Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 10:56:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб на дерзаещите мераклии  (Прочетена 219448 пъти)
 
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #345 -: януари 27, 2012, 03:50:56 »

Не разбрах, защо трябва да се изоставя детето. Толкова много жени се женят втори път и вече имат дете. И не мисля, че това е проблем. но тук може би трябва да е друг подходът. Щом вече имате и дете, просто трябва да се постави въпроса много насериозно. Тоест, трябва сериозно да го притиснеш, без намеци. ако не ще, поне да отидете с малка компания, най-близките хора и да сложите един подпис. След това семпла почерпка и всичко ще е ок.
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #346 -: януари 27, 2012, 11:14:43 »

Може би в случая не е толкова лоша идея да вземеш малко време за себе си, за да можеш да обмислиш нещата хубаво, на спокойствие, без излишни влияния. После ще имате време да обсъдите всичко обективно. Но моят опит е, че никога не трябва да се обсъжда нещо толкова важно, което засяха много животи, преди човек да си е избистрил главата и добре да е помислил на спокойствие.
Активен
taq4522
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #347 -: януари 27, 2012, 13:26:44 »

За момента няма да повдигам темата. Искам да видя в рамките на 1г - ще си спомни ли,че сме говорили и по такъв въпрос?!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #348 -: януари 27, 2012, 14:53:27 »

аз мисля че си му дала достатъчно преки и непреки шансове. след като не го прави , няма смисъл да му определяш нов период, защото това време тече за теб и животът си минава, а някъде ( с или без дете ) те очаква някой който може да е въодушевен да те вземе и да се ожени за теб . smile
Мое мнение но всяка жена го заслужава, а детето ти ще е по-щастливо, ако и майка му е щастлива. give_rose
мисля че тр да събереш сила и да си тръгнеш поне за малко , за да си дадеш време за размисъл далеч от обекта на тревогата smile. Не ангажирам  с това никого , просто от личен опит разбрах че поне при мен това е действало . успех !
Активен
Vivid
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 396



Моят сватбен албум

« Отговор #349 -: януари 27, 2012, 16:03:49 »

Май съм го писала някъде, но една позната също така беше определила накакъв срок, след който ако не получи предложение, ще се раздели с приятеля си.Бяха заедно от доста години. Момчето обаче разбра от някаква обща приятелка, която се изпуснала случайно(или може би не съвсем) и й предложи. Последва щастие, радост, любов и разбира се сватбата. Разведоха се след 1,5-2 години. А преди това бяха заедно може би 8-10 години! Извода е, че този метод май не действа. Мъжът трябва да предложи брак, когато той е готов и го почувства, а не от страх, че ще го зарежеш...Може би наистина е по-добре да се оттеглиш малко. Тако той ще оцени какво има и какво може да загуби а и ти ще си избистриш ума...
Активен
taq4522
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #350 -: януари 27, 2012, 17:36:40 »

И аз съм на мнение,че ако ще е "изпросено" - няма смисъл. Реално проблеми нямам с него,просто не знам защо се държи така. Може и той да не знае? - ако знаех какво му мианва през главата... blush

Аз вече един път изчезнах - и мисля,че изводите си ги направи.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #351 -: януари 27, 2012, 17:39:32 »

това е добре, но щом не е предложил по собствено желание досега... sad въпреки раздялата, значи трябва да си извадиш заключението .... give_rose
Активен
fashion
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 399



« Отговор #352 -: януари 27, 2012, 17:46:04 »

taq4522
Аз пък си мисля,че мъжете в днешно време ги е страх от брака,страх ги е да се решат, все си викат ,,има време,, или просто не им се занимава. Не осъзнават какво означава брака за жената и колко е важен за нея. Аз ще ти предложа едно по нестандартно решение на проблема - предложи му ти. Даа колкото и смешно ще прозвучи на повечето хора или странно, но в днешно време жената е толкова еманципирана,че не мисля ,че това е необичайно нещо. Имам позната двойка, женени от 5 години вече, та тя си му предложи ,,като пич,,  sarcastic Много са щастливи,още са заедно, просто той е по нерешителния от двама им.
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #353 -: януари 27, 2012, 19:18:41 »

 Съжалявам, дано не ме разбереш погрешно, но от последните няколко неща, които прочетох, стигнах до извода, че не трябва да сключваш брак на този етап от живота си. Фактът, че си готова да заминеш без детето си, просто да изчезнеш нанякъде не говори за готовност за сериозна връзка. Надявам се да съм те разбрала не както трябва и да си написала тези неща под влияние на негативни емоции.
« Последна редакция: януари 27, 2012, 19:21:02 от michelle » Активен
taq4522
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #354 -: януари 27, 2012, 21:42:47 »

Детето си има и баща и може да си остане при него. Както казах в началото историята е много,дълга,сложна и заплетена. За детето така сме се разбрали (причините няма да ги изброявам, само една - здравословен проблем). Това,че ако трябва съвсем сама да се грижа за всичко би ми било непосилно физически - не смятам,че ме прави безотговорна
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #355 -: януари 27, 2012, 22:22:18 »

 Както и ти самата каза, твърде е сложна ситуацията. Не бих могла да те разбера, тъй като моите виждания по някои житейски въпроси се различават от твоите. Въпреки това ти пожелавам да се разреши здравословния проблем и с времето да се почувстваш по-силна и уверена в себе си, да "видиш светлинка в тунела" и да я достигнеш. Най-вече да има обич в живота ти.
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #356 -: февруари 23, 2012, 14:14:04 »

 След няколко дни всички мечтаещи да сключат брак момичета могат да се възползват от една ирландска традиция  blum Може би сте чували, но когато на 29 февруари една жена направи предложение на любимия мъж, той няма право да й откаже. Е, не че е хубаво по принцип и в друго време да се отказва на дама  sarcastic Но това е един закачлив повод да действате извън общоприетите норми на поведение  smile
Активен
MaiTe
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 47



« Отговор #357 -: февруари 28, 2012, 14:34:44 »

Здравейте, момичета smile Следя форума от известно време и постепенно ми стана много любим. Едва сега видях обаче тази тема и се престрашавам да пиша в нея.
С моя любим сме заедно от около 3 години и половина. Малко повече от две живеем заедно. Понеже и двамата разбрахме, че сме си един за друг много бързо, сме си говорили за брак често. Даже той все казва неща като "айе да се женим, че не става така" с усмивка на уста smile Общо взето сме наясно, че сме намерили Човека за себа си. Изчакваме, защото не искаме да товарим никого с разходи по сватба, а все още не можем да си я позволим сами. Но и този момент ще дойде smile
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #358 -: февруари 28, 2012, 22:23:38 »

MaiTe, добре дошла във форума! Пожелавам ти скоро да се преместиш от темата на дерзаещите в темите на организиращите сватба!
Смятам, че е чудесно, че не искате сватба на всяка цена и изчаквате търпеливо, защото наистина сватбата не е най-важното!  give_rose
Активен
MaiTe
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 47



« Отговор #359 -: февруари 29, 2012, 09:20:56 »

Много благодаря за топлото посрещане, Ariel!
Това ни е основната идея, да. А и веднъж намериш ли си половинката, остава ви само да се наслаждавате на живота заедно, според мен smile
Но си признавам, че не бих отказала трепета на избиране на тема за сватба или покани, например  pardon
Активен
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines