Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 13:36:15

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 5  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: сватбата на antoinette - 16.05.2009  (Прочетена 23600 пъти)
 
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« -: май 12, 2009, 10:35:45 »

Ехооо, имаме си варненска булка и сме забравили да и направим темааа girl_impossible
antoinette , ми то ти имаш само 4 дена още!!!!
Давай тук разкази, снимки, отчети.... Как вървят нещата?
Успех от мен и само положителни емоции до  Сватбаааа и много, много усмивки в деня ви!
Активен
¤ Enigma ¤
Професор
****
Публикации: 401



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: май 12, 2009, 16:22:11 »

Еее, честита темичка! Как си, antoinette, как е настроението в тези последни дни като неомъжена жена? Много се радвам, да сте много щастливи и аз чакам снимчици!
Активен
kikolina
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 381


сем.Матеви


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: май 12, 2009, 17:12:27 »

antoinette как вървят последните приготовления,хайде разкажи ни и тук smile
чакаме снимка от роклята и останалите нещица разбира се,какво стана взе ли я?
Активен
Ani
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 305



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: май 12, 2009, 17:56:33 »

 Party time Първо Честита ти темичка,Мила! give_rose
Много щастие,късмет и попътен вятър през оставащите дни до Голямото Събитие  Сватбаааа
Активен
kikolina
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 381


сем.Матеви


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: май 13, 2009, 09:42:24 »

булчето я няма нещо  crazy  blum
Активен
antoinette
Ентусиаст
**
Публикации: 125


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: май 13, 2009, 11:31:29 »

Леле, момичета, много ви благодаря smile smile smile Изобщо не съм поглеждала, че си имам тема, ви е сте страхотни  give_rose  give_rose  give_rose Залавям се следобед да пиша! Роклята е направо невероятна - точно каквато исках! Тази жена е вълшебница ! Сега изчезвам за алкохола, че ще ми избягат гостите за 1 час ако го забравя  tease
Активен
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: май 13, 2009, 19:16:33 »

Айде да си много весела и красива булка и след сватбата да разказваш на дълго и на широко  give_rose Нямам търпение да ти видя роклята и после да те обсипя с въпроси за шивачката  yahoo
Активен
antoinette
Ентусиаст
**
Публикации: 125


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: май 14, 2009, 08:53:45 »

О, задължително ще има снимки! smile Обаче ще са след сватбата, щото ме е страх моето мило да не влезе във форума и да види снимка на роклята Wink
Активен
antoinette
Ентусиаст
**
Публикации: 125


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: май 14, 2009, 09:07:17 »

Всичко най-важно веч съм го свършила, останаха ми само някои дреболии (като например да си купя червило, сладките и бонбоните за почерпката пред ритуалната...)
Вчера много се бях притеснила, щото още не бяхме купили и капка алкохол smile
От ресторанта искат всичко да е в бутилки, което малко ме позатрудни заради виното. Мислех да купувам от винпром варна - на изложението техния представител много ми го хвали - че било истинско, без оцветители и т.н. Но те нямат възможност за бутилиране. Затова - газ го склад на едро smile Накупих всичко от там, те ще го доставят в ресторанта smile После за ракийката тичах до село Осеново да купувам бутилки, абе луда работа smile
Днес ще ходя да си вземам украсените кошнички, чаши, свещи и да се видя за последни указания с декораторката smile Това от мен засега. Айде до скоро  girl_in_love
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #9 -: май 14, 2009, 09:48:21 »

Честита темичка!
Разказвай по-подробно за всичко - коя ти е декораторката, каква ти е идеята за украсата, какво още има за вършене ..... Girl_hide
И да покажеш снимки като си вземеш нещата  smile (ама аз хич не съм нахална  tease )
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: май 14, 2009, 12:41:04 »

Леле ама то не останало - честита темичка smile
Еее, ама както е казала Слънце, разказвай по-подробно. И снимки да ни качиш, че сме много любопитни smile blum Wink
Активен
antoinette
Ентусиаст
**
Публикации: 125


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: май 14, 2009, 12:48:39 »

Ще има снимки, как без снимки  blum
Декораторката ми е Даря smile Залата, в която ще бъде сватбата като цяло е доста колоритна и не предполага много украса smile Я да кача аз снимчица на залата smile Тя се ползва както за тържества, така и за конферентна зала smile Украсата ще е следната: воал и букет на булчинската маса, масите за гостите ще бъдат обсипани с розови листенца (много красиви намерихме smile, а от цветята, които ще ми подарят в Ритуалната, Даря ще направи малки букетчета за масите, останалите ще разпръснат във вази из ресторанта smile Цветовете са бяло и розово (в няколко нюанса)
« Последна редакция: май 14, 2009, 12:56:32 от antoinette » Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: май 14, 2009, 21:10:57 »

Антоанет, честита темичка, утре и ставаш госпожа! Свършихте ли всичко? Снимката на залата много ми хареса, коя е, ако не е тайна. Може и след сватбата да кажеш, интересно ми е просто, нямам конкретна причина да питам.
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: май 15, 2009, 09:56:15 »

Пожелавам ти спокоен последен предсватбен ден и утре една вълшебна приказка, изпълнена с много любов, танци, усмивки и нежност!!!
« Последна редакция: май 15, 2009, 10:07:18 от mucito » Активен
Мърче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 546


come true..........


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: май 15, 2009, 10:05:36 »

Ех, и от мене едно голямоооооооооооо СТИСКАМ ПАЛЦ good good good Времето обещава да бъде чудесно и ти пожелавам една приказна сватба.
Иа з искаааааааааам скнимки.
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 5  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines