Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 02, 2024, 00:27:52

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на pebbles - 06.06.2009г.  (Прочетена 44550 пъти)
 
*trinity*
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 450



Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: май 28, 2009, 07:33:04 »

  Pebbles четита темичка и от мене,малко със закъснение но да се влкюча и аз.Стахорна ти е роклята и на шаферката и всички нещица които си направила! butterfly
Активен
Ble6tu4ka
Професор
****
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: май 29, 2009, 10:26:30 »

Пебс, гледам, че и ти си от трупата по  народни танци  yahoo
Викам си - добре, че се зажених, че да науча малко български обичаи и традиции..  pardon Ама друго си е така със самочувствие, вместо само да се стараеш да не препъваш хорото  yahoo
браво! продължавай в същия дух! good
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: май 30, 2009, 16:35:18 »

Вече не знам за кой ден съм с мускулна треска от тези хора, ако по улиците на Варна сте видели някаква, която ходи като на кокили - аз съм била. Но, поне затвърждавам резултата и вече, като ми кажат кое е хорото и стъпките веднага ми идват Xixixi
 Направихме си медицинските - в Надежда, скромната сума от 110 лв вече не е наша. На такъв обстоен преглед скоро не се бях подлагала. И, слава богу, взимат кръв от пръстчето. Аз, като свикнала да й източват всеки път по 200мл кръв, бях много приятно изненадана. Само ми е интересно, ако бях болна от нещо щяха да ми забранят да се оженя ли? А изследвания дали не сме летална комбинация ние двамата не видях да пише да са правили. За какво ми е това медицинско, като не ми казва, дали, случайно, не сме несъвместими?
 И снощи отново имах криза с гостите. "Ама какъв е проблемът да се сложи допълнителна маса в последния момент. Не е удобно да ги питаме хората дали ще дойдат всичките, или само част от тях. Мен ако ме питат дали ще дойда ще се обидя!" Щях да извия нечий врат diablo diablo diablo diablo А защо не взема аз да се обидя, че те не благоволяват да проявят минималното уважение към моя труд и да изпълнят молбата ми да ми кажат дали ще идват!!!!? Ужким много близки приятели, не могат да си зададат елементарния и напълно нормален въпрос при тези обстоятелства какво са решили по въпроса с присъствието си.
 Още малко притеснения с мястото в ресторанта. Дали ще успея да натъпча всички маси. Ама по този въпрос нищо не мога да направя до вторник, когато с управителката ще редим и пренареждаме. И тук само аз съм си виновна, защото казах, че толкова ми харесва ресторанта, че ако трябва ще са на терасата, ама ще е там, пък сега не ми се ще да има на терасата.
 Трябва да говорим с някой да играе на кумата с питката. За кума въпросът е значително по-лесен, ама за кумата трябва мъж и тук идва сложното. Трябва да измисля подарък за брат си, който тогава има рожден ден и държа да го поздравим. Трябва да довършим сметките за необходимия алкохол и да го докупим.
 И, АКО МОЖЕ ДА ДОУТОЧНЯ ТЕЗИ ГОСТИ, ЧЕ ХОРАТА, НА КОИТО ДЪЛЖА СПИСЪЦИ, ВЕЧЕ НЕ МЕ ТЪРПЯТ!!!
« Последна редакция: май 30, 2009, 16:37:00 от pebbles » Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: май 30, 2009, 16:44:49 »

Ето такива смятам да са номерцата на масите.
 Смятаме на всяка маса да има ракия, а водката, тъй като е в литрови бутилки, да е с поискване от сервитьорите, защото не на всяка маса ще се изпие литър, а нещо не ми се вярва сервитьорът да вземе от друга маса бутилка, за да не отвори нова. И това  налага да се напише някъде, че ако искате водка можете да си поръчате на сервитьора. И не мога да го измисля това нещо. Помагайте give_rose


* margaritka.jpg (70.6 KB, 430x573 - видяно 217 пъти.)
Активен
nia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 766



Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: май 30, 2009, 17:09:17 »

Хей сладурано първо многооого се извинявам , че чак сега се разписвам в темичката ти , обачееее....  все не стига времето blush. Нещицата са ти много хубави и роклята ти макар , че не е мой тип ми харесва Girl_hide.  Шаферската рокля, такава балонеста направооо е суперска. Bravo
 А за този номер на маса  judges  good
Активен
Kristinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 649


Just a Wife


Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: май 30, 2009, 18:32:49 »

Пебълсче, номерцата са мн яки.относно водката, защо трябва да го пишеш някъде? не може ли просто да кажете на сервитиорите да предлагат на гостите и водка?мисля че е по-добре така отколкото да е надписано някъде, а да го няма на масата.Ние примерно по тоя начин ще действаме с бирата.гостите ще бъдат попитани дали желаят бира и така:)
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: май 30, 2009, 23:38:58 »

Това с казването е гениална идея, която хич не ми беше хрумвала. Точно така ще го направим, благодаря!
Активен
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: май 31, 2009, 23:01:52 »

Пебълс,номерцата на масите са страхотни,много нежи,сега и мен ме осени идеята,че мога и аз да ги направя по разчупени,все пак сме в градина.Иначе и роклята ти е много сладка,много стилна ми изглежда и незнам защото,катот е гледам на снимките с нея се сещам за Джаки Кенеди! blum
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: юни 01, 2009, 17:47:14 »

lady_in_love, напомня ти, защото тогава са ги носели този тип. Ама по всички модни списания обещават, че стилът от 50-те ще е в модните тенденции на 2010. За номерцата - дай воля на въображението си, колкото повече, толкова повече smile
 Аз снощи и днес опаковах разглобена холна масичка в кашон и след това в опаковъчна цветарска хартия. Даже измайсторих една смотаничка панделка, но те нашите кумове са пичове и няма да ми намират кусури на опаковката, която кроих от различни парчета кашон и кльощавата панделка. Направо съм горда с постижението си yahoo.
 И още двама гости. Тези хора изобщо не мислят за моите нерви. От тук нататък ще ги връщам! Ама тези са хлапенцата на един приятел на нашите и даже нямах и възможността да му се скарам. Само те го отнесоха, напълно заслужено! Те като са далече хич нямат никаква идея за какво иде реч и колко ми е притеснено с ресторанта. Нямало проблем, те щели да са на терасата! И си вярват! Само аз имам проблеми, на всички други им е наред. Пък след туй - булката това не направила, към този била неуважителна в разпределението и всички съпътстващи такова събитие глупости!
Активен
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: юни 01, 2009, 19:19:14 »

pebbles мила не се ядосвай за такива глупости и мене ако питаш е крайно време да изхвърлиш от главата си притеснения за тези неща. Аз съм се отказала да се ядосвам за такива работи. Сега е време вече за релакс, разкрасителни процедури и глезотийки. Усмихни се и се радвай на постигнатото от теб. Прегръщам те, че то не останало вече  tease
Активен
siss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: юни 03, 2009, 19:01:02 »

Видях, колко малко остава в подписа ти.... и влизам за да те подкрепя поне морално. дано всичко ти се нареди с гостите, може би малко по  beating трябва.
Аз вече, почнах да се притеснявам и треса, а ми остават още почти 3 мес. - направо незнам как ще съм в послединет 3 дни. Стискам ти палци и дано доброто настроение и радостта да са до теб редом с любимия в този Ден. good
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: юни 04, 2009, 15:42:10 »

Благодаря, момичета, за подкрепата give_rose
Вече съм добре, наредихме гостите, наредихме ресторанта, сега ми се обаждат някакви единици, че може да са дежурни тогава, но само те да са. Постигнах нирвана, както се казва.
 Днес сме се отдали на чистене втората част на деня и след като половината апартамент е готов сега съм в малка почивка и поглеждам какво става.
 Вече се започна, вчера до 1 часа имахме гости - на младоженеца приятелите се събраха от всички краища на света и на България и дойдоха да се видят у нас, сестра ми е на гости, слава богу, да даде едно рамо в подреждането, чакаме моите родители довечера и утре половината гости, които не са от Варна. Но това вече са готините емоции и аз съм в добро настроение danceg
 За всички момичета от Варна, които няма да успеят да избягат от услугите на ритуалната зала - като им платите близо 500лв за услуга от 20 минути ви дават подарък едно сватбено списание. Поне, като не питаш, защо изведнъж решават, че ние заслужаваме по-скъпата фото услуга, са супер любезни и добронамерени. Дано и в събота пак си се усмихваме едни на други.
 Утре трябва да занесем алкохола, да платим стаите в хотела, да платим кувертите и да занеса на агентката ни нещата, които са за ритуала и за ресторанта. Всичките неща са при мен. Вече, като довърша къщата трябва да се заема със себе си MANICURE
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: юни 04, 2009, 15:58:36 »

мале Пебълс, аз си мислех че в Търново 240 лв са много за ритуал  shok
Активен
Selvet
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: юни 04, 2009, 16:03:33 »

Пебълс мила - пожелавам ти един прекрасен сватбен ден В събота - нека времето и твоето настроение да е прекрасно - да бъдеш най-красивата Варненска булка и всички твои притеснения да отминат :)до тогава smile
Активен
¤ Enigma ¤
Професор
****
Публикации: 401



Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: юни 04, 2009, 16:55:08 »

Пебълсче, моля те, не се ядосвай с гостите! Знаеш аз колко ядове брах, два дни преди сватбата, когато вече беше дадена бройката в ресторанта, едни приятели на мъжа ми почнаха да го въртят, че не знам си кой бил болен и не знаели дали ще дойдат. Само дето се омотаха и ги изловихме, че лъжат. Такива хора не заслужават да бъдат на сватбата ви, а купонът ще си тече много добре и без тях! Така че не обръщай внимание на такива особи. Успех и не се ядосвай, приемай нещата с усмивка и всичко ще се нареди! Гуш Wink.
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 11   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines