Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 04, 2024, 18:48:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Песен за Първи Танц - трябва ми помощ!! - 3 част  (Прочетена 207203 пъти)
 
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: юни 04, 2009, 21:03:43 »

Ами точно това е проблема,че не гледат Вас.Мисля че Вие сте по-важни в случая а не какво прожектират на стената. blum blum blum
трябва да ти кажа че много плакаха като гледаха стената защото тя бе над нас се получи невероятен ефект толкова беше романтично и да видиш сълзи от щастие в твоите гости и възхищение към теб към съпруга ти към това което си направил за тях чувството е незабравимо...а изненадите за тях тепърва приседстояха.....аз съм на мнеие че сватбената песен се почувсва със сърцето като чуеш още началото...и тя ти остава за винаги...да ви кажа какво ни се случи влизаме в магазин да купим подарък за кумовете и чуваме нащата песен  и аз викам на мъжо това е знак от тук ще им харесаме подарък и наистина така се случи ..а уж не продаваха това което търсим изведнъж продавачката намери точно каквото ни трябваше..голяма случайност
Активен
kpucu
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 15



« Отговор #31 -: юни 05, 2009, 00:39:40 »

Хей момичета,
Ето я нашата песен  yahoo

http://www.youtube.com/watch?v=0ltAGuuru7Q

Активен
siss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: юни 12, 2009, 15:00:34 »

И ние вече си имаме песен, както писах в друга тема. Това е http://vbox7.com/play:642a1967 и много , мноооого си я харесвам yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: юни 12, 2009, 15:31:55 »

избрахме си песен за първи танц  yahoo много си я харесваме - http://vbox7.com/play:c76edb7a , и след това http://vbox7.com/play:85212a04  песен на която всички стават и танцуват, преди да се започне с хората...  е това е за едната сватба,за другата мислим още  crazy

Поздравления за избора и на двете песни!  Bravo
Нашите първи два танца бяха на същите песни, само че в обратен ред  Wink - за първия ни танц беше Wet Wet Wet - Love is all around, тъй като това си е нашата песен  danceg , но тъй като много харесвам и точно тази песен на Шаная Туейн най-вече заради текста  good, нея си я "вкарахме" за втория танц с кумовете.
Така че - страхотен избор и много ме изкефи съвпадението с нашата сватба в това отношение!  Bravo
Активен
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: юни 12, 2009, 16:13:33 »

Ние до никъде не сме с нашата песен,все още нищо не можем да изберем окончателно.Иначе вариантите са:

1. Scorpions - When You Came Into My Life - Моя фаворит
2. Deep Purple - Love Conquers All - Фаворита на милото
3. Prince - Purple Rain - Харесаваме е и двамата
4. Scorpions - You and I - Тази май повече пак аз я харесвам

Дано да решим до сватбата,защото иначе незнам! crazy
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: юни 12, 2009, 16:20:45 »

Ние още не сме седнали да решим коя песен искаме, иначе аз отвреме навреме му бутам слушалките на ушите да слуша и да дава мнение, а той само клати глава и нищо не казва. А вие щом има песен, която и двамата харесвате, изберете нея.
Активен
AIVEN
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 878



« Отговор #36 -: юни 12, 2009, 16:40:08 »

Ние до никъде не сме с нашата песен,все още нищо не можем да изберем окончателно.Иначе вариантите са:

1. Scorpions - When You Came Into My Life - Моя фаворит
2. Deep Purple - Love Conquers All - Фаворита на милото
3. Prince - Purple Rain - Харесаваме е и двамата
4. Scorpions - You and I - Тази май повече пак аз я харесвам

Дано да решим до сватбата,защото иначе незнам! crazy
Поздравления good good good Всички песни са супер. Аз бих се спрял на скорпионс.Която и да е от двете.Просто все още не е толко изтъркана като тази на принс и е по нежна от тази на пърпъл. give_rose
« Последна редакция: юни 12, 2009, 16:47:26 от AIVEN » Активен
*Bibi*
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 107



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: юни 12, 2009, 19:00:13 »

Поздравления за избора и на двете песни!  Bravo
Нашите първи два танца бяха на същите песни, само че в обратен ред  Wink - за първия ни танц беше Wet Wet Wet - Love is all around, тъй като това си е нашата песен  danceg , но тъй като много харесвам и точно тази песен на Шаная Туейн най-вече заради текста  good, нея си я "вкарахме" за втория танц с кумовете.
Така че - страхотен избор и много ме изкефи съвпадението с нашата сватба в това отношение!  Bravo

Миличка Шаная Туейн е моя избор, а другата песен е любима на милото,но  решихме първо да пуснем "сватбената"   tease
....и аз се изненадах от съвпадението, супер !!!  yahoo
Активен
Nocturnal_dove
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 129



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: юни 12, 2009, 21:49:04 »

Ние пък си избрахме : Kelly Clarkson - A Moment Like This .... Страхотна песен ако не сте я слушали до сега...сте изпуснали много...

 give_rose give_rose give_rose
Активен
emili85
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 452



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: юни 13, 2009, 18:54:24 »

Ние с милото не се и чудихме много - нашата песен е Дъжд от рози - Ивана и на нея ще е първия ни танц girl_wink
Активен
AIVEN
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 878



« Отговор #40 -: юни 14, 2009, 16:52:59 »

Ние с милото не се и чудихме много - нашата песен е Дъжд от рози - Ивана и на нея ще е първия ни танц girl_wink
Хубаво е да започнете с блус.Според мен ще е по-добре да започнете с "Аз съм с теб" след което да се включат  кумовете и да се миксират песните така че да продължите с нещо по танцувално като "дъжд от рози". А пък ако има и кой да хвърля листа от рози......(примерно шаферките).Дано да ти хареса идеята. give_rose
« Последна редакция: юни 14, 2009, 16:56:05 от AIVEN » Активен
emili85
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 452



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: юни 14, 2009, 17:09:06 »

Че то Дъжд от рози не е ли блус  resent ohah Аз съм си мислела, че е блус, но малко по-бърз  yahoo
Активен
AIVEN
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 878



« Отговор #42 -: юни 14, 2009, 17:25:02 »

Започва като блус но преминава в денс. Мисля че повече става за хепиденс от колкото за блус. good
Активен
Slyn4o
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230


Голямааа усмивка:)


Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: юни 15, 2009, 17:50:33 »

Е защо пък трябва да е блус ,задължително, първият сватбен танц?..  smile
Активен
LOSHKA
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 164



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: юни 15, 2009, 21:33:26 »

Ние до никъде не сме с нашата песен,все още нищо не можем да изберем окончателно.Иначе вариантите са:

1. Scorpions - When You Came Into My Life - Моя фаворит
2. Deep Purple - Love Conquers All - Фаворита на милото
3. Prince - Purple Rain - Харесаваме е и двамата
4. Scorpions - You and I - Тази май повече пак аз я харесвам

Дано да решим до сватбата,защото иначе незнам! crazy
Аз съм за 1.Scorpions - When You Came Into My Life и текста е много подходящ  give_rose
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines