Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 07:44:53

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на ralichka___ - 06.06.09  (Прочетена 109681 пъти)
 
Ble6tu4ka
Професор
****
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: май 17, 2009, 21:47:46 »

Рали, много нежна украса си намислила!  yahoo  Bravo yahoo


 Как ги задържаш цветчетата на дъното на аквариумчето? Има ли някаква тънкост?
Активен
ralichka___
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 513



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: май 18, 2009, 09:03:22 »

Благодаря ти, Ble6tu4ka smile Тънкостта е, че става така само с орхидея цимбидиум - те са тежки и могат да стоят на дъното  girl_wink
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: май 18, 2009, 09:20:37 »

браво рали и аз точно такава украса искам, но не знам как ще замъкна до великотърново стъклените сфери
ти от къде ги купи тях и на каква цена, че аз чух че заводът където ги правят бил затворен а аз мислех чак август да ги купувам и сега съм леко притеснена
иначе плаващи свещички сигурно си гледала в джъмбо, а ако не си там има много хубави и различни
Активен
ralichka___
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 513



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: май 18, 2009, 09:25:48 »

О, мерси много, anbibian, аз къде ли не търсих и намерих само в един магазин на едро. Още днес отивам да си купя  danceg
Сферите ги взехме от вносителя - Полигруп - http://www.poligrup.hit.bg/ по 5.70лв, но ние купихме 13бр и още 2 големи цилиндрични вази и жената се съгласи да ни направи намаление 10% smile
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: май 18, 2009, 09:34:06 »

за сферите браво браво и аз там мислех да проверявам
само да те питам диаметърът какъв е на сферите? то и ние ще купим около десетина сфери и може би нещо по-разчупено за нашата маса
мале чудя се после какво ще ги правя тези сфери, да не говорим как ще ги закараме до търново като си нямаме кола още
май първо тр да уредя транспортирането им пред да се завтека да ги купувам  smile

а сетих се че в джъмбо освен плаващи свещи под формата на цветя имаше много красиви изкуствени гумени цветя орхидеи и някакви други не помня какви но наиситна бяха много красиви като изработка  good
Активен
BASTET
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 699


пак съм се размечтала..


Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: май 18, 2009, 09:53:05 »

anbibian, и аз видях тези гумени цветя в Джъмбо и наистина са страхотни.. но струват колкото естествените  sad Иначе и на мен ужасно ми харесват такива плуващи и потънали аранжировки..  Bravo

ralichka___ , на мен са ми обещали божури за 14.06. Може би и за теб ще има.
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: май 18, 2009, 09:54:41 »

не съм на ясно с цените на цветята признавам
но все си мисля че естествените орхидеи хич не са евтини и не могат като цена да са колкото тия в джъмбо
а и естествените ще увяхнат
а тия си ги прибирам в къщи да красят  girl_wink
Активен
ralichka___
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 513



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: май 18, 2009, 10:05:50 »

O, напротив! На борсата цените на цветята са напълно приемливи. Тези орхидеи, които съм ползвала, излизато по 0,50лв цветчето. Аз съм напълно против друго, освен естествени цветя smile
ВASTET, кой ти ги обеща тези божури? На борсата питах и всички ми казаха, че нямало да има. Само една жена ме уверяваше, че щяло да има до средата на месеца, но аз не й повярвах sad

аnbibian, наистина трябва първо транспорта да си уредите. Диаметърът им е 12-13см, че нямам линийка до мен.  А най - обикновени кръгли плаващи свещички няма ли там? Аз такива искам smile
« Последна редакция: май 18, 2009, 10:07:22 от ralichka___ » Активен
BASTET
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 699


пак съм се размечтала..


Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: май 18, 2009, 10:14:32 »

Еми мацката от Елеганс Гарден вчера така каза. Но и тя не беше 100% сигурна, все пак (и няма как да е, освен ако няма насадени у тях на балкона, примерно  girl_wink). Обаче засега работния вариант ни е божури.
Активен
ralichka___
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 513



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: май 18, 2009, 10:19:06 »

А аз освен божури, най - много държа на азиатски лютичета - ранункулус. Страшно ми харесват! Но те също цъфтяли сега, пък и ги няма почти никъде sad Ще ги поръчам и това е. Все се надявам, че няма да са много по - скъпи, все пак на борсата ще ги поръчвам. Ето ги моите любимци
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: май 18, 2009, 10:20:22 »

 Поздравления, Раличка!  give_rose
Аз съм от скоро във форума, но от няколко месеца следя с интерес темите, който се разискват тук.
Имам си няколко булки-фаворити и ти си една от тях. Много ми харесва тематиката и всичко, което видхя, спрямо организацията на сватбеното ти тържество.
Желая ти най-вжното за една булка - да си много красива и много весела през твоя ден, а след това - истинско семейно щастие и здрави и хубави наследници!
Активен
ralichka___
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 513



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: май 18, 2009, 10:24:22 »

Много ти благодаря, lunno_momiche  give_rose  Много си мила! Разгледах галерията ти и разбрах защо съм сред любимите ти булки  girl_wink И на мен ми харесват всикчите неща, които ти си харесала smile Мерси!
Желая и на теб най - прекрасната сватба и много щастлив семеен живот  heart
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: май 18, 2009, 10:29:56 »

има всякакви свещи, аз ходих преди месец някъде - сега може да има и други неща  smile
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: май 18, 2009, 10:53:27 »

Много си мила, благодаря ти! smile
С нетърпение чакам да разгледам снимките от твоята сватба!!!  yahoo
Активен
ralichka___
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 513



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: май 19, 2009, 18:55:45 »

Днес ходих в Джъмбо за първи път smile Направо ми се зави свят от всевъзможни джундурийки, но нямаше свещички, каквито търся sad Взех обаче стъклени камъчета, които много добре се вписват в златистата ни сватба smile Снимах наново, много обичам да снимам  blush


* dekoraciqstakalca.jpg (69.97 KB, 500x375 - видяно 385 пъти.)
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines