Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 05:34:03

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 13   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Ble6tu4ka - 07.06.2009 г.  (Прочетена 55628 пъти)
 
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: май 12, 2009, 07:48:00 »

Страхотни са ти нещицата са - браво на теб!!!! А между другото и нашите са с морски звезди tease
Активен
cvety_p
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 510


Няма неизпълнени мечти, Има изоставени желания!


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: май 12, 2009, 08:58:24 »

близначката по дата, страхотно си се справилаааа  Bravo   give_rose
Активен
Josepha
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 134



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: май 12, 2009, 13:05:35 »

мале, Блещучкааааааааааа, кви красоти правиш ти???? Направо евала!!! супер красиво си ги направила!!!!!!!!!!
А за клиниката - да ти кажа честно хич не знам дали работи в събота. Ако си пазиш всички лисчета, брошурки и рекламки, които са ти дали на Пиротска като сте си записвали час, там има и едно листче на тая клиника, мисля че се казваше Санус....
Успех!
Активен
ralichka___
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 513



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: май 12, 2009, 14:30:55 »

Леле колко красиво е всичкооооооо!!!!! Браво, справила си се повече от перфектно!!!! Много много красота ще има на вашата сватба, прекрасно! Всичко най - хубаво ви желая Wink
Активен
¤ Enigma ¤
Професор
****
Публикации: 401



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: май 12, 2009, 16:07:10 »

Ble6tu4ka, наистина ти е много хубава украсата. Едновременно семпла и уникална. Точно нещо такова искам и аз, да не е натруфено, но да е красиво и нежно.  Може ли да ти открадна нещо от декорацията give_rose? Така като гледам какво си натворила, сватбата ти няма да има грешка blum. Продължавай в същия дух!
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: май 12, 2009, 22:27:43 »

Честита тема и браво  Bravo страхотен творец си
Активен
zlatomira__
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 457


Обичаме те малко Мишленце


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: май 13, 2009, 07:21:53 »

Честита тема и от мен.Много са ви хубави нещата
Активен
Ble6tu4ka
Професор
****
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: май 13, 2009, 08:58:00 »

Ина, много ценя странично мнение, особено ако е дадено от човек, с поглед и нюх за красивото! Гуш!  give_rose

Муц, много са 'убави и ваш'те чаши! Просто супер са се вързали с поканите! Не зная дали ти си ги натворила, обаче са страхоооотни! Ся като ги гледам се чудя дали е трябвало звездите да ги налепя от обратната страна, а не с коремчето нагоре, обаче пък сякаш така по-ми хареса, щото на поканите рисувах звездите по същия начин и уж да ги вържа...







Цвети, Рали, мерси за хубавите думички!  girl_wink

Жози, благодаря ти, мила! Аз изкопах един телефон на клиниката и сигурно ще се обадя тия дни да видя за работното време.. Мрън! Мене никви брошурки не са ми давали като си платихме таксата за ритуалната! Лоши 'ора!  diablo

Ени, че то за мен ще е чест ако "откраднеш" някоя идея! Много ме е яд, че съм голяма некадърница в снимането... Ще взема да се хвана и да се науча да снимам арт..готско да изглежда, че с тия неща снимани на мушами и върху телевизора, срам ме хваща.. smile
По-късно ще лепна и другите неща от приготовленията, тук да са си събрани  на мойто си място, че инак са разхвърляни по различните темички.

Ние живот и здраве се уговорихме с ресторанта да се срещнем събота/неделя и да уточним някои работи... Мисля тогава да нося украсата която съм замислила, и да си изпрося на някоя вече наредена маса с прибори и чинии, както ще бъде на сватбата - да наредя нещата и да видя дали ще изглежда както искам. Непременно ако стане, ще снимам, за да Ви показвам.smile

Чудя се още дали да не си купя було... Мислех, че не искам в началото, обаче от няколко дена сякаш започвам да искам... От тези до кръста които са и да е само назад, т.е. да не се забулва.. Може тая събота да попобиколя - да се видя с було и да преценя дали се харесвам. smile

Младоженеца ми е екипиран, само остана една резервна риза да му купим евентуално, но това бързо ще стане. smile Ей го и него, ама не обръщайте внимание на неразбориите, че сме малко като след потоп у дома.



Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: май 13, 2009, 09:07:46 »

Лелеее, младоженеца много джиджан, браво!!!
Чашките ни - да аз ги украсих blush
Много са ти хубави така, хич не ги пипай.
Поканите.... аз си умрях от кеф още първия път като ги видях. Все още мога да кажа, че не съм виждала подобни сладури girl_in_love
Абе въобще всичко супер, ама супер много ме радва  Girl_hide
Ами теб няма ли да те видим с роклятааа???
Айде много целувки от мен и продължавам да следя най-внимателно темата ти kiss2
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: май 13, 2009, 09:19:52 »

поканите са жестоки Bravo !!!!
Активен
¤ Enigma ¤
Професор
****
Публикации: 401



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: май 13, 2009, 09:24:48 »

Ей, какво го показваш тоя младоженец, мен сега като ми хареса, ще взема да го открадна за сватбата ROFL! Да не ме чуе само моичкият, че ще има  beating. Поканите наистина са страшни, абе от къде ти идват такива идеи  Bravo. И недей казва, че си некадърна, щото ще те бия! Много са си добре снимките, няма да се обиждаш, момиченце beating! Хихик, хайде стига съм размятвала тая тупалка, че съвсем ще те уплаша blum. А, исках да те питам късметите с какви стотинки ги правиш, с по 5 ст. ли?
Активен
Ble6tu4ka
Професор
****
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: май 13, 2009, 09:36:51 »

Муц, аз роклята я скътавам да не я види младоженеца.. и то не щото съм кой знае колко суеверна, ами за да запазя изненадата да ме види в нея - в деня на сватбата, когато ще съм с всичките аксесоари, грим и т.н. и да се чувствам наистина хубава smile Иначе имам 1-2 снимки от пробата, ама тогава беше валяло и съм като проскубана кокошка.. затова си трая. tease

Ан, мерси! Що труд и нерви похабихме докато избараме картинките, обачеееее... доволна съм много и всички дето са си ги получили се фукат наляво надясно с тях. smile

Ени,
късметчетата - с 2 стинки ги правих, че 5 ми дойдоха големички. Има вътре 1 баМбон снежинка (от тия бели, рошавки с фъстък вътре) и оризче. От органза рязах квадратчета 13/13 см. слагах ги едно върху друго, обаче да им се разминават ъглите, стават на звездичка, после вътре пльосвах всички неща и виках на милото: "Дръж ся да връзвам панделката!" и така.. smile
Активен
tonibonboni
Сватбар
***
Публикации: 173



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: май 13, 2009, 09:47:15 »

 Ооооооооо, страхотни покани, ще умра от кеф, чак ми се прииска да съм поканена! yahoo Мисля, че гостите ти са очаровани. Това е толкова хубав спомен, че чак не е нужно да има подаръчета!:)
Искрено те поздравявам за сръчността! Bravo give_rose
Активен
Ani
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 305



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: май 13, 2009, 15:17:19 »

Абе вие сте големи творци,направо не мога да повярвам *THUMBS*А за поканите да не говорим-Уникални са !!!Как ви идват подобни неща на акъла,супер оригинално Bravo
Младоженека га видяхме,а ти?!Той е 100% представям си невястата му blush-със сигурност ще е истински Ангел give_rose
Активен
ralichka___
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 513



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: май 13, 2009, 17:11:17 »

Пак ми обра точките! Всичко е толкова стилно, красиво, оригинално.... просто нямам думи! Браво, наистина много ти се радвам и възхищавам! Нямам търпение да те видя булка и снимките от сватбата  yahoo
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 13   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines