Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 01:02:28

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на pebbles - 06.06.2009г.  (Прочетена 44128 пъти)
 
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #135 -: юни 14, 2009, 00:08:18 »

pebbles страхотно е било всичко... yahoo
честито и от мен...пожелавам ви много щастие заедно и да си създадете едно много хубаво и сплотено семейство...
сега вече всички очакваме снимки от този важен ден...  give_rose
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #136 -: юни 14, 2009, 09:25:20 »

Ееееее, най-после! Прочетох всичко на един дъх- радвам се много, че всичко е било както трябва и въобще се радвам за вас! Много да се обичате!!! twohearts twohearts
Давай да гледаме снимки вече, че нямам търпение и аз! И за обиколката ако споделиш повече ще е супер!!!

Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #137 -: юни 14, 2009, 13:23:14 »

Имам една доста размазана снимка от ритуалната зала, която ще кача тук, момичета, останалото, което имам в момента е в галерията. Качила съм снимка от разходката. Беше много красиво, просто се качихме на колата и накъдето ни отведе вдъхновението и един леко объркан GPS, на име Невенка. Но, ние не я слушахме много и не успяхме да се загубим tease. От Варна хванахме на юг, изкъпахме се на Иракли, леко екстремно, но се убеждаваме, че е за добро. След това продължихме до Сарафово, където се видяхме с приятели. Спахме там и следващият ден отидохме до Китен. Там беше много красиво, едно огледално море в залива, страхотен пясък, има някакви туристи, но е предимно празно и не те гони клаустрофобията от много хора. Минахме през Созопол, от където си намерих, най-накрая, обички от гранат, каквито в целия град тук не успях да издиря. Много съм щастлива, защото имам вече герданче и гривна и така комплектът ми е цял. На следващият ден, като тръгнахме от Китен, минахме през Карлово, Клисура, прохода Троян-Кърнаре, качихме се на Беклемето. Целият проход е страхотно живописен, няма почти никакво движение, пътят е хубав, с изключение на участък от около 1 км от страната на Троян. Спахме в Троян, в Троян Плаза, който си има изкоп с вода непосредствено до сградата и Камен си тръгна искрено учуден, че не ни се срути на главите докато спим въпреки бурята. След това по пътя Троян - Тетевен - Балканът е страхотно живописен, препоръчвам с 2 ръце. И в Тетевен беше страхотно, след това - до Ловеч, качихме се до крепостта, вечеряхме в ресторант Драката - ако ходите до Ловеч - това е мястото. И в събота - през баба и у дома.


* ritual.jpg (50.11 KB, 450x338 - видяно 480 пъти.)
Активен
Kristinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 649


Just a Wife


Моят сватбен албум

« Отговор #138 -: юни 14, 2009, 18:44:35 »

Пебълсче, радвам се че както сватбата, така и медения месец са били чудесни!!! yahoo
Видях снимката в албума ти и искам да ти кажа че това което се вижда много ми харесва... Bravo
с нетърпение очаквам и другите снимки
Активен
Денито
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 319



« Отговор #139 -: юни 15, 2009, 01:45:03 »

Криси е името на гримьорката, който иска координати - няма проблем, да пише на лични!
Благодарим ти Рали, за милите думи, радвам се че сме успели да оправдаем гласуваното доверие, особено що се отнася за такъв важен ден! Но да си призная честно, ако всички булки са креативни и организирани като теб, професията ни ще остане в историята!
Беше невероятно красива булка, с Камен сте страхотна двойка, още веднъж ви пожелавам щастие, любов, търпение и доверие помежду ви.....и здрави и сладурести палавници, да радват вас и бабите Wink
Активен
siss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #140 -: юни 15, 2009, 13:35:58 »

И аз като всички други чаках с нетърпение отзивите ти. Безкрайно се радвам че всико е минало по план-график. Пожелавам ти дълги години семейно щастие, прекрасен мъж до теб и един ден когато господ реши да ви дари с най-големият си дар - да станете родители smile
Активен
ani_4ka_p
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #141 -: юни 15, 2009, 13:55:40 »

pebbles, честито! give_rose Пожелавам ви много щастие, семейни успехи и много много здраве.
Разказчетата ти са много весели! Сигурно и самата сватба е била такава. Аз също ще чакам другите снимки с нетърпение. едната която имаш в галерията, много нежна булка си била.
А за сватбеното пътешествие, ще разказваш, аз също бих искала някой ден да обиколя нашата родина.
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #142 -: юни 15, 2009, 20:54:36 »

Успях!!! Аз официално съм хакер yahoo yahoo Направих си албум, моля заповядайте give_rose
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #143 -: юни 15, 2009, 21:40:39 »

Много си била красива!  Bravo   Bravo  Bravo Всичко е било прекрасно!
Активен
¤ Enigma ¤
Професор
****
Публикации: 401



Моят сватбен албум

« Отговор #144 -: юни 15, 2009, 21:46:29 »

Много са красиви снимките, ама щом са станали, значи младоженците са много хубави. Няма така да казваш, че не умееш да позираш, голяма сладурана си излязла и усмивката те прави още по-хубава! На места много се смях на коментарите, имаш дар слово blum. Аз съм нагло същество и чакам снимките от медената седмичка, няма да се скатаваш tease.
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #145 -: юни 15, 2009, 21:48:59 »

Ох,колко красива булка! Bravo @}->--Честито и бъдете вечна влюбени,щастливи и изпълнете съвместния си живот с обич и отдаденост!
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #146 -: юни 15, 2009, 23:00:03 »

Ихааа, много сте готини и усмихнати!
Букетът ти е трепач  Bravo , както и поставката за халките
Активен
Miravarna
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 949



Моят сватбен албум

« Отговор #147 -: юни 15, 2009, 23:38:17 »

Рали, не си направила книга за гости към албума и затова ти пиша тук smile Честито! Пожелавам на теб и Камен, цял живот да се обичате,подкрепяте и уважавате,както и да си направите една дузина деца,както твоите родители са направили :)Последвайте примера им! От снимките ви виждам,че сватбата е била приказна,вие сте лъчезарни и както ние си ви познаваме ведри и усмихнати,което е най-важното.Още веднъж честито и попътен вятър във всяко едно ваше семейно начинание и плаване с кораба на любовтта! Силна преградка от нас Мирослава и Красен ( ТUCSON,AZ).
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #148 -: юни 15, 2009, 23:55:14 »

Разгледах снимките, сигурна бях- ПРЕКРСНА СИ!!!!  И си толкова  истинска!!! Остани си винаги такава, обичайте се и айде- скоро да имате нов член на семейството!Сигурна съм, че няма да ти е трудно да се справиш и с двечки даже(вижда се по начина, по който даваш от тортичката на мъжа ти)  girl_wink
Искрено се радвам за вас и ви желая всичко най-най-добро!!!
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #149 -: юни 16, 2009, 12:06:40 »

Благодаря ви много, момичета give_rose give_rose give_rose
Много сте мили с мен. Радвам се, че ви харесват снимките, и на нас ни харесват  pardon.
 Мира, благодаря за сърдечните пожелания, да ви се връщат и на вас! И ние надникнахме в другата сватба на вашето семейство - отново много красиви снимки!
 ¤ Enigma ¤, от медената седмичка няма много повече снимки от тези, които съм качила в галерията. Бяхме само с моето фотоапаратче и предимно съм щракала пейзажи и Камен в странни вървящи пози, а накрая взе да му свършва батерията и от Ловеч имаме, май, само 2 снимки. Но за седмичката - хващайте си половинките и уикендите - на колата. Ние за втори път тръгваме така почти без план и двата пъти много ми хареса!
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines