Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 11:29:24

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на pebbles - 06.06.2009г.  (Прочетена 44121 пъти)
 
Kristinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 649


Just a Wife


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: май 08, 2009, 22:37:52 »

Миличка, честита темичка и от мен! Виждам че сме на една датичка  give_rose
разгледах галерията ти, и да ти кажа че всичко е мнооого красиво и стилно.
Относно датичката, да ти кажа че няма никакъв проблем,щом е сватба.на мен ми казаха че евентуално се взимало някаква бележка от общината.
Пожелавам ти приятни последни сватбени приготовления и емоционално-положителни последни момински дни. give_rose ще следя какво се случва с огромен интерес. smile
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: май 09, 2009, 23:02:57 »

Да, това за общината и аз съм го чувала. Ама, само като си представя, че отивам аз в сградата на общината, опитвам се да разбера къде да отида, пращат ме на 16-то гише, за което трябва да отида надолу по коридора до електронната система за обсулжване на граждани и да си взема номерче, след това да следя пак тази система, която изписва номерчето на обслужвания гражданин върху вратата на всяка стая, която играе гише, оказва се, че не съм се справила със системата, защото си мисля, че съм в графата Семейно право, а пък то било Евроизбори и сега всички опашки и упътвания на бабки, дошли да се разправят за регулацията на имотите си, пак наново.
 Ама първо ще питам в ресторанта дали знаят нещо, после ще предприема похода до бастиона на местната власт.
 Кристинка, благодаря Flower, радвам се, че ти харесват нещицата ми.
Активен
tonibonboni
Сватбар
***
Публикации: 173



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: май 10, 2009, 13:19:53 »

 Аз все не намирам време да се поровя в чуждите темички, за да видя как върви подготовката на летните сватби.
 От всичко, което прочетох тук, ми се струва, че си почти готова. Ти също имаш да доизкусуряваш маките детайли, но все пак има време.
 Радвам се, че има някой, който дори без да е виждал роклята ми, ме подкрепя:)Всичко в галерията ти м допада мнооооого. Очертава се една хубава сватба! danceg
Желая ти успех!
До сега не съм присъствала на сбирка на форума, но след като поотмине сезонът на сватбите, нямам търепние да видя всички и да се запознаем с теб, pebbles.
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: май 11, 2009, 13:42:13 »

Тони, географията нещо не е на наша страна. Доколкото разбрах ти си в София, а аз от една година не съм  girl_wink Благодаря ти за топлите думи!
 Аз да ви се похваля, че започнах да се обаждам на гостите да ми потвърждават присъствие и за нощувките. Като че ли това, което вмъкнах в поканите да ми се обадят те, хич никой не го е видял. И то точно тези, на които аз нямам телефоните (приятелите на родителите). Явно хората са решили, че те са от най-близките и това точно за тях не важи. Получих само едно потвърждение и на тези хора определено смятам да им направя накакъв подарък когато дойдат на тържеството. Това май го писах вече, ама съм много възмутена от липсата на каквато и да е дисциплина.
 Та, изпообадих се за потвържденията и седнахме да подредим хората по масите. Това, което най-много ме тормозеше, защото компаниите излизаха все за по маса и половина. Но с 5% отпаднали вече нещата се  нареждат много по-добре и даже може и ресторантът да ни събере, което би било направо чудесно yahoo yahoo yahoo Сега излизаме да се срещнем с управителката да си говорим за менюта и други подробности. Ще разказвам като се върнем и ако имам резултат.
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #19 -: май 11, 2009, 14:59:57 »

Честита темичка, pebbles  give_rose
Пебълсче, на ми изглежда много организирана вашата подготовка, доста неща сте свършили, така че само усмивки и повече спокойствие (ако е възможно)  danceg

Ако знаете и аз как се вълнувам покрай вас, особено с Варненските булки  girl_wink
Освен това ми е много полезно да чета, защото така си давам сметка какво трябва да се прави и виждам някои неща, които иначе бих пропуснала good
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: май 12, 2009, 22:37:41 »

честита темичка мила ще я следя с интерес  give_rose
Активен
cvety_p
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 510


Няма неизпълнени мечти, Има изоставени желания!


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: май 13, 2009, 10:08:49 »

още една прекрасна бъдеща булка, ама много съм забляна как не съм видяла повечето темички  good спокойни дни ти пожелавам пебълс, не остана  give_rose
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: май 13, 2009, 22:08:10 »

Благодаря за пожеланията, момичета give_rose
Обаждах се в общината за тези избори - еми не знаем, обадете се на този телефон, обаждам се на него - втори телефон, след това телефон в ритуалната зала, от който ме свързват с друг телефон в ритуалната зала и от там хич не са и чували за дни за размисъл. Май само аз съм луда. До момента, в който една седмица преди  това ще кажат по телевизията и ще се окаже, че всички са знаели
 Ама точно по курортите лятото едва ли някой ще тръгне да прави проблеми
 И още никой не ще да ми се обади за проба на роклята cray cray cray
Да взема да се оплача, защото предния път като опищях ушите на всичките си познати и ми се обадиха за контролни мерки педи да започнат да я работят
 И официално заплашвам, ако не ми се обадят до края на седмицата за проба, така или иначе ще ходим до Крумово, ще намина до Асеновград и си тръгвам за 2 часа с рокля. Не ме интересуват. Аз трябва да си имам нещо ново бяло beating.
 И другите ми проблеми с гостите. Не стига, че аз ги издирвах да разбера дали и кога ще идват, ами някои още не са се решили. Не говоря за тези, които не си знаят служебния график. Говоря за тези, които още не са сигурни дали ще им щукне да отидат другаде по това време. И аз, патката, не мога да скръцна на никого със зъби. Да ми се не надява на възпитанието човек girl_impossible То преди да ти се наложи да организираш подобно събитие хич не ти хрумва, че бройката е важна, може и просто да не си дават сметка crazy
Активен
Bianka
Сватбар
***
Публикации: 179



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: май 13, 2009, 23:02:29 »

Pebbles, а в ресторанта какво казаха за алкохола в деня на размисъл? Аз уж питах управителя и ми каза, че няма проблем нали е организирано мероприятие. Сега се оказа,че има нова управителка та и аз съм в чуденка - да търся ли разрешение...
Активен
Crystal
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 189



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: май 13, 2009, 23:54:07 »

pebbles честита темичка и от мен Bravo пожелавам ти много радостни моменти около организацията и много щастие в самия ден  give_rose
ох... и аз имам малък проблем с гостите... при нас се получава точно обратното, май ще присъстват повече хора, отколкото очаквахме... хората ни потвърждават, като казват "ама ние ще сме двама" или "аз ще дойда с един приятел/ка (не гадже обаче)"...  малко се ядосах на последното такова изказване и обясних, че "това не е купон за рожден ден, и ако ще си водиш някой, трябва да знам поне името на човека, най-малкото за тейбъл картичките"...

Ти не се притеснявай, хората с които си заслужава да празнувате в този прекрасен ден - ще бъдат там !!!!
Дръж ни в течение какво става с роклята...
give_rose
Активен
ralichka___
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 513



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: май 14, 2009, 07:23:40 »

Ох много неприятно с тези гости sad Ние сме малко хора и е общо взето ясно, че всички ще дойдат, но не ми се мисли какво ви е на вас. Как така не знаели какво ще правят тогава?!  diablo Или пък щели да си водят приятел/ка?!!! И вие какво, ще платите 50-60лв за някой си приятел? Ужас... не мога да повярвам какви хора има. Може би наистина трябва и двете да сте малко по - твърди. Успех, дано по - бързо се изяснят нещата!
А за алкохола аз все си мисля, че няма да има проблем, все пак е сватба.
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: май 14, 2009, 11:25:37 »

Управителят каза, цитирам: - Ще се пие, как няма да се пие, нали е сватба!
Освен това, явно дискотеките си имат начини за справяне с дните за размисъл и освен това и дългогодишна практика в справянето, така че стига съм се шашкала. Освен това чух, че сватбите били изключение без да трябва допълнителна бележка, така че, докато сме с булчинска рокля - всичко може pardon
 Crystal, ти, обаче, си още по-зле от мен и аз спирам да мрънкам. Мога да си представя какво ти е, още повече, че ние сме доста на ръба на затворената част на ресторанта (реших, че много ми харесва, ако ще да редя гостите и на терасата отпред, там ще е) и разни безименни непреброени от мен приятели просто щяха да обърнат колата. Как не се сещат тези хора, че всичко в една сватба е под  бройка. Много биха се зарадвали на лична тейбъл картичка и специално надписано подаръче, ама иначе няма проблем в последния момент да реши да дойде с някого beating

И едно нещо за хвалба smile Разтъпквам си в момента обувките и много им се радвам. Направо ги чувствам, че нямат нужда от никакво разтъпкване, ама на мен си ми харесва да си ги нося Girl_hide
« Последна редакция: май 14, 2009, 11:28:10 от pebbles » Активен
BASTET
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 699


пак съм се размечтала..


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: май 14, 2009, 12:04:24 »

Момичета, и аз забелязвам, че някои хора тотално не са наясно какво е това сватба в наши дни, за какви суми става въпрос и колко е важно да се изясни бройката на гостите овреме. Според мен ние, канещите, трябва да разясняваме на по-несъобразителните тия неща, а не да ни се качват на главата!

pebbles, аз имам същите обувчици, но розови! Купих си ги да ми ги подари свеки за посрещането у тях. Надявам се да са толкова удобни, колкото ми се сториха като ги избирах! Хихи, направо не мога да повярвам, че сме се спрели на еднакъв модел.. но няма по-сладурски патъчки от тези по магазините тая пролет, това е моето мнение!  girl_wink

Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: май 14, 2009, 17:12:34 »

pebbles а за чантата измислили нещо за катарамата
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: май 14, 2009, 21:01:20 »

Нищо не съм измислила, обаче по обичките и висулчицата ми има също циркончета в сребърен обков, макар, че те са напълно мънички и изящни, но поне няма да се карат с токата и май няма да я пипам. Взе нещо мързелът да ме превзема. И като си мисля, че освен нещата, които трябва да направя около сватбата, имам и цялата си къща да оправя за булка, направо свят ми се извива и преди да изляза в отпуска от следващата седмица, нищо не попипвам.
 Днес разбрах, че една приятелка ще се жени yahoo За нея особено много се радвам, защото те досега бяха повече разделени (географски), отколкото заедно, дано занапред да си се установят заедно някъде - той не е българин. Така че, днес - хубави емоции. И вече съм напълно убедена, че ще си събера гостите комфортно във вътрешната част на ресторанта. Направо описах току що щастието smile
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 11   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines