Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 10:56:44

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 13   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Ble6tu4ka - 07.06.2009 г.  (Прочетена 55731 пъти)
 
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: май 28, 2009, 21:44:28 »

уй че красиво  danceg
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: май 28, 2009, 21:56:58 »

Голяма красота, браво  Bravo
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: май 29, 2009, 09:22:42 »

Блещуче, такива красоти правиш, че като ти вляза в темата и не ми се излиза Bravo
Активен
BASTET
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 699


пак съм се размечтала..


Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: май 29, 2009, 09:44:30 »

Булка, изпуснах тука като четях поръчала ли си вече тортата? Защото ми хрумна една супер идея. Не може ли.. да си поръчаш тортата някъде, а в тия скъпарските 100 грама или лъки да си поръчаш само фигурките?

Аз накрая избрах листа и плодове за декорацияна моята, защото и аз като тебе не искам поредните китки.. Но проучих да ми направят захарни котаци като тези от поканата и ми искаха 30тина лева за тях. Не е малко, ама не е като 4-и-кусур лева на парче...

Тъз украса твоята за масите кърти мивки!  blum Мноооого готина!
Активен
Ble6tu4ka
Професор
****
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: май 29, 2009, 09:48:36 »

Криси, Ан, Муцка, става ми едно такова топло на душичката като чета коментарите ви.. heart
А сега и ако ударите едно рамо в решаването на една чуденка - цена няма да имате! smile
Някак си от самото начало исках нашата сватба да се различава по концепция от всички останали, на които съм била, или за които съм чела... Затова и умишлено не исках да има игри с пукане на балони и обещания и такива с вдигане на обувки като отговор на разни въпроси. Тези игри сами по себе си са интересни и забавни, защото младоженците, на чиято сватба се играят са различни хора, а и гостите също. Обаче според мен до известна степен изолират гостите като участници и концентрират цялото внимание само върху младоженците. Затова и след много ровене и умуване се спрях на 3 игри, които смятам да осъществим на сватбата.

Игра с целувки:
Ще купя мноооого целувки. Ще напълним една купа в ресторанта, достатъчно голяма. като предварително ще ги преброим колко точно са целувките.  Шаферките ще раздадат по масите лист и маркер и всяка маса след кратка дискусия ще трябва да дадат предположение колко точно целувки ще могат да загребат заедно булката и младоженеца с ръцете си. След краткото време за размисъл - шаферките ще съберат предположенията и ние с милото ще грабнем колкото можем целувки и ще ги поставим на друго място, където да ги преброим. smile Масата с най-близко предположение (или пък точно кой знае) ще спечели купата с целувки.

Игра-изненада за младоженеца:
Тя ще е подобно на "Горчиво", но без отворени въпроси. Аз ще съм написала мноите отговори, които той трябва да отгатва, предварително. Но преди да започнем - ще накараме гостите, отново да предположат колко отговора ще познае младоженецът. Взела съм подарък - изненада за мъжо, но не мога да измисля какъв да е подаръка за масата уцелила броя отговори.. Мисля, че хем трябва да е нещо дето да може да се ползва на момента от много хора (ядене, пиене) или да е нещо, което да могат да си го разделят, за да си го отнесат у дома.... Направо ще гръмна... HELP!

Игра с ядене на торта:
Тук нещата са ясни - играта ще е по двойки, не е задължително да са мъж и жена. Единия ще храни другия. Този, който храни ще е с вързани очи. Ще е разрешено да хапват с ръце или с виличка.. Чудя се дали дори да им разрешим и двамата да ядат от тортата. Играта печели тази двойка, която изяде първа тортата. А пък наградата ще са комплект чашки, които хем могат да се ползват заедно, хем могат и да се разделят ако хората  не са двойка. smile

Та така.... Някакви идеи какво може да получи печелившата маса от 2-рата игра?smile


П.П. Бастетче, аз докато съм съчинявала тоя ферман ся виждам, че си писала. Абе поръчахме я, ко да праим... в 100гр. сладки, и едната и другата... пък да видим. Връзва се 3.50 на парче, пълнежа е еклерчета и малинки.. и е супер вкусен. Викам си, че няма да ни удари толкоз бюджета. Те в ресторанта с разните му китки щяха да ни таксуват 3 кинта на парче... и в Сладките цената ми се вижда преглъщаема. smile
не е като в Лъки - да ми дадат оферта по 7лева парчето - НЕНОРМАЛНИЦИ!
« Последна редакция: май 29, 2009, 09:51:31 от Ble6tu4ka » Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #80 -: май 29, 2009, 12:18:43 »

Относно тортите, аз май вече съм споделяла, че обмислям два варианта - да си купя готини захарни фигурки от тукашен добър сладкар (ако изобщо се продават) или да си купя изкуствена украса (незахарана), както е направила Tasty Hmmm Но ти си избрала най-добрия начин - готова торта със съответната й украса (аз за съжаление нямам такъв избор).

Сега да се изкажа и аз за украсата:  Bravo good god olele hiphip Който си го може, си го може, както гласи една стара китайска поговорка  Xixixi Аз също харесвам такава по-компактна украса по масата, и специално за органзата, но за съжаление нашите маси не са кръгли
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: май 29, 2009, 13:25:13 »

Ble6tu4ka по колко хора ще имаш на маса?
Идеите ти са трахотни, поздравления  Bravo
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #82 -: май 29, 2009, 13:43:15 »

Блещучка, браво за идеите!
Браво и за украсата! Саво дано не ми се обидиш, но свещите не ми се връзват да са такива. някакси салфетките отстрани са дебелички, ръковинките и те са кръглички и тази тънка свещ никак не ми пасва. Може би ако е с отсечен връх или да е по-дебела. А и тънките свещи не ми навяват хубави мисли....Дан оне ти засегна!!!


А за играта - нали е игра на "Горчиво", не може ли наградата да е от тези кутий с бонботи трюфели или някакви от тези на Линд. Хем може да се раздели, хем е красиво, хем вкусно и може да се хапне на място, хем подхожда на името на играта.  Wink Аз съм купувала от Била в едни красиви кутии /подобни на Линдските /такива бонбони трюфели и бяха вкусни, има и с ром, те не горчат като трюфелите. А и са около 4-5лв.  Wink
Активен
Ble6tu4ka
Професор
****
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: май 29, 2009, 14:11:25 »

Ан, те масите са различни, ама да кажем около 8 човека средно. Ще има 8 маси, като не броим младоженската. smile Аз по принцип не харесвам особено дългите маси, които се правят по сватби. Хората не могат да си говорят, камо ли да се опознаят.. не се виждат един друг.. ПЪк така на кръгла маса някак по-уютно е..

Амели, разбира се, че няма да се обидя.. И мене нещо не ми се виждат много тамън тия свещи.. Но не намерих друг вид, които да са бели (без разни орнаменти) и да са високи и не чак толкова дебели, че да се поберат в раковината.. Тия са нормални домакински свещи.. Взех ги от МЕТРО 20 свещи за 10-тина лв. Нещо такова беше...  А салфетките съм ги натикала на снимката така че да се вижда предназначението на ринговете, иначе в ресторанта ще са платнени и пак белички, но начина по който ги навиват там е някакъв по-особен..

Аз се чудех за нещо хем награда, хем да е смешно, щото концепцията за цялата сватба е хилене на корем... Може да им раздадем дъвки с картинки примерно:) Или пък някакви интересни бонбони, или пък детско шампанско... smile


Обчеееее.... си мисля... ако има 2 или повече маси - победители, ко ше правя?  girl_impossible  Трябва да съм подготвена!
« Последна редакция: май 29, 2009, 14:13:26 от Ble6tu4ka » Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: май 29, 2009, 14:30:24 »

 laugh това с дъвките с картинки ме разби  Bravo
ами вземи повече дъвки, да има за всички
или една голяма кутия с желирани червейчета  funnytooth голям смях ще падне с тях
Активен
Kristinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 649


Just a Wife


Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: май 29, 2009, 14:37:12 »

Блещуче, на мен и 3-те вида игри ми харесват и допадат.идеята за дъвките и желираните червейчета на Анбибиан мн ме кефи good, ама по ми се връзват  близалките които ги продават по панаирите, едни шаренкки такива, на колеца, много цветове са( ама и аз как го обясних само.. blush ).струват кум 2 лв едночкото ама са големки.
за победелите, нали то всичко се прави само за " адета" както се казва, та накрая всички да са победители, важно е шоу да става  yahoo
относно масите, и аз ще имам кръгли, другите продълговатите ми идват все едно си в стол и не създават никаква " барова" обстановка. така че действай с тях. tease
Активен
MMariana
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1094


"До всеки успял мъж стои по една амбициозна жена"


Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: май 29, 2009, 14:58:38 »

ble6tu4ka имаш златни ръчички.  give_rose
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: май 29, 2009, 15:09:01 »

Kristinka като каза близалка се сетих за тези, които ги продават в Пикадили на Чупа чупс в пакети по 10 близалки и са малко над 2 лв. Срам не срам, аз още си ги ям  blum Освен това наистина са много вкусни  good
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #88 -: май 29, 2009, 15:09:44 »

или от тези вечелите, шарени, които са навити на охлювче.  Wink


* 7657 copy.jpg (59.19 KB, 150x224 - видяно 1990 пъти.)
« Последна редакция: май 29, 2009, 15:13:23 от Amelia » Активен
Kristinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 649


Just a Wife


Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: май 29, 2009, 15:12:43 »

точно за тия като охлювче имах на предвид.Анбибиан, къв ти срам..и аз си ги ям, пък как обичам захаросани ябълкииии blush
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 13   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines