Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 17:05:26

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбена агенция - Nina Style , Планета хера и Комплекс Лесо  (Прочетена 39452 пъти)
 
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« -: май 06, 2009, 10:58:47 »

 Bravo Bravo Bravo Момичета искам и аз да се похваля от агенциите които спомогнаха да направят моята сватба уникална.. Нинастил невероятен и неповторим декор, тази жена тича на 500км за да направи това което аз исках и нито стотинка ама нито стотинка не ми взе заради убийствения път всичко направи с усмивка и с професионализъм ..момичета когато наемате агенция гледайте очите на хората те не  лъжат ако от първа среща ви заговорят за пари бягайте далече...Толкова неща искам да кажа зюа Нина Кацарова, че думите не стигат всичко което поисках тя го направи нямаше път нямаше време нямаше сила която да и попречи да направи сватбата така кактпо аз исках и най важното е, че спечелих един приятел една невероятна и неповторима жена която заслъжава като се каже нейното име поклон до земята да се прави heart Нинка, обичам те с цялото си сърце ти влезна в дома ми взе сърцето ми и го запази за винаги , защото този ден всеки човек помни до сетния си дъх...дано повече хора разберат какъв човек си защото ще кажа само едно който те познава е късметлия за винаги а който те има за приятел е щастлив за цял живот
« Последна редакция: май 06, 2009, 11:47:07 от liva82 » Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: май 06, 2009, 11:20:26 »

Планета Хера- страхотни професионалисти.Бояна  е една невероятна жена в чийто очи през цялото време се четеше удоволствие от това което прави. Такава професионалистка такава жена през цялото време не ме изпускаше с поглед искаше да знае дали съм доволна дали имам нужда от нещо ..такъв заряд такова нещо не бях виждала гостите ми се влюбиха в нея. Знаете ли какво за мен е професионализма..като свършиш нещо както тя го направи за нас после с желание да искаш да си платиш защото знаеш , че тези хора го заслужават и да си кажеш малко им бяха тези пари.Това за мен е виса форма на пилотаж както аз казвам. Балета и фолклора който тя ни представи са очарователни млади хора, които не стига , че го правят за хиляден път навярно , но изпълнението беше като за първи и последен път  ,такива танци такива лица на хора , които вършат това с голямо желание..и пак да повторя или потретя очите на хората не лъжат.
Бояна, ти си прекрасна водеща завладяваща аудиторията и неповторима жена , която работи със стил любов и качество което определено е твоята запазена марка. На моя ден те чувствах като подкрепа във всичко за което бих казала само поклон
« Последна редакция: май 06, 2009, 11:22:44 от liva82 » Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: май 06, 2009, 11:25:41 »

Комплекс Лесопарка... макар да имаше малък проблем отмосно организацията за времето на започване на окрасата съм много доволна, че тяхното присъствие не беше деспотично натрапчиво с отворени ръце приеха цялостната окраса, цялостния стайлинг, който не беше никак малък...пожелавам на комплекса много такива запомнящи се сватби като моята и много усмижки girl_wink
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: май 07, 2009, 18:19:08 »

Bravo Bravo Bravo Момичета искам и аз да се похваля от агенциите които спомогнаха да направят моята сватба уникална.. Нинастил невероятен и неповторим декор, тази жена тича на 500км за да направи това което аз исках и нито стотинка ама нито стотинка не ми взе заради убийствения път всичко направи с усмивка и с професионализъм ..момичета когато наемате агенция гледайте очите на хората те не  лъжат ако от първа среща ви заговорят за пари бягайте далече...Толкова неща искам да кажа зюа Нина Кацарова, че думите не стигат всичко което поисках тя го направи нямаше път нямаше време нямаше сила която да и попречи да направи сватбата така кактпо аз исках и най важното е, че спечелих един приятел една невероятна и неповторима жена която заслъжава като се каже нейното име поклон до земята да се прави heart Нинка, обичам те с цялото си сърце ти влезна в дома ми взе сърцето ми и го запази за винаги , защото този ден всеки човек помни до сетния си дъх...дано повече хора разберат какъв човек си защото ще кажа само едно който те познава е късметлия за винаги а който те има за приятел е щастлив за цял живот
Дори незнам какво да кажа ! След такива думи всичко ми  бледнее ! Аз спечелих най много от твоята сватба защото си намерих страхотна приятелка с която няма да си прекъсна отношенията за нищо на света ! Ти знаеш и аз колко те обичам и знаеш че дори не мога да намеря по силни думи да изразя благодарноста си че ми се довери ! От доверието по ценно нещо няма !  yahoo yahoo yahoo
Активен
m_cholakova
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 21



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: май 10, 2009, 12:29:01 »

И аз искам да благодаря на целият екип на "Нина Стил", "Планета Хера" и лично на Нина за отлично свършената работа!  good. Прекрасен човек и професионалист, който не натрапва идеите си, а те изслушва и дава професионални съвети! Това са екип, който може да посрещне всякакви идеи и прищявки на булките и да ги претвори в дела.
Благодаря и на Бояна и на формация "Етно ритъм" за красивите и чувствени изпълнения, по време на които видях доста от гостите ни скришом да търкат очи!

Едно голямо БЛАГОДАРЯ от нас на всички от екипа ви, взели участие по един или друг начин в организацията на нашата сватба! Продължавайте все така безупречно да ощастливявате кандидат младоженците и УСПЕХ занапред!

Активен
Оля
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 255


сем. Желеви


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: май 12, 2009, 11:41:37 »

За всички бъдещи булки които търсят сватбена агенция с две ръце препоръчвам точно тази!
Момичетата са страхотни, със свежи идеи и професионализъм могат да задоволят дори и най-капризните ви желания.
Нина и Диди, прегръщам ви силно!  give_rose
Активен
pepina83
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 489


на мама пчеличката


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: май 25, 2009, 11:16:21 »

И аз искам да благодаря на Нина за прекрасното преобразяване на ресторанта, за страхотното отношение и за професионализма, който притежава  give_rose  give_rose  give_rose
Бях много спокойна, че се доверявам на нея и не сгреших......... дори ми хареса повече, от това, което си представях.
Препоръчвам я горещооооо  Bravo
Активен
salasar
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 67



« Отговор #7 -: юли 03, 2009, 14:26:28 »

Аз се присъединявам към благодарностите за "Нина Стил",сватбата на моята приятелка стана повече от приказна.Благодаря Ви лъчезарни момичета,продължавайте все така,успех във работата ви и не се отказвайте.Имате стил!Още веднъж благодарим от цялото си сърце!
Нина и Диди,извинявайте,че използвах за едно мое обръщение точно вас и вашата брошура в друга тема,но докато това го има.....никога няма да се оправим.
Активен
*mama Eli*
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 873


Любов има навсякъде! Само трябва да се огледаме!


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: юли 20, 2009, 22:51:02 »

 Аз съм една вече отминала булка, за съжаляние  sad, защото искам отново да бъда такава! А защо ли?! Защото, сватбената агенцията с която избрах да "работя" направи така, че аз да искам този ден да се повтори. "Нина стил" са изключителни професионалисти! Тя направи организацията за сватбеният ни ден от А до Я и всичко беше страхотно. Хората, с които работи тя са просто перфектни. Всички (Нина; Диди; Бояна - водеща; DJ - Цецо Топалов; фото - Руска Иванова; видео - Пейо Иванов; Етно ритъм) са хора, който от години са в собствения си бранш и вече смело мога да кажа, че за мен са най - добрите в град Пловдив. А всички ние знаем, че за тяхната работа няма села и градове или подобни граници. Така, че бъдещи булки няма значение от кой град сте ... препоръчвам тази сватбена агенция, защото тя може да направи вашия ден незабравим. "Нина стил" са най - добрите в България!  give_rose
ПП: Благодарим Ви с целите си сърца, за това което направихте за нас! 
семейство Ели и Иван Иванови
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: август 20, 2009, 21:35:20 »

Благодаря Ви момичета ! Дай боже все такива неща да чета и да се радвам !
Активен
eli_belii
Ентусиаст
**
Публикации: 84



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: август 14, 2011, 15:35:41 »

Не бях видяла тази тема и чак сега я прочетох и реших да пиша. Може би ми е малко рано,защото сватбата ни още не е минала,но и ние ще ползваме тази агенция и досега съм страшно доволна от всичко. Много обикаляхме и търсихме докато се спрем на агенция и ни беше много трудно,но сега се радвам,че направихме правилния избор.  yahoo Момичетата от агенцията са страхотни и ни завладяха с едно страхотно отношение и внимание. Няколко пъти се засичахме в техния офис и с други младоженци и ми направи впечатление,че към всички вниманието и отношението е страхотно. Постоянно им разглеждам сайта и всеки път оставам впечатлена какви неща правят.  yahoo Надявам се,че и нашата сватба ще е толкова красива като това,което виждам в сайта им. yahoo
Активен
bridezilla
Ентусиаст
**
Публикации: 51



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: септември 07, 2011, 09:17:29 »

 Това е не само най-добрият професионалист, но и НАЙ-ГОЛЕМИЯТ ЧОВЕК в бранша! Аз съм от късметлийките попаднали на Nina Style след много срещи с други агенции, от всички градове в България и останала повече от доволна от работата й. Всички суперлативи просто не са достатъчни. Благодаря ти Нина!!!  good  Bravo  heart
Активен
Barborana
Сватбар
***
Публикации: 251



« Отговор #12 -: септември 29, 2011, 17:13:39 »

Ето, че и моята сватба мина!  l_bye_girl Казвам го с малка носталгия, разбира се! smile Присъединявам се към отличните отзиви за "Nina Style". Иска ми се да се обърна към всички момичета, на които им предстои прекрасното събитие: Момичета, и аз като вас прекарах дни и седмици в търсене на агенция, която да украси ресторанта за сватбата ми. Винаги съм осъзнавала, че интериора на мястото (в случая ресторанта) придава определена нотка на събирането... Знаех, че трябва да се обърна към професионалисти и въпреки това, към онзи момент, признавам си smile, "сватбена агенция" беше мръсна дума за мен smile, защото смятах че ще трябва да дам една торба с пари и ще получа някаква клиширана украса на ресторанта, която я отговори на очакванията ми, я не. Тогава, обаче, срещнах Нина и тя преобърна представите ми с главата на долу! Още в първите 5 мин. от разговора ни, вече знаех, че съм попаднала на точния човек! Тези от вас, които я познават, ще потвърдят, че това е най-слънчевият и позитивен човек!  Спечели ме, на първо място с индивидуалния си подход, а след като започнахме да „работим“ – с безотказния професионализъм. През цялото време съм виждала в нейно лице -  съратник, подкрепа, приятел, упора.  Не мога да скрия, че понякога съм ходила в офиса й само, за да изпием по кафе и да си поговорим за „нещата от живота“ smile Тя е прекрасна! Момичета, които четете тук за да направите своя избор, с ръка на сърцето мога да ви кажа, че Нина Стил  е истински професионалист, за тях клиентът е с главно К, работата се върши с много любов и те превръщат вашия празник в незабравима приказка!
Още веднъж, искам да кажа: Нинка, благодаря ти! Благодаря ти! Благодаря ти!
Активен
eli_belii
Ентусиаст
**
Публикации: 84



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: септември 29, 2011, 19:50:37 »

Ето,че дойде време и аз да изкажа своето голямо БЛАГОДАРЯ на Нинка и Мими Bravo. Тази агенция взе сърцето ми и ме накара да съм щастлива и горда,че избрах точно тях. Всичко беше страхотно и тези момичета направиха за нас една страхотна сватба weddingday. Благодаря за търпението и желанието с което организирахте всичко за нашия ден. Хората,които са ползвали сватбена агенция Nina Style знаят,че положителните думи за тази агенция винаги са малко. Момичетата идваха с нас до ресторанта стотици пъти и нито веднъж не се изнервиха и никога не ни споменаха,че трябва да си платим пътните или времето,което им отнемахме. Гостите ни бяха очаровани от цялата организация и всичко беше под контрол през цялото време. Благодаря на нашата агентка Мими,която беше през цялата сватба и където и да се наложеше мъкнеше столове и угаждаше на гостите ни. Специални благодарности и на невероятния дж Цецо Топалов danceg,който направи страхотен купон и всичко мина както ние си го представяхме. Едно голямо благодаря и на фотографа Георги Колев и видеото Пейо Иванов. Невероятни професионалисти,които ни накараха да се чувстваме като приятели  и направиха за нас денят ни много приятен и весел Party time. Все още не са ни готови снимките,но фотографа успя да ни покаже няколко снимки,които ме възхитиха. Когато са готови,ще ги публикувам в албума си. Благодаря на целия екип на сватбената агенция и ви казвам,че ние никога няма да ви забравим wedding.
Активен
pink_panther
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 350



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: октомври 06, 2011, 11:17:40 »

И аз няма как да не се присъединя към всички прекрасни думи за Нина и Мими от Нина Стил.  Bravo Наистина сте страхотни! Нина ми помагаше супер много през цялото време. Дори преди да стане ясно, че ще работим заедно, постоянно ми даваше съвети и предложения! Страхотна е! Аз съм малко странна, не мога да се доверя на някого изцяло, постоянно  ми хрумват разни неща, исках нещо класическо и в същото време нещо различно!  pardon Правех си някакви си концепции в главата и си ги изпълнявах, а Нина много ми помагаше. Ресторанта изглеждаше страхотно! Точно както исках - изчистен и в същото време "тържествен"! А, Мими е супер! Страхотна е, аз бях пообъркала гостите малко и добре, че беше тя! Много благодаря за всичко! smilesmile
« Последна редакция: октомври 06, 2011, 11:23:01 от pink_panther » Активен
Страници: [1] 2  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines