Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 14:58:26

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Събиране на подаръците от младоженците
с тост / по масите /
с коктейл /уелкъм дринк/
преди сватбата

Страници: 1 ... 28 29 [30]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Събиране на подаръците от младоженците  (Прочетена 151932 пъти)
 
Hekseskud
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 357



Моят сватбен албум

« Отговор #435 -: януари 28, 2011, 13:15:08 »

Lionelsa, идеите ти са чудесни.  good Ще предложа на първо четене варианта, който предлагаш...С мъжа ми и двамата не сме почитатели на разнасянето по масите следвани по петите от кумове, шафери и роднини обиращи пликове...Иначе сме абсолютно ''за'' да се поздравят гостите и да обърнем внимание на всеки, който ни е уважил с присъствието си. Много ми хареса с посрещането на входа, според мен трябва и да говорим с ресторанта какво е възможно...
Активен
carlyangel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1377


Обичаме нашето хубаво момиченце :)


Моят сватбен албум

« Отговор #436 -: януари 28, 2011, 14:18:21 »

При нас проблема май не седи на дневен план,понеже нали сме малко и няма да запазваме целият ресторант,а само едно помещение от него,което е малко по-изолирано.Понеже всички ще сме на една маса,отпада проблема с обикалянето по масите.Всеки ще връчи своят подарък направо на масата.Майка ми е по-отракана и съм се разбрала с нея след основното да го направи първа,и така да даде тон и на другите  good girl_wink
Иначе и аз бих се чувствала доста неудобно,ако трябваше да въртя по всички маси и да събирам пликчета от всички  pardon blush
Активен
super_bianka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 113



« Отговор #437 -: януари 28, 2011, 22:30:46 »

Идеите на lionelsa наистина са много хубави. В днешно време все по- често се среща младоженците да посрещат гостите на входа с по чаша шампанско, за да се избегне прекъсването на сватбата, а по време на тържеството младоженците си обикалят и вдиган наздравици. И ние сме замислили нещо подобно, защото хич не ни е по вкуса да обикаляме и едва ли не да си просиме подаръци и пари.
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #438 -: януари 29, 2011, 19:46:34 »

При нас посрещането на вратата е неприложимо. Искаме преди ресторанта да си правим фотосесията, а и цялата тържественост на влизането на младоженците се губи.  А и откъде да знаем дали всички ще влязат едновременно. Сложен въпрос си е това ... scratch one-s head
Активен
Anita81
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #439 -: февруари 02, 2011, 03:16:58 »

При нас посрещането на вратата е неприложимо. Искаме преди ресторанта да си правим фотосесията, а и цялата тържественост на влизането на младоженците се губи.  А и откъде да знаем дали всички ще влязат едновременно. Сложен въпрос си е това ... scratch one-s head
Ние също бяхме с посрещане с шампанско на входа и по никакъв начин не се е загубила тържествеността при влизането на младоженците, защото посрещането на гостите се осъществява на входа на ресторанта или на входа на залата, а не в самата зала и след това координатора им казва къде са местата им. След като всички са влезнали и са се настанили по местата си координатора или някой друг ви дава знак, че всички са готови и очакват вас. Дж обявява влизането на младоженците и пуска Менделсон. Беше много хубаво, защото и аз винаги съм мразила частта с обикалянето на масите да си получиш подаръка. При посрещането с шампанското кума ни държеше голяма кошница с подаръчетата за гостите, така че се получи добре, защото ние получавахме нашия подарък и съответно гостите получаваха техния подарък, а подаръците и цветята слагахме на маса зад нас, а пликчетата с пари- бяха слагани в украсена за целта кутия, отново на масата зад нас Wink
само едно предупреждение от мен. Ако имате посрещане с шампанско убедете се че всички гости знаят за този ритуал, за да няма лутане и чудене какво трябва да правят. Дори най-добре е да бъде споменато в поканите, така всички ще знаят за него и ако някой не знае какво точно представлява този ритуал ще ви попита преди самата сватба. Успех на всички smile
« Последна редакция: февруари 02, 2011, 03:20:28 от dear » Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #440 -: февруари 02, 2011, 10:31:28 »

Ох, аз да ви кажа съвсем се обърках вече crazy Половинката преди няколко месеца като го обсъждахме беше категорично против уелкъм дринк и каза, че ще обикаляме по масите. Тъкмо се примирих, че явно ще остане този вариант и преди няколко дни подхванах пак този въпрос, а той ми каза: "Абе май по-добре ще е да ги посрещнем с шампанско, че да не гледат кой какво подарява"... Та в момента сме се спряли на варианта с уелкъм дринк, на който и ние ще даваме на гостите нашите подаръчета, а след това в някакъв момент от вечерта ще си минем за още една наздравица pardon Дано не си промени мнението тоя моя мъж, че  beating
Активен
CabuHka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 378



Моят сватбен албум

« Отговор #441 -: февруари 02, 2011, 14:53:55 »

Ние май ще обикаляме по масите, защото ще имаме фотосесия преди ресторанта, но все пак има още време то това да остане да решаваме  smile
Активен
Страници: 1 ... 28 29 [30]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines