Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 22:30:11

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на ralichka___ - 06.06.09  (Прочетена 116886 пъти)
 
maria_hs
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 254



Моят сватбен албум

« Отговор #180 -: юни 04, 2009, 08:35:59 »

Bravo Bravo Bravo Направо нямам думи ...
Изглеждаш страхотно и всичко, което си подбрала и измислила ми харесва страшно много. Поздравления !!!
Активен
Ble6tu4ka
Професор
****
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #181 -: юни 04, 2009, 08:43:26 »

Рали, миличка, като прекрасна принцеса от приказките си!  cray heart
Чак завиждам на гостите ви, да знаеш!  tease
И с пусната косичка и с вдигната много те харесвам!
Разликата според мен е това, че вдигнатата коса подчертава изящната ти шия, а пуснатата я скрива...
Ефекта се подсилва и от роклята... Щото като ти правиха пробната прическа, не си се снимала в цял ръст с роклята и затова ние не можем да направим много адекватно сравнение. Деколтетата на дрехите създават различна визия с различни прически..
Ноооо... ти всякак си чудесна!  give_rose Честно, ако бях мъж... до ся щях да съм хлътнала! blush
Активен
ralichka___
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 513



Моят сватбен албум

« Отговор #182 -: юни 04, 2009, 08:50:22 »

Божеееееееееее ама вие направо ме шашнахте  blush Girl_hide  Мнооооогооооо благодаря!!!!  heart

Бухтичке, много те целувам  give_rose Мерси мерси мерси smile

А за прическата... да... кока подчертава шията, раменете, започвам да клоня натам май smile Днес ми е ден за размисъл явно  pardon
Активен
Nocturnal_dove
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 129



Моят сватбен албум

« Отговор #183 -: юни 04, 2009, 09:22:09 »


 Пред красотата всички онемяват...какво повече мога да кажа....

Пожелавам ти прекрасна сватба....
Активен
Polia
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 201



Моят сватбен албум

« Отговор #184 -: юни 04, 2009, 10:06:49 »

Аз те харесвам и с пусната коса, но наистина на роклята й отива повече вдигната - пак може да е небрежно, не прекалено стегнат и прибран кок, нещо, което да е като продължение на тоалета, ефирно и приказно като роклята. Така те виждам аз - ти си решавай, но каквото и решение да вземеш, ще си страхотна!

Пожелавам ти незабравими мигове, много щастие и след деня на сватбата, не само тогава.

PS: Не знам защо, обаче има хора, които са ми толкова симпатични, че чак имам чувството, че ги познавам - ти си една от тях. Другата е Кристинка - вие сте на една дата булки.
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #185 -: юни 04, 2009, 10:10:22 »

Ти си си хубавка и на теб всичко би ти отивало...............пу да не са ти уроки......... но да ти кажа и аз съм да си с вдигната коса и за теб ще е по добре, няма  да ти пречи  като танцувата и няма да ти запарява  good по-добре с вдигната коса  give_rose
Активен
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #186 -: юни 04, 2009, 12:50:22 »

Рали направо онемях като те видях с роклята.Прелестна си!Ти опрелено ще бъдеш една от най-красивите булки,който някога съм виждала.А й не само ти,цялата ти сватба ще бъде прелестна. give_rose
Рали аз съм пристрастна към прическите с пусната коса,така че не мога да ти дам обектовно мнение,мила!
« Последна редакция: юни 04, 2009, 13:10:00 от lady_in_love » Активен
BASTET
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 699


пак съм се размечтала..


Моят сватбен албум

« Отговор #187 -: юни 04, 2009, 13:05:45 »

Много си красива!  heart Ша та открадна, еййй!  kiss

Мене фризьора ме убеди за вдигната коса. И аз съм с рокля с висока талия като тебе и той ме убеди, че ще ме направи като гръцка богиня. Веднага забравих мераците си за самодиви. Освен това по принцип се смята, че вдигнатата коса е по.. тържествена ли и аз не знам. А ти изглеждаш много нежна като ти се види вратлето. То не е казано да те направят на бабешки кок, пак може да има обем, да е страстно, да има живот.. помисли си!
« Последна редакция: юни 04, 2009, 13:25:14 от BASTET » Активен
ralichka___
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 513



Моят сватбен албум

« Отговор #188 -: юни 04, 2009, 13:19:24 »

Ох просълзихте ме направо!!! Толкова много комплименти и прекрасни думи  girl_impossible Girl_hide give_rose Още веднъж много ви благодаря!!!
За косата - все повече клоня към вдигната, даже съм почти сигурна. В едно се убедих вече - няма да е напълно пусната като на пробната прическа. Или ще е една част вдигната, или цялата в разпуснат и много буен кок smile  pardon Точно както казваш, БАСТЕТ, да е страсно и да има живот! И с цветята и с воала... ще стане супер!

Мерси, милички за огромната подкрепа!!!  Flower pc_love
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #189 -: юни 04, 2009, 13:29:09 »

 judges за вдигната коса
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #190 -: юни 04, 2009, 15:30:49 »

И аз малко да побутна за вдигнатата. Тази хубост не трябва да се крие с коса Wink
Активен
¤ Enigma ¤
Професор
****
Публикации: 401



Моят сватбен албум

« Отговор #191 -: юни 04, 2009, 16:39:38 »

Рали, много си хубава, мила, чакам с нетърпение да те видя булка! Много ми харесваш с вдигната коса, отива ти и изглеждаш нежна и много стилна! Мъничко още и ще гледам снимчиции yahoo!
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #192 -: юни 04, 2009, 21:08:35 »

Хей, красавице, невероятна си, зашеметяваща с тази рокля. Вдигай косата!  good
Активен
Kristinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 649


Just a Wife


Моят сватбен албум

« Отговор #193 -: юни 04, 2009, 21:22:55 »

Рали, страхотна си, неверотна и супер нежна си.и аз подкрепям за вдигната коса, може би един испански кок..така ще ти легне че..а и щом и цвете ще слагаш, вдигай я!
Активен
minalina
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 734



Моят сватбен албум

« Отговор #194 -: юни 04, 2009, 22:33:17 »

Аз писах за роклята, но дай да си изкажа мнението и за прическата (с малко закъснение)- гласувам за вдигната коса, много по-изящно е, придава спецuaлна визия, която определено се различава от ежедневната, а точно това е важно според мен в този ден, да се направи нещо уникално (надали прекарваш всеки ден по 2 часа да си правиш вдигната официална прическа pardon).


Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines