Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 07:39:13

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 13   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Ble6tu4ka - 07.06.2009 г.  (Прочетена 55660 пъти)
 
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: май 26, 2009, 10:07:40 »

може да кажеш на ди джея като пуска хората да съобщава хорото кое е
или ако имаш приятелка която ги знае да ти помага
и аз не съм хич в час с хората, знам три и то едното все го бъркам, а хич ме няма във воденето - там ги бъркам всички дето уж ги знам  angry
Активен
LOSHKA
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 164



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: май 26, 2009, 10:33:11 »

 Bravo поздравления за всички красоти lol)))
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #62 -: май 26, 2009, 14:01:28 »

Абе, нали имаме дълги рокли какво сте ги замъдрили тея хора?  funnytooth наповечето сватби младоженците изобщо не могат да играят хора, ама скачт, рипат - това е важното. Кой ще ви гледа как танцувате? Танци и хора да има няма да ходим на Денсинг Старс, я!
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: май 26, 2009, 14:13:36 »

Блещучке, не се тревожи - всички, бавно но сигурно изперкваме. Аз сънувам най-редовно такива сънища, напоследък почти всяка вечер. Все нещо се е объркало, не е донагласено  crazy
При теб поне мъките ще свършат малко по-рано, аз цял месец имам  pardon
Относно хорцата - най-често се пуска право разбира се, то не подлежи на коментар. Освен това,  ганкино (това е на "бяла роза" песента - дежурната на всяка сватба), дайчово, македонско някакво и еленино - в някой краища с него завършва сватбата или поне е последното от хорцата.
Как да ги разпознаваш - тези четирите специално са съвсем различни като такт. Незнам по принцип как ги заучаваш - дали по такта/музиката се ориентираш, или броиш. Аз лично като броя, се бъркам и само слушам музиката - тя сама си казва. Но ако броиш - тогава като ги заучаваш, запомни бройката и още докато вървиш към дансинга, слушай музиката добре и се опитай да определиш на кое броене отговаря.
Ама и аз го обасяних  huhhuh.gif Дано съм помогнала поне малко  pardon
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: май 26, 2009, 22:57:40 »

явно всички сънуваме кошмари преди сватбата, ама трябва да се успокоим blum
зависи кои хора учиш казвай ще помагаме  good
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: май 27, 2009, 08:20:20 »

Аз снощи си докарах мускулна треска като се захванах да разуча 3 хора - Ганкино, Еленино и Дайчово. И Ганкиното и Елениното, на обясненията ги броят до 5, ама като пуснат музиката аз 5 хич не чувам и на 4 бройки си се получава точно. И свекърва ми, която просто ги играе ми ги показва като ги брои до 4. Аз определено ще поръчам да DJ-я да пуска предимно прави и когато пусне някое от тези да му казва името, че, незнайно защо, тактът 12/16-ти хич не го разпознавам във формата му нито на Ганкино, нито на Еленино. И други хора изобщо няма да има! Точка по въпроса! Нали трябва да ми мине мускулната треска на прасците.
Активен
Ble6tu4ka
Професор
****
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: май 27, 2009, 08:50:49 »

Ей, мацки, СТРАШНИ СТЕ!   heart  heart  heart

Верно ще поръчам на Ди Джея да пуска само 3-4 вида хора, че да се ориентирам кои да уча smile
Аз за сега съм на фаза усъвършенстване на Дайчевото. smile Знам си правото хоро, мисля, а пък Дунавското го играя по бабешката - 3 напред, 4 назад или обратното беше - Колкото да не спъвам хорото:) Значи по вашите коментари излиза, че остава да изпраскам едно Ганкино и едно Еленино и вече няма да се броя за лаик. :)Ох, как ще има да се препъвам в таз рокля не е истина.. Сега ми е лесно да подскачам в панталонки. smile Иначе и мене това с броенето, Пебс, не ми е силна страна.. Аз повтарям като папагал стъпките и после се ориентирам някак си по мой си начин.  blush

Да Ви се оплача... 2 дена творя на тъмно.. Някакви ГРАНДЕ аварии по дружбенско все вечерно време .... по час, час и нещо няма ток и то към 21.30 все.. И се налага с риск да пална някоя друга черга - да светна свещички, за да мога да си донаправям пръстените за салфетки и менютата... Кой знае как съм ги скопосала... прибирам ги в една кутия и ме е страх да ги извадя да разгледам, че кой знае колко криво съм ги налепила  pardon
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #67 -: май 27, 2009, 13:40:15 »

Блещучка, като чета тук и в темата на Бастет умирам от смях. Вие сте като хумористичен вестник!
Много смях, много нещо!

За хората да питам, тези самоучители не са  ли с музика?  angry Аз също ще се захвана да уча някое друго, че и аз съм като съпнато магаре, ама така без музика как се учи  хоро???
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: май 27, 2009, 16:34:17 »

То има музика на самоучителя, но първо е бавно и само ти тактуват, после пускат танцьорите на музика и става страшно insane.  Но от една мелодия няма как да се научиш да разпознаваш хората.
Блещуче, къде е това у вас, много ми напомня на предното у нас, където редовно си стояхме на тъмно - около Банкя.
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: май 28, 2009, 14:54:02 »

Мила Ble6tu4ka , приеми най-искрените ми поздравления за прекрасните неща които си сътворила. Направо не мога да се нарадвам на творенията ти. Толкова много идеи и толкова добро изпълнения си заслужават  Bravo
А да те попитам за пръстенчетата за салфетките - от какъв материал ги правиш.
Активен
Kristinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 649


Just a Wife


Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: май 28, 2009, 15:23:20 »

Блещуче, ти ако ще и на тотално тъмно, без свещи и други такива екстри, пак ще си майсториш красоти и тва си е...поздравления  yahoo
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: май 28, 2009, 16:08:20 »

а къде са новите неща ??? blum
Активен
Ble6tu4ka
Професор
****
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: май 28, 2009, 21:13:59 »

Амелия, то на нас с Бастет сигурно вместо приказки за Лека нощ едно време като сме били малки - са ни чели вицове. smile
За хората да ти кажа - цопваш се в Замундата, пишеш хора в търсачката и те излизат. Много яко са обяснени и е супер лесно да ги сванеш дори да си най оплетения в краката. smile Както Пебълсчето е казала - има си отделни филмчета за разучаване на стъпките и после примерна песничка, на които едни какчики и батковци припкат наляво на дясно, а ти се стараеш да не изоставаш. smile

Пебълсче, в Дружба 1 живеем. То няма аварии много много тука ... ама напоследък какво им стана на ЧЕЗ  - много се излагат. :)Абе ще оцелеем. smile

Вале, много ти благодаря за хубавите думички. smile Аз по принцип всичката украса я правя така, че после да не ме е яд като я смърцафосат от ресторанта или половината остане по масите. Още се чудя кой да назнача да я събира след купона.. ама ще видим. Та по твойта питанка - от простичък картон и панделки са пръстените. Нищо особено smile

Крис, неска тамън се престраших да извадя нещата от кутията... Тъй без очила ако ги гледаш - ок са... Тук таме кривват ама не е болка за умирачка.

Айде от мене да мине. Направих една репетиция на украсата.. Аз едно време и в украсяващата тема съм я пускала ама сега по-така... smile













Активен
ralichka___
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 513



Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: май 28, 2009, 21:19:27 »

Прекрасно, прекрасно, прекраснооо!!!!!  heart Girl_hide Само мидичките и мамъчетата може да са една идея по - разхвърляни според мен Wink
Активен
Ble6tu4ka
Професор
****
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: май 28, 2009, 21:23:44 »

Мдааа.. сега като го каза... то по принцип ще е малко по-голяма украсата, но може да махна няколко, за да не са така нагъчкани... То това всъщност е украса за кръгла маса, каквито ще са повечето, а за правоъгълните тюла няма да е на кръг и нещата ще са по-разпръснати, че мястото ще е повечко там. smile
Мерси миличка!
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 13   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines