Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 10:08:26

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: сватбата на antoinette - 16.05.2009  (Прочетена 23617 пъти)
 
antoinette
Ентусиаст
**
Публикации: 125


Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: май 21, 2009, 09:48:25 »

И така.... smile
Възхитена съм от условията и персонала в хотел "Романс"!!! Не предполагах и в най-смелите си мечти, че ще бъдат толкова организирани! Сервитьорките не спираха да обслужват гостите - нямаше нищо липсващо на масите, непрестанно се сменяха пепелници, носеше се лед и изобщо всичко от което някой имаше нужда! Нямаше момент, в който в залата да липсва персонал! Храната беше превъзходна! Всичко беше на момента приготвено! А колко е красива тази зала ... не е истна  Bravo
За това спомогна и дизайнерката - Даря! Перфекта украса! Опрераторите и фотографа от "Студио х" бяха невероятни сладури - Дидо и Краси, не ги усещах, че са около мен, а не спираха да снимат! Не спираха да снимат! Снимките още не съм ги видяла, така че засега няма да ги прехвалвам! за Dj - нямам коментар, там се издъних  blush Ама с него и без него пак си стана весело! Наложи се да поема нещата с свои ръце! А да кажа и за църквата - перфектния храм по моите разбирания - двора - просто мечта, отчето - Илия - блестящ! За ритуалната зала нямам коментар - бих посъветвала бъдещите младоженци да си я спестят! Почувствах се като компот във фабрика на конвейр! А... най-важното - роклятя! Е няма такава шивачка! Все едно си е принтнала това, което имах в главата си! Роклята беше точно такава, каквато я исках! И качествена! Плата - не от ония дето синеят, а натурално бял, всичката дантела и камъчетата са шити на ръка! Абе нямам думи да опиша колко съм и благодарна на тая жена!
Ами това се сещам засега, 100 % съм пропуснала нещо, ама лека полека всичко ще си кажа  tease
Имам само 2-3 снимки дето ми ги даде една колежка - ще ги сложа тях в албума засега! До края на седмцата казаха, че диска ще е готов, така че ще има още  danceg
« Последна редакция: май 21, 2009, 09:50:49 от antoinette » Активен
antoinette
Ентусиаст
**
Публикации: 125


Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: май 21, 2009, 09:59:34 »

Само една успях, другата не ми позволява, явно защото е повече от 2 MB sad
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #47 -: май 21, 2009, 10:03:08 »

Тъкмо я видях и щях да питам защо само една  sad
Сега, за компенсация, чакаме разказ как е протекъл самия ден  blum
П.С. Много съжалявам, че не успях да дойда да ви видя в събота, но от снимката си личи колко красиви сте били  Bravo
Активен
antoinette
Ентусиаст
**
Публикации: 125


Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: май 21, 2009, 10:11:26 »

Разрбах как става - намалих и другата smile
Активен
kikolina
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 381


сем.Матеви


Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: май 21, 2009, 10:13:24 »

Леле била си много красива наистина  Bravo ,доколкото успявам да видя кумата Ти ,аз май ще съм и като копие,след няколко дни ще стана и аз кума със дълга сива(по скоро сребърна) рокля!
Защо не сте доволни от ДЖ и кой беше той? аз съм прпуснала май  sad,разкажи ни повече за самият ден наистина от къде започна всичко как протече,имаше ли (имало е 100%) мигове които Ти е било толкова мило че не искала да свършват,или гафчета,чакаме Тони smile
Активен
antoinette
Ентусиаст
**
Публикации: 125


Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: май 21, 2009, 10:18:57 »

Че как без гафчета  Tongue
Първото, за което се сещам:
Точно преди церемонията в ритуалната например явно съм решила да се отърва от чантичката, щото много ми тежеше - и съм я пробутала на кума (нямам спомен защо на него- явно той ми е бил най-близо). И сега милия на всички снимки - с чантичка  funnytooth
Активен
minalina
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 734



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: май 21, 2009, 10:27:15 »

Честито Антоанет!  Bravo Bravo :bravo:Да сте живи и здрави и да се радвате на многоooooo дългооooooo семейно щастие.
Радвам се че е минало всичко по мед и масло. Гафовете са нормални и ние като ставахме кумове, мойто мъж, демек кумът през цялата церемония с букета на булката е сниман.  Girl_hide

А как беше украсата : това което си представяше ли се получи? Питам защото много ми харесаха снимките в галерията ти!
Активен
antoinette
Ентусиаст
**
Публикации: 125


Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: май 21, 2009, 14:08:50 »

Определено да! Ох, така искам да споделя снимки, а още нищо нямам! Ще проверя по любителските фотоапарати дали има снимка на залата smile
Активен
antoinette
Ентусиаст
**
Публикации: 125


Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: май 21, 2009, 16:45:43 »

Толкова много ми хареса сватбата! Ама толкова перфектно да се чувствах! Заслужава си да се преживее! Наистина един от най-хубавите моменти в живота на човек!  wedding
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: май 21, 2009, 18:44:06 »

Еми ти сияеш направо Bravo Bravo
Чакам с нетърпение и другите снимки
Кажи, моля те, кой беше DJ,  да не излезе този, който ние наехме angry
И още веднъж ЧЕСТИТО!!!!
Активен
antoinette
Ентусиаст
**
Публикации: 125


Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: май 22, 2009, 11:09:53 »

DJ Яни  scratch one-s head
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: май 22, 2009, 11:12:19 »

DJ Яни  scratch one-s head

Точно този, който мнооого бързо разкарах nea
Активен
antoinette
Ентусиаст
**
Публикации: 125


Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: май 22, 2009, 12:04:58 »

Ами сега ще ви обясня защо така се получи.
Моя мъж държеше DJ да е Коко - на много наши близки той е водил сватбите и е бил страхотен като DJ. Оказа се обаче, че DJ Коко вече от 2-3 години не се занимава с това и по негова гореща препоръка наехме Яни! На мен комуникацията не ми се получи още от началото с него, ама нали толкова суперлативи чухме от Коко.... В последствие, доколкото разбрах чисто и просто двамата са в някаква схема... no comment  diablo
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: май 22, 2009, 12:17:38 »

Божеееееее, не мога да повярвам girl_impossible
Чак сега забелязах- ние с мъжът ти сме учили в едно училище (Руското) bouncinggirl
Само че бяхме в различни класове!!!! Ехааа, много се зарадвах сега!!!  cap cap
Активен
antoinette
Ентусиаст
**
Публикации: 125


Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: май 22, 2009, 12:24:20 »

hurrah
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines