Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 12:42:57

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на pebbles - 06.06.2009г.  (Прочетена 44122 пъти)
 
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« -: май 03, 2009, 23:51:08 »

Честита ти темичка!
Ето, че  започва и твоето последно месече за подготовка! Наслади му се максимално и ни споделяй как върви подготовката  Wink
« Последна редакция: май 03, 2009, 23:56:45 от Amelia » Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: май 04, 2009, 10:03:29 »

Честита темичка.
Ще очаквам с нетърпение да разбера докъде сте я докарали и какво остава за довършване  blum Wink
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: май 04, 2009, 10:43:50 »

Благодаря, момичета, трогната съм, че сте се сетили за мен give_rose

Докъде сме я докарали?
Ами до под кривата круша.
Имаме ресторант, ритуална зала, фотограф, ДЖ, сватбена агентка, която ще се погрижи за украсата на ресторанта, тя ми препоръча фризьорка и гримьорка, от услугите на които смятам да се възползвам, но още не съм ходила на пробни. Почти всички покани са раздадени, тези които не са, са под юрисдикцията на младоженеца и родителите му, на тези хора аз не държа и мрънкам само по 2 пъти на ден, не по-често, че няма време и да се задействат. Започват да ми потвърждават присъствие, ама имам десетина и малко повече гости, които са на график, а той ще излезе в началото на месеца и не се знае дали няма да работят тогава. Неприятно, ама хората нищо не могат да направят да ме улеснят, професия!
 Направила съм си късметчетата, бутониерите, имам обувки, чанта, бельо, за младоженеца - костюм с всичко и обувки. Започват да ми работят роклята в булченския салон и скоро ще ме викат на първа проба. Имаме чаши, халки, аз имам бижута.
 Остава ми да уговорим с ресторанта меню, да подредим гостите по масите (най-големия ми кошмар), да купим част от алкохола, да проверя как стои въпросът с изборите - ако някой има актуална информация - ще съм благодарна. Трябва да си направя номерцата за масите, украса на чашите и шампанското, да довърша рамките за снимките, които ще раздаваме на гостите, пробни грим и прическа, да направим медицинските за ритуалната зала, да уточним с агентката букета и бутониерките за младоженеца и кръстниците.
 Малко ми се губи цялостната картинка още, ама се надявам едно по едно нещата да си дойдат на мястото. Ако нещо съм забравила - подсещайте, да няма големи излагации когато дойде момента Girl_hide
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: май 04, 2009, 11:29:54 »

Е, ама вие май сте почти на финалната права - като гледам големите неща са вече готови  Bravo Bravo Bravo
Между другото си позволих да погледна в галерията ти - много ми хареса всичко, особено бутониерките  blum
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #4 -: май 04, 2009, 12:38:25 »

Браво, момиче, ти си почти готова!
Единственото, което не видях да си написала, че е готово са кошниците за късметите, подноси за халките, торта липсваше и етикетите за бутилките. Може и просто да не си го написала.

Като гледам малко нещо ви остават и сте готови. Браво на теб!
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: май 04, 2009, 12:54:54 »

Теми за сватбени събития се пускат/правят не по-рано от 1 месец преди събитието!!!
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: май 07, 2009, 16:04:10 »

Хайде, мила ето, че и ти си на финалната права вече! Още малко и още една госпожа ще имаме тук yahoo
Не ти е останало още кой знае колко работа, така че споко! Пожелавам ти да имаш и малко време само за теб и един незабравим празник с много, много настроение  Party time , усмивки и любов!!! weddingday
Активен
¤ Enigma ¤
Професор
****
Публикации: 401



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: май 07, 2009, 16:26:11 »

Ей, бонбон, честита темичка Bravo! Толкова си организирана, стига се притеснява излишно, че ще има beating. Избрахте ли си менюто, мен ми е много интересно, защото скоро трябва и аз да го уговоря с ресторанта. О, направо като гледам колко много неща си отхвърлила, чак започвам да се притеснявам колко се бавя с моята организация.
Активен
ralichka___
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 513



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: май 07, 2009, 16:43:21 »

Честита темичка и от мен, адашке  give_rose
Да ви върви всичко по вода и гледам, че сме горе - долу еднакво напреднали, значи няма място за притеснение  girl_wink Всичко ще бъде прекрасно в деня ви!
А каква ще бъде роклята ти, че нещо май съм пропуснала?
Активен
Ani
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 305



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: май 07, 2009, 19:06:46 »

честита темичка и от мен pebbles

Много късмет ти желая @}->--Наистина доста сте напреднали,Браво :bravo:По въпроса с изборите,наистина разпитай по-отрано.Наши приятели ще се женят на 07.06. и нещо имаше проблем pardon
Така ,че колкото по-навреме,толкова по-добре Wink
Активен
Rapunzel
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 393



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: май 07, 2009, 21:32:00 »

Честита темичка pebbles, движите се чудесно по график, давайте все така и всичко ще е ОК, аз нещо съм изпуснала какъв е проблема с изборите, но се надявам да не ви засегне и всичко да е наред
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: май 07, 2009, 21:54:16 »

Сладурка, честита тема! Чакаме те да я запълниш със снимки на готовите неща за сватбата! Приятно искарване на последните ти моменти като госпожица!  give_rose give_rose give_rose
Активен
Ble6tu4ka
Професор
****
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: май 08, 2009, 08:09:03 »

Пебълсче, честито ти предсватбено местенце! smile
Мисля, че се справяш страхооотно с организацията, всичко ще си идва на мястото едно по едно и в същинския ден ти пожелавам да си най-лъчезарната и спокойна булка на света. butterfly
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: май 08, 2009, 11:11:05 »

Честита темичка, мила. Стискам палци в оставащата подготовка. Това с подредбата на гостите наистина не е лека задача, но вие ще се справите. Ще следя с интерес
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: май 08, 2009, 22:26:08 »

Момичета, много ми е мило да чета, че се вълнувате с мен и ме подкрепяте!!!
Кошничките за късметчетата ми ги е купила кумата, това е отметнато. Тортата май сме избрали от къде да я поръчваме - Краси Бекярова, колегите ни са много доволни от тази сладкарница. Избрахме си един семпъл модел с маргаритки, които ние ще си кръстим гербери, защото такива цветя ще имам и по мен и по масите blum. Етикети на бутилките няма да слагаме. Сега се сещам, че трябва да се погрижа за кутия за пликчета, тъй като смятам гостите да си оставят подаръците  с влизането в ресторанта на определено място.
 Менюто ще ходим в понеделник да го уточняваме, като имам резултат ще се похваля.
 Всичко, което си имаме за сватбата съм го снимала и ми е в галерията. Нищо ново нямам, ама и това ще се поправи, надявам се скоро, с рокля за мен и за дребното ми сестриче danceg. А роклята ще е, живот и здраве, 7/8-ми дължина, моделът на черната рокличка в галерията ми. Ама още не съм ходила на проба, очаквам следващата седмица да ми се обадят.
 Сега съм подгонила всички приятели и роднини да ми потвърждават и да ми казват дали и колко нощувки трябва да им запазвам. Малко се чувствам като цербер, ама то толкоз хора как се организират иначе pardon Трябва дисциплина в тази работа.

И дисциплина, дисциплина, на младоженеца приятелите още са си на 40% без покани. Да си имам дисциплината!
 Стига мрънкала, отивам да надничам вие как се справяте Wink
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 11   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines