сега от времето на опита,повече ми харесва.Пожелавам на всички да получат мечтаното предложение от мъжа до себе -както и да организират своята сватба мечта ,с помоща на този прекрасен форум. give_rose give_rose yahoo
Активен
ИркаТа
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 7



« Отговор #372 -: юни 14, 2012, 10:12:20 »

Здравейте и аз от известно време ви следя в различните теми ,нищо че все още съм от дерзаещите smile Надявам се и моето "официално" предложение да дойде скоро и да е много романтично  give_rose
Активен
DaBulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304



« Отговор #373 -: юни 28, 2012, 22:00:18 »

Irchooo, nadelina88, Diann, Мариелка, пожелавам ви да получите мечтаните предложения. Въпреки, че винаги се чудя, как може да е изненада, щом вече го очаквате. Може би да е в неочакван момент? Аз получих предложението на втората седмица, след като станахме гаджета. И то по интернет. И отговорих без да се замислям "да".  И си мисля, "бе ти как отговаряш, няма ли поне да се замислиш" и се замислих... за пет секунди. И пак беше "да". Сега си се чудя на акъла, как давам такива отговори на на практика непознат човек, но добре че ни срещна съдбата преди да се науча да мисля, че какво пробиране щеше да падне... още щях да съм си сама сигурно. Хаха! И после вече нямаше предложения, само "айде, ние с тебе няма ли да се женим, че ще изглеждаме много стари на снимките?" biggrin
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #374 -: юни 29, 2012, 00:40:23 »

Nebulkagoodpost Много неочаквано и сладко са ви се получили нещата. Желая ти много щастие!!!  heart
Исках да ти отговоря как може да е изненада, щом вече го очаквам - след 5 години заедно просто няма как вече да не го очаквам, но не толкова, защото знам, че ще се случи скоро (защото реално може да се случи след още 5 години дори), а защото много го искам! smile
Активен
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines