Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 16:39:50

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Ble6tu4ka - 07.06.2009 г.  (Прочетена 55883 пъти)
 
LOSHKA
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 164



Моят сватбен албум

« Отговор #150 -: юни 08, 2009, 20:27:30 »

 @}->--Честито!!!!!Много любов и късмет пожелавам!!!И много красиви емоции!
Активен
¤ Enigma ¤
Професор
****
Публикации: 401



Моят сватбен албум

« Отговор #151 -: юни 08, 2009, 21:13:24 »

Юхуу, сладурче, страхотна си yahoo! Ама то можеше да се очаква, особено след като си толкова усмихната и щастлива, направо сияеш на снимките! Много приятно ми стана така като ви гледам heart!
Активен
ralichka___
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 513



Моят сватбен албум

« Отговор #152 -: юни 08, 2009, 22:42:04 »

Лелееее колко си сладкааааааааа!!!!!! И колко сте влюбени и щастливи!!!!!! Просто прекрасно!!!
ЧЕСТИТО!!! Бъдете винаги толкова лъчезарни и слънчеви! Така влюбени и сияещи!!!!  heart heart heart heart
Активен
Поли
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 464



Моят сватбен албум

« Отговор #153 -: юни 09, 2009, 07:20:00 »

Честито на младото семейство! Много любов и разбирателство да ви съпътстват всеки ден!!! Бъдете много щастливи и все така силно се обичайте!
Активен
Nataliya
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1630


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #154 -: юни 09, 2009, 09:16:52 »

Честита сватба!!! Желая ви много любов, разбирателство и щастие! give_rose
Прекрасни сте smile Чакам още снимки, а за ресторанта не се съмнявам. И ние останахме предоволни smile
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #155 -: юни 09, 2009, 12:18:40 »

Усмихнати, влюбени, щастливи, красиви - страхотни сте  Bravo
И фотографът (и ние сме с него Wink ) е успял да запечата страхотни моменти  good
Чакаме мноооооооого подробния разказ  smile
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #156 -: юни 09, 2009, 12:36:54 »

Честито на новото семейство и от мен.Искренно се извинявам за закъснението и искам да ви пожелая да сте най-щастливите, влюбени и усмихнати хора на света.Нека семейния живот е един прекрасен низ от незабравими спомени. give_rose
Активен
Ble6tu4ka
Професор
****
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #157 -: юни 09, 2009, 22:21:43 »

Такаааа. Сега вече да взема да Ви разкажа надълго и широко..  blush

Спах наистина добре нощта преди Големия ден.. с голямото Гъ...Толкова добре, че в 6 без 10 се ококорих като кукуряк, а алармата дори не се беше включила все още. Изкъпах се, докато възлюбения крадеше минутки, за да подремне още малко..  girl_wink

Гримьорката, която в бързината пропуснах също да похваля – казва се Мария - Много мила, внимателна и лъчезарна жена, дойде в 8, както и фотографа. Горе долу по това време дойдоха кумовете и шаферките. С милото решихме, че заради нашето спокойствие и комфорт е по-добре да не каним гости, да не  правим взимане на булка, откупване, търсене  на обувки и игране на хора на входа... Някак си тези неща не са ме влечали никога... Като ме гримираха, шаферките и кумата ми помогнаха да се облека и тъкмо се  накиприх – пристигна и украсената кола, заедно с гривничките на шаферките, бутониерите и моят букеееееет... Всичко беше тооолкова прекрасно! Аз имах идея за цялостната концепция на цветните неща, но това, което видях тогава – надмина и най-смелите ми мечти! Всичко беше невероятно красиво! heart

Имах някаква идея, че ще ми бъде трудно да се кача в колата, обаче верно си е бая зор с тия роклища да събереш всичко така че да остане място и за други хора в колата..
Криво ляво се намъкнах де и чат пат се добрахме до ритуалната зала. И честно да ви кажа, всичко там ми е като едно огромно бяло петно  girl_impossible Помня само откъслечни моменти – като това, че ония там имаха едно нещо да запомнят и не успяха!... Дадоха на милото да ми сложи неговата халка – тази без камънчетата... Направо не знам при положение, че нашите халки видимо се различават една от друга,  как се оправят с еднаквите халки... Ние се усетихме де и в крайна сметка коригирахме веднага нещата, че даже и повечето гости не са разбрали какво са сгафили тези от ритуалната.
После се нащракахме в паркчето с гостите и беж към центъра, където направихме сладурската фотосесия... Направо нямам търпение да видя останалите снимки от там.

Много гот се чувствах през цялото време – хората те гледат, усмихват ти се, някои се спираха и ни пожелаваха щастлив семеен живот... Много ама много ни се радваха всички! Пожелавам на всички да го изпитат това чувство!

Аз понеже много обичам животните, съвсем случайно докато минавахме през градинката на Руската църква  набарах един булдог – Брет, който се оказа много добродушен и собственичката му ни позволи да се снимаме и с него.. Хихихихи

Та така... позабавихме се докато пристигнем в ресторанта, ама в мига, в който дойдохме – всичко тръгна по мед и масло...
Милото имаше щурата идея да влезем на Императорския марш и ди джей Стоян ни уйдиса на акъла и пусна началните му акорди. Никой не го очакваше и беше голям фън да им гледаме физиономийките, изумени, че не звучи Сватбения Марш.  blum Е, и той прозвуча де, къде без него!?smile Катурнах менчето – ако даде Господ – оказа се, че ще имаме момиченце.  good Захраниха ни майките, а пък после и ние не им останахме длъжни.

Изденсихме де що имаше музика... всичката я изтропкахме, издруснахме и изпяхме.
Първия ни танц като вече женени беше на сладурската песничка на Wet Wet Wet – Love Is All Around.
Успях да изненадам любимия с игричката, която бях замислила и той милия взе, че уцели 10 от 15-те въпроса... Пък за старанието му подарих тениска с надписче Game Over. Всички много се смяха и мисля, че успяхме да ги заразим със закачливото настроение.  danceg После ще напиша и въпросчетата от играта – може на някой да му хареса идеята.  give_rose

Тортата беше невероятна!!! И сватбената и тази, с която изненадахме кума! Бяха ги издокарали 1:1.. Понеже нашите мили кумове, както издадох под секрет – ще се женят също – на тортата на кума написахме „Наръчник на начинаещия съпруг”. Най-важното беше, че той наистина не го очакваше и остана много изненадан.  yahoo

А сватбената ни торта беше хем прелестна, хем много, ама много вкусна! Даже кандърдисахме 4 двойки да се омажат до ушичките с нея, ядейки със завързани очи. Беше много, много весело!
Всички гости споделиха, че много са се забавлявали, а това е най-голямата награда  за всичките нерви и притеснения около подготовката.... за старанието и усилията от наша страна! Имам чувството, че не съм изпитвала по-голямо удовлетворение за труда си до сега!

Много Ви благодаря, мили мои, за всички хубави думички, с които препълвате темата ми! Трогната съм до дъното на душата си!  И с нетърпение чакам една част от вас да бъдат булки, а другата част – майчета! Без вашата подкрепа, мнения и помощ – нищо от това, което се случи на нашия ден, нямаше да е такова каквото беше! Безценни сте! heart  heart  heart
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #158 -: юни 10, 2009, 07:42:24 »

Ехааа, страхотен разказ, Блещуче!!!!!!!!!!!!!
За миг сякаш и аз бях сред гостите ви!   danceg
Нямам търпение да ни зарадваш и с останалите снимки  yahoo yahoo yahoo
И разбира се да споделиш въпросите (като нищо ще си крадна от тях blush )

Активен
Kristinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 649


Just a Wife


Моят сватбен албум

« Отговор #159 -: юни 10, 2009, 08:44:15 »

Страхотен разказ, мила Блещучке.Благодаря ти че ме принесе в атмосферата на сватбата ви. give_rose
Било е прекрасно!
Активен
cvety_p
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 510


Няма неизпълнени мечти, Има изоставени желания!


Моят сватбен албум

« Отговор #160 -: юни 10, 2009, 10:22:31 »

Честито мила Блещучке!!! Много сте готини  give_rose
Активен
natashka82
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 55


обичам Влади като мед


Моят сватбен албум

« Отговор #161 -: юни 10, 2009, 12:28:02 »

 от твоя разказ ни се приходи отново на сватба  heart  честито!
Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #162 -: юни 10, 2009, 17:34:52 »

Ми страшно сте готинииииииииииии  yahoo yahoo yahoo
Активен
Ble6tu4ka
Професор
****
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #163 -: юни 10, 2009, 18:34:31 »

 Girl_hide 
Гушкам Ви, мили сладуранки!  heart heart heart
И веднага плясвам тук въпросчетата дето избирах от "Горчиво" за нашата си игричка. Бях се заела всеки ден след работа да гледам по няколко предавания наведнъж и да си записвам най-интересните... Накрая след много умуване, префасониране и стигнах до ей този финален вариант  yahoo

1. Понякога ти се струва, че съпругата ти е преродена:
а/ магьосница
б/ амазонка
в/ гейша

2. Кой от милите жестове ще зарадва най-много съпругата ти:
 а/ да й купиш цветя
 б/ да й напишеш любовен СМС
 в/ да я поканиш на романтична разходка в парка

3. Когато има повод за подарък, съпругата ти предпочита да е:
а/ да е изненада
б/ да го купите заедно
в/ да й дадеш пари да си го купи сама

4. Как най-често разсмиваш съпругата си:
а/ с нещо, което казваш
б/ с нещо, което правиш
в/ с нещо, което не можеш да правиш

5. С кой сезон би сравнил вашата връзка:
а/ красива пролет
б/ горещо лято
в/ плодородна есен

6. Съпругата ти смята, че имаш най-много неразвити заложби в областта на:
а/ някое изкуство
б/ техниката
в/ в планирането на свободното ви време

7. Ако разкажеш сред компанията шега по адрес на жена ти, тя:
а/ ще се смее с всички
б/ ще разкаже и тя за теб, за да сте квит
в/ ще се нацупи

8. Според теб Вие двамата сте:
а/ противоположности, които се привличат
б/ подобни
в/ жертви на сляпата съдба

9. Съпругата ти мисли, че по отношение на другите мъже ти си:
а/ по-грижовен
б/ по-красив
в/ по-силен

10. Фразата, че „ще бъдете заедно докато смъртта ви раздели”, звучи на съпругата ти:
а/ оптимистично
б/ реалистично
в/ заплашително

11. Вашият дом прилича повече на:
а/ гнездо
б/ кошер
в/ бърлога

12. Когато си в лошо настроение, най-лесния начин да те разведри съпругата ти е:
а/ да те прегърне
б/ да ти каже нещо ободряващо
в/ да те нахрани

13. Какво ще направиш ако нацапаш пода?
а/ ще го почистиш бързо, за да не види жена ти
б/ ще почистите заедно
в/ ще извикаш съпругата ти да почисти

14. Съпругата ти смята, че ако беше индианец, щеше да се казваш:
а/ Поразяващата Уста
б/ Бързия Елен
в/ Танцуващият с мишка

15. Съпругата ти е убедена, че си готов да й поднесеш целия свят на тепсия, когато:
а/ те целува
б/ плаче
в/ те гъделичка


По време на тази игричка е симпатичната снимка, която бях сложила по-нагоре, а ето и още няколко любителски.. smile














Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #164 -: юни 10, 2009, 20:11:12 »

супер мупер  good
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines