Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 07:42:50

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 13   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Ble6tu4ka - 07.06.2009 г.  (Прочетена 55664 пъти)
 
Josepha
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 134



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: май 13, 2009, 21:40:05 »

Нашето Блещуче май е много талантливо в красотите и страшни идеи има! Завиждам ти благородно на хъса  good Аз съм малко припряна, а за такива нещица трябва и талант и търпение!
Браво!!!  Bravo  Bravo  Bravo
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #31 -: май 14, 2009, 09:44:10 »

И аз да се включа към поздравленията за майсторството ти, Блещуче  Bravo
Аз с моята морска тема, познай как ще гледам от теб за украсите на чаши и шампанско  girl_wink Аз си ги представях по подобен начин моите. И в тази връзка да те попита - морските звезди с какво ги закрепи за панделката?
Активен
Ble6tu4ka
Професор
****
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: май 14, 2009, 09:54:34 »

Много сте ми сладки момичета! smile Сърдечно Ви прегръщам всичките!  friends

Ние днес с половинката ми портокал ще ходим да ни боцкат.. Обаче ще ходим следобед и се чудя дали като за други изследвания е нужно да не си ял нищо... Ама в крайна сметка ще идем, ще видим и ако ни върнат - върнат.. smile

Миналия уикенд напазарувахме алкохола и безалкохолните.. и това сме го отметнали... Ммного мъдрехме какъв да е... Накрая взехме 22 бутилки Ballantines уиски, 80 бр. 0.5л. Кока Кола, и резервни 12 бут. по 2л., 36 бут по 1.5л. минерална вода, и 12 бр. Pfaner натурален сок - 2л., Дядо прати 50л. вино... Но то е май някакво такова никакво - хем нито червено, нито бяло... А мен ми се искаше да имаме и бяло вино.. И сигурно ще купим и такова.. ама ми се струва, че бая ще ги опиянчим гостите... Щото сватбата ще е 60-65 човека...
Дали не прекалихме, а?

Слънце, мила, радвам се много! Аз с нетърпение чакам кога ще ти дойде времето и на теб да показваш морски красотички!  Wink Иначе ги лепих звездите с едно чудодейно лепило - Локтайд пауър гел. Те го рекламират сега по ТВ-то.. Действа безотказно! С топъл силикон опитах, но ИЗОБЩО нищо не залепи. Според мен не си струва дори да пробваш..
Стискам палци! smile
Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: май 15, 2009, 20:21:06 »

Брей на кой наближава сватбения ден  Hide2

Ble6tu4ka напълни ми очите с красотийки   Bravo  Bravo :bravo:Пак ми се дожени  blush  Продължавай в същия дух good

П.П. Пу пу на твоя младоженец!
Активен
BASTET
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 699


пак съм се размечтала..


Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: май 16, 2009, 08:32:00 »

Аз чета ли, чета тука, и все не пиша - нямам думи! Много яки нещица, особено късметите. Те са ми болна тема на мене, защото моите са у-жас-ни  blum

Да ти кажа, малко множко алкохол ми се струва, че сте взели.. Ние мислим мааалко по-малко от това да вземем за 2 пъти повече гости   smile То лошо няма, но задължително ангажирай някой да го пази, да не се обзаведат персонала тъй повечко.. че не се знае.
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: май 16, 2009, 19:33:49 »

Блещучка, какво стана с медицинските? Трябваше ли да сте гладни, какво точно ви правят? И ние тези дни трябва да го свършим това и ми е интересно
И големи красоти си сътворила smile
Активен
Ble6tu4ka
Професор
****
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: май 16, 2009, 23:55:54 »

Иху, аз пак съм тука:)
Утре е дългоочакваната среща с ресторанта и ся зареждам USB-то с разни идеи да ги мрънкам да ги осъществяват. Гледах сватбата на Наталия, дето е била в нашия ресторант и вече се чудя дали няма да е по-добре при положение, че украсата ни ще бъде само върху масите и няма да имаме стойки с цветя или нещо, което да се вижда на снимките, докато се снимаме по време на еуфорията в разгара на тържеството, все пак да сложим тук таме някой балон..Аз малко не исках балони на сватбата, но като се замисля не изглежда толкова зле, а без тях пък ресторанта изглежда не-празничен и някак скучен.. Във всички случаи ще искам на младоженската маса да няма балонена арка отзад, че това наистина ми е прекалено, ама тук тама да боднат някой бял и бежов балон тъй за настроение може да не е толкова лошо...

Утре се въоръжавам с де що имам украса на маса... и с бодра крачка отивам да се пречкам на сервитьорите дето ще подреждат масите за нечия друга сватба.. Хихи, кой знае, може пък да е на някоя съфорумка.. Wink

Пебълсче, по въпроса с медицинските - още сме в задънена улица. Миналата седмица силно агитирах Милото да ходим в клиниката дето ми каза Жози и накрая в четвъртък все пак успяхме да я вместим в графика. Мисля, че няма проблем с яденето щото правят изследвания целия ден... не знам как е редно, но там го правят така.
 И отиваме ний, звъним на вратата... с някакви такива по-прилични очаквания за частна клиника, в която да си платиш, а не разнебитена държавна болница.. Обаче, то там всъщност е нещо като апартамент с няколко стаи/кабинети и... изглеждаше доста окаяно.. Аз по принцип не съм от претенциозните, но въпреки това самото място не ми вдъхна доверие, че е достатъчно стерилно... Пък не съм маниак... Милото е по-така на тая тема и като му гледах ужасения поглед тип "Ох, къде ме доведе?!" жал ми стана. Сестрата ни беше казала да почакаме доктора в чакалнята(коридора на апартамента), но докато седяхме там не издържахме и си тръгнахме.. Все пак не искам да ги направим изследванията на всяка цена на място, където знам, че милото явно няма желание дори да стои, камо ли да даде да го бодът и т.н.
Другата седмица ще ходим на друго място при една позната лекарка пак в частен център, дано там да е по-добре.. После ще докладвам smile

Краси, много се радвам да те "видя" тук!

Бастет, няма се пУашиш, те късметите и без това като ги хвърлят - ще се овалят в прахта, тъй че няма да им личи! Хихихи:)
Пък за пиенето.. не знам и аз... мене опасенията ще са ми дали пък безалкохолните да не стигнат... Пък алкохола и да остане - разчитаме на ресторанта, че ше са коректни и ще си ни го дадат на края, пък ние може да им оставим 1 бут. да се почерпят.. smile
Неска правих проекта за номерата на масите. То всъщност е 2 в 1.. Отпред ще е номера на масата, а отвътре ще е менюто. Мисля утре като го съчиним, да сложим интересни имена на манджите - да се забавляват гостите. Като завърша всичко ще го покажа вече готово пак.


Активен
Kristinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 649


Just a Wife


Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: май 17, 2009, 09:12:11 »

Блещучка, номерцата за масите са ти уникалнии..поздравления за майсторлъка. Bravo
още съвсем малко ти остава...тресе ли те вече или спокойствието те е налегнало? blush
Активен
graciella
Любопитен
*
Публикации: 20



« Отговор #38 -: май 17, 2009, 14:56:01 »

да наистина са страхотниза номерца не се бях сещала give_rose
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #39 -: май 17, 2009, 15:04:01 »

Блещуче, тейбълките са номер 1  judges

Защо не сложиш същата звезда и на поканите (ако не е късно) ? Ще стане много по-хубаво (и истинско), отколкото с рисуваната.
Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: май 17, 2009, 16:51:43 »

Аууууууууууууууууу тейбелките са разкош  god god god
Активен
minalina
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 734



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: май 17, 2009, 20:08:18 »

Браво блещучка, всичко, което си показала е супер.  good
Идеята за номер на масата - меню е доста добра. И аз мъдрувам над тази комбинация.
Активен
Ble6tu4ka
Професор
****
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: май 17, 2009, 22:09:55 »

Кристинка, не ме тресе, ми направо ме втриса от не знам си колко си време вече... И на всичкото отгоре имам чувството, че ще подлудя и околните... smile Хубавото е, че те не се дават лесно! Wink

Ина, и аз сега съжалявам, че когато финализирах поканите не бях изградила окончателната си визия за всичко. От зор с тях избързах... За да се вържат - 1-во не трябваше да са оранжеви, а нещо, съчетаващо се с останалата украса и малко ме е яд... И за естествените звездички съм съгласна с теб, макар че тази хартиената всъщност е двойна и се отваря, а вътре са написани имената на хората, за които е съответната покана...
Абе минало-заминало.. ся и да се ядосвам - файда няма...  angry

Крас, Мина, Грациела, усмивки и на вас! Трогната съм от миличките думи! give_rose

Днеска ходихме до ресторанта и май успяхме да уточним всичко по-така... Другата ни среща ще е чак като носим алкохола 2 дена преди сватбата...
Много се надявам да са способни да направят тортата, която искам... че много ми е легнала на сърцето ама хич не ми се разправя да капарирам стойки, да се занимавам с уреждане на доставка и т.н. от другаде, макар да съм убедена, че другаде ще я направят със сигурност.
Ей това ми се иска да е тортата. Да кажем, че съм склонна и да са отделни етажи, а не слети като тези, но да е същия цвят...



Иначе мечтаната ми торта е ето тази, но е много трудна за изпълнение и хич не се надявам някъде да я направят добре и реших да не опитвам..


А за меню-то стигнахме до този краен вариант. smile Решихме с Милото да си сложим някакви закачливи имена на ястията.

1. Салата „Коралови Рифове”

/домати, мини сирене моцарела, сос престо и пресен босилек/

2. Предястие „ Мезето на едноръкия боцман”

/луканка, бански старец, роле трапезица, суджук, пушено филе, пастърма/

3.Основно ястие „Четвъртото желание към Златната рибка”

/мариновано пилешко филе, запечено със сирене моцарела и пресен домат с гарнитура от вкусни картофки с розмарин на пещ и бейби морковчета с масло/

4. Торта „Целувка от Русалка”

/сватбена торта с неповторим вкус на крем брюле и пухкави еклери/
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: май 17, 2009, 22:51:17 »

Е, не, направо вече не знам какво да казвам! Супер не ами СУУУУПЕРРРРРРРРРРРР.
Тортите са много яки (тая със замъка особено..., но наистина едва ли ще я направят такава,а? Дали пък няма да могат?), дано успеят да направят другата, но сигурно- тя като че ли не е баш пък толкоз сложна (много знам аз, ама..)
Менюто- имената ми харесаха много, изглежда вкусноо -лигите ми вече потекоха, аааааааа. Огладнях!
Аиде давай още красоти да гледаме, да се радваме тук и ние!
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: май 18, 2009, 14:08:01 »

 браво браво  Ble6tu4ka Bravo , за пореден път отлично изпълнение с номерцата на масите
а тортата замък направо ме уби  Oh my ... много яка торта, и първата ми хареса но втората си е трепач
сигурна съм, че на твоята сватба всичко ще бъде прекрасно
нямам търпение да видя роклята  smile
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 13   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines