Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 01:00:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб на дерзаещите мераклии  (Прочетена 220137 пъти)
 
papirus4e
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 96



« Отговор #150 -: март 14, 2008, 09:22:20 »

честито Slyn4o give_rose пожелавам ти подготовката да е изпълнена само с положителни емоции give_rose
Наде, мила, бързо ще се мине времето и ще доийде момент в който и ъи ще се похвалиш че ще напуснеш клубчето girl_wink И при мен нещата са горе долу така, но какво да се прави, както са казали хората "когато му дойде времето" (много мрзя тези думи,но.....) pardon pardon pardon
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #151 -: март 14, 2008, 09:23:42 »

и аз съм в клуба,но няма скоро да се отпиша,както се очертава ще заживеем най-рано заедно декември 2009 и май ще стане както го бяхме планували-17.09.2011...е може и 2010 да е.<сватбата>..до тогава ще си поживеем blum и аз ще си седя тук Girl_hide

 Ти си млада още  blum , има време да се "бракуваш"  girl_wink
И аз поне до края на 2008 съм тук  pardon
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #152 -: май 03, 2008, 19:01:10 »

Момичета, опустя нещо темичката, да не би всички да получихте предложения?  girl_wink
Активен
team
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 14



« Отговор #153 -: май 07, 2008, 06:31:27 »

9 години! Не мога да чакам толкова sad .Аз все още си чакам , чакам ...а той- нищо.
Тъжно е sad
Моя сладур все за семейство говори , едни планове прави , деца ... а като заговорихме за сватба и веднага бяга.Не бил готов и някакви такива глупости !
Вече се отчаях sad
Активен
papirus4e
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 96



« Отговор #154 -: май 07, 2008, 08:41:13 »

ее аз още съм си тук blum
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #155 -: май 07, 2008, 09:14:31 »

team , хайде сега отчаяния, не така!  beating Както казва pisetata когато най-малко очакваш тогава ще се появи с пръстен. Но място за отчаяние няма. Щом си говорите са деца и т.н. работата е почти опечена. Wink Дано не съм  Offtopic 
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #156 -: май 07, 2008, 18:16:36 »

team, аз мисля, че трябва да го оставиш това с пръстена малко на заден план и да не си мислиш на всеки идващ празник, че това ще ти се случи, след което оставаш разочарована и в крайна сметка ти се проваля празника. Не ти знам цялата ситуация, нито кога искате да имате деца, на колко години сте и други подробности, нито пък какво влияние имаш от приятелки, защото всичко си има значение, но искам да ти кажа, че за да е щастлива една двойка, не е необходим годежен пръстен.
Аз не съм първа младост, но ние не сме планували да имаме деца още около 2 години (от всички страни ми говорят, че нямам време, но това си е друга тема на разговор) и честно казано не мислих, че ще се женим докато не дойде време за децата и не ми е било приоритет в живота да съм непременно омъжена. Моята половинка направо си ме изненада, когато най-малко не го очаквах. При нас нищо не се промени след като казахме "да" и аз взех неговото име. Така че, спокойно, защо да не можеш да чакаш, закъде си се разбързала? Гледай си живота и най-важното е да се обичате и да сте щастливи!  give_rose
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #157 -: май 16, 2008, 18:21:12 »

Определено някои момичета се потискат много като виждат, че приятелките им са омъжени, бременни, с деца ... Но не трябва да унивате, всичко идва с времето си! Тази темичка много опустя обаче, да не би всички да получихте заветния пръстен?  girl_wink
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #158 -: май 16, 2008, 21:31:10 »

Аз съм тук още. Просто ние с милото сме си решили да е догодина (мислим още точно кой месец), тази година няма как да стане  pardon
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #159 -: май 16, 2008, 21:52:49 »

И аз съм си тук tease tease още бая ще ме търпите поне две години blushзащото както съм споделила,има много неща които трябва да се случат и едва след това ще мислим за брак blush Първо да поживеем заедно повече от 3 дни седмично<макар,че то повечете омъжени и толкова не виждат мъжете си,които все са в командировка,та се замислям наскоро дали това е някакъв критерии в днешно време> и едва тогава ,а и аз съм казала искам пръстен и предложение направено в Париж и ако не е там -не се приема beating beating beating beating beating
Активен
kotelinka
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 44



Моят сватбен албум

« Отговор #160 -: май 20, 2008, 19:50:47 »

Айде и аз да се включа в клуба Bravo  yahoo. Много интересни неща научавам от форума и честичко го посещавам.Ами  blush какво да ви кажа момичета. И аз още си чакам. Като заговорим за предложение за брак и той все ми казва:"Нали ти предложих?". А то наистина беше така, но това беше преди 4 години, точно на първата ни годишнина. give_rose Ама аз тогава не го взех на сериозно и така. Та все още си чакам beating Да видим кога ще се престраши. Успех на всички danceg
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #161 -: май 20, 2008, 20:22:24 »

Ама какво чакаш, нали ти е предложил?  good Почвайте да планирате и надявайте хомотите ... ъ, халките  cap
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #162 -: май 20, 2008, 20:49:48 »

Да,сега ако той не се сеща е твой ред да направиш предложение  danceg danceg
Активен
Diavolitsa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 373



« Отговор #163 -: май 21, 2008, 09:48:43 »

Момичета, я не унивайте. Ще ви кажа моята история, може и да помогне на някой. С милото сме заедно от има няма 6 години и живеем заедно от 2. Та, хората около нас започнаха сватби, деца... Аз естествено се поддадох и започнах да го юркам милото. Ние сме говорили за брак и деца но аз исках сериозно предложение. После колежка ми каза за форума, започнах да чета и още повече се амбицирах. Чаках пръстена на всеки празник, но не! Накрая на милото му писна и ми каза да престана с точните думи "Спри да ме насилваш, аз ще го направя когато съм готов. Не искам да е под твоето влияние и само за да ти угодя". Така аз рещих да спра да мисля за това и че явно няма да си имам пръстен. Е, не след дълго пръстена дойде по много романтичен и подготвян дълго начин (имаше и условие - сватбата да е догодина). Сега сме щастливи и скоро ще започваме голямата подготовка. И най - важното - знам, че го е направил, защото го е искал и е бил готов.
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #164 -: май 21, 2008, 10:10:17 »

А-а-а аз лично не съм унила даже напротив,обожавам сватбите и подготовката,но не бързам за моята danceg danceg.Иначе много се радвам за теб и подкрепям милото ти,трябва и двамата да са готови и да не е ей така,защото някой се омъжил дай и ние blum
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines