Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 18:25:18

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на tonibonboni - 23.05.2009г.  (Прочетена 33952 пъти)
 
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #135 -: юни 01, 2009, 15:10:05 »

 Роклята е страхотна!  Bravo
Активен
tonibonboni
Сватбар
***
Публикации: 173



Моят сватбен албум

« Отговор #136 -: юни 01, 2009, 15:39:28 »

 Здравейте отново!:) Снощи късно се върнахме от Атина. Както писах бяхме на концерт на AC/DC, беше страхотно, невероятно шоу!
 Сега за сватбата... Толкова красива емоция!!! Това обаче беше наистина завършекът на нещо започнало отдавна. Емоцията е красива, но красива беше и емоцията, която изпитах миналата година на полуостров Калиакра!:)
Целият ден започна много спокойно. Станах в 8.00ч., изкъпах се, направих си маски на косата и лицето и към 9.30 дойде фризьорката, след нея дойде и гримьорът. Бяха много забавни, купонът започна още с тях. Станах готова още в 12.00ч. Междувременно те фризираха и гримираха и майка ми. В 1.00ч. дойде фотографът и аз към 1.30ч. реших да облека роклята си, така или иначе ще мога да и се радвам само един ден. Започнаха да идват приятелите ми, шаферките и роднините от моя страна. И както си говорехме и се смеехме, чухме духовата музика. Дойде Митко и премина двете препятствия, първата врата, където стоеше брат ми и втората, където бяха шаферките ми. Това беше най-напрегнатият момент за мен през целия ден. В момента, в който го видях обаче и цялото ми неспокойство приключи.
Тропнахме няколко хорца пред блока и тръгнахме за църквата. Венчалната церемония в Св. Неделя е мноооого тържествена, но много бърза. Направихме малко снимки отвън и тръгнахме към Красно село. Там церемонията също много ми хареса, но пак беше доста кратка. Радвам се много, че времето беше хубаво и успяхме да се снимаме в градинките пред залата.
След това докато шаферките ни подреждаха ресторанта и посрещаха, и настаняваха гостите, ние с Митко и кумовете се отбихме в едно попътно заведение. От ритуалната зала до ресторанта отидохме пеша. Всички ни гледаха и ни се радваха, ръкопляскаха и ни пожелаваха много щастие.
Дойде време за купона. Моите приятелки не изневериха не себе си, отново направиха голямо шоу, вече нямам търпение да гледам филма, за да го преживея отново. Времето в ресторанта също мина като един час, въпреки, че удължихме времето с още два часа.
Естествено сега като се сетя имаше и много гафове, които при други обстоятелства биха съсипали настроението ми, но тогава... danceg, нищо не можеше да ми въздейства. Още с излизането от вкъщи минах през вода и след това докато играехме хорца изметох целия паркинг. Шлейфът ми стана целия в кал.Това обаче го забеляза само майка ми.
В ресторанта липсваше  украсата, която ни беше обещана. Около нашата маса нямаше нищо, само украсата от колата, която преместихме. Майка ми щеше да припадне. Като ни видя да идваме и не можеше да смогне да ни се оплаче. Аз най-спокойно я помолих да внесе с някой кошниците с цветя от градината отпред и те го направиха. По масите няколко пъти бях казала, че имам претенции единствено цветята да не са карамфили, е...познайте какви бяха цветята?! Но с моите тейбъл картички и малко сребърни мъниста, които свекърва ми купи, всичко се беше получило идеално. Много изчетох относно сватбеното меню и с Митко внимателно бяхме избрали всичко да бъде шарено: салата асорти (съдържаше различни цветове), предястие с домат пълен с крема сирене, основното беше с гарнитура задушени заленчуци. Четох много статии, в които пишеше, че цветът на храната допринася за красотата на една маса, а когато това касае сватба е особено важно!:)
Като цяло равносметката е, че и двамата бяхме много спокойни и щастливи, приятелите ни са страхотни купонджии и празникът ни беше една приказка! Вижте снимките, красотата на една булка не е в скъпата и рокля, моята беше много семпла, но за мен беше много удобна, а в сиянието и.
Желая го на всички, на които им предстои, но най важното...бъдете сигурни, че човекът до вас е вашата половинка! girl_wink
Активен
minalina
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 734



Моят сватбен албум

« Отговор #137 -: юни 03, 2009, 22:02:41 »

Аз чак сега видях че си писала. Страхотно разказче, чета че всичко е било на ниво, въпреки малките недоразумения  pardon (това с цветята направо ме уби!). Видя ли видеото и как е като го преживeeш отново (макар и само на лента)?  Girl_hide
Активен
cvety_p
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 510


Няма неизпълнени мечти, Има изоставени желания!


Моят сватбен албум

« Отговор #138 -: юни 04, 2009, 11:05:13 »

Тони честито, всичко е било прекрасно, такава радост и толкова много щастие лъхат от теб и снимките ви!!!! аз направо се влюбих в букета, толкова е шарен! бъдете винаги влюбени и щастливи  give_rose
Активен
tonibonboni
Сватбар
***
Публикации: 173



Моят сватбен албум

« Отговор #139 -: юни 05, 2009, 07:54:14 »

 Благодаря, Ви! smile
Това вече са всички снимки от нашия ден: http://picasaweb.google.com/toniyordanova
Все не ми остава време да направя албум, но обещавам да го направя в най-скоро време!:)
Активен
minalina
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 734



Моят сватбен албум

« Отговор #140 -: юни 05, 2009, 21:46:06 »

Тони, невероятни са ви снимките. И настроение на сватбата е било страхотно и гостите и те, а да не говорим за булката и младоженеца.  Bravo Bravo Bravo
Запазете вечно този светъл спомен!
Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #141 -: юни 06, 2009, 09:06:46 »

Тони, снимките са невероятни  yahoo както и вие  heart Много много красиви моменти Ви пожелавам занапред от все сърце и си останете винаги такива
сигурни, че човекът до вас е вашата половинка! girl_wink


П.П.Това за ресторанта не ме изненада  NO
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #142 -: юни 08, 2009, 14:58:52 »

   Тонибонбони, аз вече писах, но пак го правя, понеже наистина съм възхитена - поздравявам те за страхотната сватба!!!  Bravo
 give_rose ТИ СИ ПРИМЕР ЗА ПЕРФЕКТНА БУЛКА!!! МНООООООООООООООООГО МИ ХАРЕСА ВИДЯНОТО!!!
МНОГО ЩАСТИЕ ВИ ЖЕЛАЯ! СТРАХОТНО Е, КОГАТО НА ХОРАТА ИМ СЕ ЛИЧИ, ЧЕ БЕЗСЪМНЕНО МНОГО СЕ ОБИЧАТ!  heart
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #143 -: юни 08, 2009, 20:42:00 »

О Стаси яко рок е било на сватбата като гледам снимките!!! Кефите ме  yahoo
Активен
tonibonboni
Сватбар
***
Публикации: 173



Моят сватбен албум

« Отговор #144 -: юни 10, 2009, 07:39:31 »

 Мерси, мерси! Наистина важното е да не се притеснявате, а да направите от този хубав повод един страхотен празник!:)
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines