Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 18, 2024, 18:54:55

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбена агенция - Nina Style , Планета хера и Комплекс Лесо  (Прочетена 39532 пъти)
 
petenceto0
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 202



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: октомври 31, 2011, 12:51:43 »

Здравейте, момичета!Аз съм все още нова в този сайт....предстои ми сватба, до която все още има доста време...но аз от рано проучвам нещата  smile Бих искала да разбера повече за тези сватбени агенций..може ли да ми дадете някакви сайтчета?
Активен
Bibsi8792
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1096



« Отговор #16 -: октомври 31, 2011, 12:58:05 »

Здравейте, момичета!Аз съм все още нова в този сайт....предстои ми сватба, до която все още има доста време...но аз от рано проучвам нещата  smile Бих искала да разбера повече за тези сватбени агенций..може ли да ми дадете някакви сайтчета?

Тъй като става дума за конкретни агенции ти давам тези сайтове.
Nina Style - http://ninabg.com/
Планета Хера - http://herabg.com/

 :offtopic:Във Форума има доста теми в които се споменават сватбени агенции.
ПОгледни в раздел "Организация на сватбата"


Успех!!
« Последна редакция: октомври 31, 2011, 13:02:17 от Bibsi8792 » Активен
abozheva
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #17 -: декември 05, 2011, 22:34:50 »

Момичета помагайте!

На скоро се сгодих и сега сам натоварена с тежката задача да организирам сватба от чужбина, Мисля си че чрез агенция ще е най-добре. Заглеждам се по агенция Диаманти - знам че е скъпа и от това което четох но не мога да намеря никъде цени. Много ми харсеват нещата им. Молбата ми е ако има булка от Пловдив която на скоро е организирала сватба чрез тях да ми даде някъде горе-долу представа за това колко ще ми струва това удоволствие. Дори и орентировачно ако може да ми дадете някакви цени пак ще е добре... Много се интересувам от тях но искам от истински булки да чуя които  може би са работили с тях.

Благодаря предварително!
Активен
emocia_wa
Професор
****
Публикации: 399



« Отговор #18 -: декември 16, 2011, 13:04:57 »

petenceto0 имаш някакъв проблем с получаването на писма - не мога да ти пратя нищо  huhhuh.gif пиши ми ти лични, с някакъв мейл?
Активен
petenceto0
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 202



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: декември 22, 2011, 10:35:05 »

emocia_wa Писах ти на лични  smile ако пак има проблем моля да ме информираш  smile
Активен
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: юли 23, 2012, 10:34:56 »

Аз също съм изключително доволна от сватбена агенция Нина Стил. Нина много ми помогна за избора на украса, макар че аз сто пъти си сменях мнението. Мими беше сватбеният ни координатор и се справи отлично.
Активен
DG
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 222



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: май 30, 2013, 19:21:48 »

Искам да благодаря специално на Нина Стаил. Направиха прекрасна украса! Страхотни професионалисти! Бяха първия ми избор и изобщо не съжалявам!
Активен
Страници: 1 [2]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines