Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 17:53:43

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб на дерзаещите мераклии  (Прочетена 220223 пъти)
 
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #285 -: декември 06, 2010, 18:13:15 »

Да не би като му казваш "не" да помисли, че не искаш? И с моят приятел винаги сме се шегували на тази тема. Още на втората година каза "хайде, няма ли да се женим?" ей така уж на шега и аз му казах, че е раничко още (тъкмо се бяхме преместили заедно да живеем) и аз исках да видя как ще потръгнат нещата. След като потръгнаха на няколко пъти "намекнах" и пръстенът си дойде без да подозирам. yahoo Но щом твоят приятел не е твърдо против брака и те подпитва без пръстен, според мен няма какво да се притесняваш. Всяко нещо с времето си...Пък може и сега да събира парички!  blum
Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #286 -: декември 06, 2010, 22:53:28 »

И да "намекваш", и да не "намекваш", когато той не го почувства отвътре и не го поиска, кел файда. Насил ахубост не става pardon.
Активен
Joyce
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #287 -: декември 06, 2010, 23:40:24 »

I az da se zapisha tuk smile ot pochti 3 god sme zaedno, ot edna jiveem zaedno. Miloto se premesti na drug kontinent(usa) zaradi men, no izobshto ne govori za svatba. Samo vednuj mu namehnah i to mnogo leko, a toi taka otkloni temata,che poveche niama da posmeya da ya povdigna.

Mislia,ako ne mi predloji to proletta/liatoto da se iznesa i da jiveem otdelno. Niama da kusame, prosto shte jiveem otdelno. Mnogo e mil, pravi i bi napravil mnogo za men, no za svatba mai neiska i da chue.

Bih ocenila vsiakakvi suveti. Predvaritelno se izviniavam za latinicata, probvah na kirilica, no mi triabvaha 3-4 min samo za purvoto izrechenie- toest shteshe da mi otneme  1 chas da napisha edno sredno dylgo suobshtenie.

Моля ,пишете на кирилица!
« Последна редакция: декември 07, 2010, 10:19:29 от fiibi_bg » Активен
lubov4eto
Любопитен
*
Публикации: 40


« Отговор #288 -: декември 07, 2010, 09:15:13 »

Аз се чудех дали аз да не взема да му предложа ама някакси не съм си го представяла точно така и изглежда всеедно съм много изпаднала  girl_impossible  Wink . Давам му примери с едни наши приятели който са сгодени от 4 години почти 5 и още на са женени ,а детенце чакат и все му казвам , че аз няма да съм като момичето така без брак и дете  smile
Активен
carlyangel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1377


Обичаме нашето хубаво момиченце :)


Моят сватбен албум

« Отговор #289 -: януари 27, 2011, 19:06:46 »

lubov4eto Съжелявам,че се намесвам в темичката ви,но и на мен ми звучи много "закъсало" ти да му предлагаш.Аз лично,не бих го направила,въпреки,че има такива случаи. nea Ако усещаш,че нещата нса насилени,по-добре недей. good
Желая много успех на всички дами,дано скоро половинките ви се осмелят  give_rose
Активен
karamelche_
Сватбар
***
Публикации: 199



« Отговор #290 -: януари 27, 2011, 22:28:56 »

аз не прочетох темата по-нагоре.. обаче.. аз предложих на годеника ми.. малко го преварих, щото той кроял планове да ми предложи ама.. каквото такова ..
Активен
fashion
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 399



« Отговор #291 -: януари 28, 2011, 10:24:54 »

Аз лично не виждам нищо лошо в това жена да предложи, в днешното време повечето жени са до толкоз еманципирани,че някой са ,,повече и от мъже,,.  Та колко време да чака ??? Година ,пет ,десет.. При условие,че са толкоз време заедно и мъжа не и предлага, какво тя вечно да чака ли....Все пак трябва да се повдигне тази тема,за да знае тя как да продължи живота си... След 3-ир4-ри годишна връзка, ако мъжа откаже брак,, не виждам смисъл да се продължава...но най-добре да се изяснят нещата ,кой в каква посока гледа. А не да си го чакаш 10-т години, я предложи я не... и деца трябва да се раждад, а след една определена възраст вече е по-трудно...Така че смело напред  smile
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #292 -: януари 28, 2011, 13:50:05 »

lubov4eto , аз те подкрепям.  good
Една връзка трябва да се развива. В определен момент трябва да сте на ясно кой какви планове има. Ако твоя любим няма намерение близките години да се жени и да прави деца, то трябва да го знаеш сега и да се преориентираш. Както и той трябва да знае, че ти държиш на семейните ценности.
Активен
carlyangel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1377


Обичаме нашето хубаво момиченце :)


Моят сватбен албум

« Отговор #293 -: януари 28, 2011, 19:17:29 »

Да и аз съм на мнение,че не може да се чака вечно,но все пак след като са толкова време заедно,би трябвало жената да е наясно с каква нагласа е той-дали да очаква нещо или не.Ако той е зле настроен към брака и виждам примерно,че не желае да се "бракува" бих прекратила връзката,а не бих му предложила,само и само един вид ултиматум.Така за мен си ще знам,че нещата са насилени.Но ако виждам,че примерно и на него му се иска,но има някакви други притеснения,не бих се поколебала smile
Мнението ми бе по повод поста на lubov4eto,понеже тя в него казва,че би се чувствала един вид "закъсала".Едно предложение за брак,не би трябвало да се свързва с подобни чувства.
Това е от мен момичета  give_rose
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #294 -: февруари 02, 2011, 15:43:38 »

Сложен си е този въпрос, момичета! sad Както казва carlyangel жената би трябвало да е наясно дали мъжът има намерение да сключва брак. И ако той го няма предложението не е изход от ситуацията. Ако обаче тя не е наясно, според мен трябва да се проведе конкретен и сериозен разговор за доизясняване на отношенията. Както постоянно си говорим с моят приятел, изходът от проблемите е само един: "разговори, разговори, разговори...". Иначе има някои мъже, които просто имат нужда да осъзнаят къде се намират, както се казва. Не знам дали сте гледали как Нети предложи на Дони! Беше супер романтично и чаровно! Той май наистина е имал нужда от подсещане просто. На мен много ми хареса как се получи при тях. Но всяка ситуация е индивидуална. Аз например си исках да ми предложат, защото такава ми беше мечтата и си държа на мечтите. Малко съм инато!  sarcastic Добре, че мъжът и той е на моето мнение.
Активен
lubov4eto
Любопитен
*
Публикации: 40


« Отговор #295 -: февруари 02, 2011, 17:44:00 »

Моят пък се оправдсава в парите не че ако иска не може да отдели. За сега мисля да изчакам с предложението имаме още време да видя как ще постъпи натам ако няма развитие ще го питам какво си мисли да прави не че не съм ама за сега ме устройват отговорите нищо че са малко в по далечно време DANCE
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #296 -: февруари 02, 2011, 20:15:44 »

 smilelubov4eto, не се притеснявай, мила. Може просто да изчаква. Много мъже имат нужда от време. Те са си малко  Boy.
Активен
CabuHka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 378



Моят сватбен албум

« Отговор #297 -: февруари 02, 2011, 23:05:36 »

Спокойно на мен милото ми предложи след 6 години "ходене по дискотеките и кръчмите" smile. Незнам той ли не бързаше на мен ли не ми се искаше, но когато му дойде времето човек го осеща. Вече знаеш какво искаш и ако човека до теб не е на тази вълна.... ами незнам или се слага край или поне трябва да се даде почивка, за да може всеки да реши кое му е важно.
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #298 -: февруари 03, 2011, 00:01:08 »

Аз съм попадала и друг път на тази тема, но мислех, че е от сорта на бебеправещите и никога не я отварях. Сега чак съжалявам, че съм пропуснала толкова време да я чета и да участвам в нея (активно!). Искам да се запиша сега и с удоволтвие ще чета от сега нататък. smile

За да не е много  Offtopic - аз не бих предложила. Вече съм почти 4 години с моя приятел, живеем заедно от толкова и имам не само желанието вече, а и нуждата да се оженим и да направим следващата крачка. Но ще чакам той да го предприеме. smile
Активен
fashion
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 399



« Отговор #299 -: февруари 03, 2011, 10:29:10 »

А колко време би чакала още? Поне обсъждали ли сте темата за брака и дали той иска такова нещо и кага? pleasantry
Активен
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines