Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 05:40:23

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 13   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Ble6tu4ka - 07.06.2009 г.  (Прочетена 55631 пъти)
 
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« -: май 10, 2009, 12:48:22 »

Ей, сладур, най-после дойде време и за твоята темичка.
Наближава Денят и трябва да започнеш и ти да даваш отчет накъде вървят нещата, какво остава да се донаправи smilesmilesmile
Активен
Ani
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 305



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: май 10, 2009, 15:09:58 »

 BravoХайде още една принцеса си има темичка!Честито мила! give_rose
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: май 10, 2009, 15:37:18 »

 Hide Я, кой си имал тема вече!!! Честита и от мен! С най-голямо желание, вълнение и интерес ще следя как върви подготовката, как се чувстваш( надявам се прекрасноо) и въобще всичко около  weddingday
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: май 10, 2009, 15:56:55 »

Честита темичка, мила Ble6tu4ka!!! give_rose

Бъдете си за всичко необходими,
дори в житейските прости неща!
Само така през годините трудни ще покорите света!
Не искайте един от друг неща невъзможни,
достатъчна е и една дума добра!
Изживейте заедно всички минути тревожни до мига,
когато ще сте с посребрена коса!
Нека очите ви в една посока да гледат,
а ръцете да милват послушни деца!
Нозете ви една пътека да следват -
пътеката на радостта!

Активен
tonibonboni
Сватбар
***
Публикации: 173



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: май 10, 2009, 17:16:41 »

 Честито местенце в този хубав и полезен форум!:))) Желая ти щастливи и спокойни предсватбени дни, а в деня на сватбата нека всичко мине като в мечтите ти!:)
Активен
Ble6tu4ka
Професор
****
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: май 11, 2009, 08:47:42 »

Яхууууу! danceg

Стаси, значи ти се оказваш феята на новите темички :girl_wink:Много ти благодаря, сладка!
Трогната съм от вниманието Ви, дами!  heart Не знам как стана, ама откакто надничам в този форум - съм заобичала всички някак си..  give_rose

Обещавам да Ви разказвам на дълго и на широко... Поне тук мога да си чеша езика на воля, че мене често ме гони словестната диария... Wink

Да видим сега от де да го подхвана.. Вчера до късни доби творих кутийки за подаръчетата на гостите... вече се чувствам като работник в серийно производство - на сън да ме бутнеш и почвам да прегъвам, режа и сглобявам.. Шантава работа, казвам ви!
Още по-лошо става пред вид, че моето хоби е да си усложнявам живота. Честно Ви казвам в това съм ненадмината... Обаче пък, съм ужасно упорита, което до някъде балансира нещата и води чат пат до успех в начинанията..  blush



Купих си и сандали за сватбата... Исках да са с токче, обаче накрая си харесах едни на платформа... Реших, че другият вариант ми е да поръчвам, щото мен за нещастие всичко ми е ... извънгабаритно..  blush
Обаче пък да дам близо 200 лв за обувки ми се стори някак прекалено... и се разминах с 30, а пък са ми супер удобни и на мен стоят много елегантно въпреки цялата подметка.. Wink Не съм ги снимала още, обаче при първа възможност ще ги цопна тук..

Още не сме говорили с ресторанта, нито за меню, нито за нищо и съм искрено разтревожена... Звъняхме миналата седмица и казаха, че било рано?! Щели да ни се обадят.. Ама все си мисля, че ние с тях не сме говорили от началото на февруари... и се чувствам доста несигурна някак си...Дано и това уредим тази седмица...

Късметчетата и тях ги сглобих.. и там голяма играчка.. Ей тука пльосвам едно пробно да видите, че направените вече още не съм ги снимала ама и туй ще стане.. Отгоре ще ги напръскам с лак за коса - от тези със златист брокат и ще станат още по-готски!



Някой случайно от вас има ли яснота по въпроса с медицинските? Трябват ли направления от личния лекар за тях? И ако не е необходимо - къде могат в София да ни ги направят бързо и без много чакане, че мислим тази седмица да ги правим..

А днес ще тичам да търся шампанско със златист станиол на капачката, че тия дни трябва да си украсяи чашите и шампанското..
 danceg  danceg  danceg

Активен
¤ Enigma ¤
Професор
****
Публикации: 401



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: май 11, 2009, 09:27:06 »

Сладурче, ето, че и ти си имаш темичка вече blum. Може да разказваш още по-нашироко, мен ми е много интересно. Харесват ми творенията ти, браво за постоянството. И аз съм на вълна шев и кройка, майка ми се чуди как ми се занимава, а аз веднага отговарям, че съм тъпа и упорита tease. За ресторанта се организирайте и пак говорете с тях, че да не стане някой гаф. Не е рано изобщо. Мен ресторантът ми е капариран от февруари. А за медицинските доколкото знам не ти ги поема касата, ти си плащаш удоволствията. Хайде, успех и пак да пишеш Wink.
Активен
cvety_p
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 510


Няма неизпълнени мечти, Има изоставени желания!


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: май 11, 2009, 10:11:24 »

Ble6tu4ka give_rose   и на нас в петък ни казаха че е рано за ресторанта - явно тези неща все в последния момент се уреждат - казах че ималисупер много балове и събирания сега и да сме отишли на края на месеца (буквално дни преди сватбата)  crazy 
Активен
Ani
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 305



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: май 11, 2009, 10:32:58 »

Миличка,от опит -горчив-ти казвам да си по-настоятелна и нахална за ресторанта,защото нас ни навести злият късмет дни преди сватбата.Бяхме си харесали ресторант и искахме да го запазим по-рано,но те ни отговориха,че има време и ще се обадят,нямало нужда да капарираме още.И така се почнаха плановете,украса за градината,настаняване на гостите....И изведнъж-отиваме ние да даваме капаро-те не се обадиха-и За Нашата Сватба Нямало Място Oh my ... }:->Някой с повече гости и по-голямо капаро ни взел деня :'(Нямам думи,все още като си спомня и се шокирам *crazy*Започна се едно лудо обикаляне в търсене на нов ресторант...В крайна сметка Сватбата ни беше Феноменална-оказа се Всяко Зло за Добро girl_wink
Затова,съвета ми е колкото по -отрано и на сигурно,толкова по -добре
Успех,мила! :good_luck:Подаръчетата са супер сладурски!!! Bravo
« Последна редакция: май 11, 2009, 10:34:32 от Ani » Активен
Josepha
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 134



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: май 11, 2009, 10:57:30 »

Ей, Блещуче!!!  smile Дойде и твоя ред с темичката
Нормално е в един момент да се почувстваш като робот, но пък като правиш всичко с любов и желание.....
За медицинските - понеже нямахме нерви да ходим по поликлиники и да търсим личния лекар, взехме, че отидохме на Пиротска, където се записват часовете за гражданското. Там на долния етаж има един чичко, който си има лаборатория и за около 30мин ни взе кръв, нафраска ни подписи и печати срещу 20лв на човек. Ама ние искахме и кръвните групи на ни определи, иначе май е 15 или се бъркам...
Честно да ти кажа, ако отидеш при личната лекарка, ще ти излезе 5лв по-евтино, ама ще чакаш с още 5 баби и ще изгубиш повече време
Успех!
Активен
tonibonboni
Сватбар
***
Публикации: 173



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: май 11, 2009, 11:18:02 »

  shok, приеха ви изследванията от чичкото-лаборант или доктор? А бележки от психодиспансера, че не се водите на отчет искаха ли ви? А спин и васерман? Знам, че за да не се злоупотребява васерманът се пише на отделна специална бележка. Мисълта ми е, ако не е задължително психото, да не ходя?!
« Последна редакция: май 11, 2009, 11:19:50 от tonibonboni » Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: май 11, 2009, 13:25:27 »

На ресторанта, наистина, им трябва точното меню и бройка на гостите 1-2 дни предварително. Дори и да го говорите и да си го запишат някъде, никой няма да го погледне докато не дойде време да се пазаруват продуктите. А масите ще ви ги наредят 2 часа преди тържеството, така че, ако са сериозни хора не се притеснявай. Може и да ги оставиш да ти се обадят. Виж, ако имаш опасения относно професионализма им - изнуди ги да изберете и уточните всичко по-отрано, поне да си си свършила твоята част от ангажимента.
 И честита темичка, много ми харесаха кутийките, струва си усложняването на живота girl_wink
Активен
Josepha
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 134



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: май 11, 2009, 17:27:16 »

tonibonboni, то си се води нещо като частна поликлиника. Той ни беше направил кръвните изследвания и беше нафраскал вскички други печати и подписи за интернисти и тем подобни. Всичко си беше абсолютно легално, както ще ти го направят в районната поликлиника при джипи-то.
Васермана фигурира най-отдолу.
Активен
Ble6tu4ka
Професор
****
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: май 11, 2009, 21:03:51 »

Ени, стискам палци с "ръкоделието" вярвам, че ще се получи така че да ти хареса! Радвам се, че проблема не е много сериозен и лесно ще го поправите!  chee

Цветииии, пък аз не знам що съм пропуснала, че сме близначета по дата с теб! Стискам ти всичките си палци подготовката ти да върви по вода и непременно ще надникна при теб да те "видя". Wink  blush

Жози, страаашно ти благодаря за съвета с медицинските! Определено не горя да губя време, за да кръстосвам по кабинети в държавни болници.. Аз щото съм по принцип варненка и тук в София съм скарана с лекарите... макар че от зор заман си преместих Джи Пи-то тука.. Имаш ли идея дали събота работи таз клиника? Или ще трябва да притичаме през седмицата?
Гушш!  give_rose

Ани, Тони, Пебълсче, мерси за подкрепата и положителните мислички! Ще ги посръчкаме тези от ресторанта.. То и ние сме го капарирали от февруари, ама от тогава - ни зов ни стон.. и затова така... НИе не че като се видим сега, няма да се видим пак още няколко пъти до идването на сватбения ни ден, просто ми се искаше да ида, да пробвам как ще стане украсата дето съм намислила да сложим... Дали ще стане.. То мен това ми е главното притеснение.. щото ми се искаше на персонала там да се доверя да я поставят.. Нооо.. ще видим.. По принцип за Интерпред съм чувала само положителни отзиви, пазят си реномето и се надявам да не се издънят..  tease

Аз днес финално довърших украсата на шампанското и чашите... Колкото - толкова.. Wink  pardon






Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #14 -: май 11, 2009, 21:11:22 »

Уууууу много хубава е станала бутилката  Bravo Bravo Bravo
А кутийките ти са просто....  girl_in_love girl_in_love girl_in_love легнаха ми на сърцето - точно каквито ги обичам (не че аз съм референция, ма що пък да не си кажа) - семпли и шикарни, и цветовата гама ми е слабост  good good good
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 13   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines