Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 11:25:24

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Препоръчайте ми стоматолог  (Прочетена 20109 пъти)
 
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« -: октомври 03, 2008, 12:53:59 »

Моля ако имате добри впечатления за стоматолози да ги споделите blush . Аз преди ходех в Токуда и съм много доволна, но записването на час е един малък ад - всичко е заето по две седмици напред, а не се знае кога друг път може да има свободен час за следващ зъб. Аз искам да отида и ако трябва цял ден да стоя или няколко дни поред, но да ми оправят всички зъбчета бързо и качествено стига да не се налага лечение.
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #1 -: октомври 03, 2008, 14:14:49 »

Zahira, аз ходя при д-р Бозова, кабинета й е на ул.Ами Буе, но сега е "силно" бременна и довършва пациенти, които е поела и излиза в болничен. Нея определено я препоръчвам, а след като роди, най-вече  Wink Та понече сега не може да ме поеме, съм се записала на зъболекар при тази на милото. Тя се казва д-р Иванова и има кабинет в Павлово, близо до нас. Днес ще ходя за първи път и не знам дали изобщо ще ми работи нещо в устата, защото отивам на контролен преглед. Ако нещо ми прави, ще мога да споделя дали съм доволна. А милото иначе е доволен  good Тя и братовчедка му ходи само там.
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: октомври 03, 2008, 14:38:25 »

Благодаря ти Кате, а за срещичка няма да мога днес, че мъжът ми се прибира  в БГ и ми е домъчняло за него - малко да му се порадвам twohearts LOVING !
Активен
superr
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #3 -: октомври 11, 2008, 19:44:20 »

д-р зоя иванова - в поликлиниката в дианабад
Активен
nqma me
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 654


« Отговор #4 -: октомври 11, 2008, 20:09:51 »

Здравей, аз препоръчвам силно с двете си ръце и двата си крака (хахах) д-р Руслан Тараненко -Кабинета му е на Семинарият. Той е руснак, работи много добре, страхотен човек е..... и ми  оправи всички (ама всички до един ) зъба, които имам в устата---аз имах доста проблеми  с кариесите ми , които бяха на всеки зъб---- и съм сменяла мн  и най-различни зъболекари- от прекалено скъпи до прекалено евтини.....
Тараненко е зъболекар- с мн добро отношение към пациентите си - цените му според мен са разумни. Работи с качествени материали-(то това което казвам разбира се е мн относително.....но няма лошо да опиташ един зъб) А да.....дава гаранция на пломбите си 10 години--хахах----много е готин този тип....
И искам само да споделя- че кабинетчето му е мъничко-но при него няма празно от пациенти...и за справка ще ви спомена някои от клиентите му (като изключа може би половината руски жители на София -Милен Велчев, Посланика на Руското посолство и още сума разни там хора от медиите-----) Може би и това няма значение.....но наистина аз го препоръчвам силно...........

Пиша го това за него - заради една простичка причина---от 3 години обикалям по зъболекари и всеки уж мн прехвалени и уважаван--но напрактика след известно време започвам да имам сериозни проблеми с направените зъби----И търсих човек....който да ми препоръча някой зъболекар, но държах този човек да е имал страхотни проблеми със зъбите си и тогава да ми каже че някой си доктор е добър----защото само изпатил човек, може да даде обективен отговор.........и препоръка.....
Повечето хора ходят за по едно кариесче и казват, че някой си бил мн добър.....

Ето и координатите му
д-р Руслан Тараненоко
962 86 16 - кв. Лозенец ул. Стоян Михайловски 14-16 (партер - няма табела има само един климатик отвън, до магазин за авточасти) спирката на трамвай 18 срещу Семинарията точно.

Успех,дано съм успяла да помогна!
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: август 19, 2013, 11:00:48 »

Медстом-уникална клиника на ниво! Др. Ондос е много добър там,но и останалите лекари са добри! Ходя там с години и моя любим също!  danceg
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines