Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 16:33:12

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на pebbles - 06.06.2009г.  (Прочетена 44350 пъти)
 
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: май 20, 2009, 12:20:37 »

Опитах се да кача снимки от пробата в галерията. Като резултат, най-вероятно, някое момиче има снимка на моята смачкана същност вместо букета си, защото в моята галерия се появи снимка на букет. Какво да правиш, шанс pardon
 Явно съм по-лоша от колкото си мислех. Жените в салона вчера бяха съвсем сдухани, обикаляха ме на пръсти и накрая ме попитаха кога искам да си взема роклята, а не "Ще бъде готова еди-кога си" Направо ми стана неудобно, обаче, съм я поръчала на 4-ти март със срок за изработка от 2 месеца. И не съм им говорила рязко, просто бях категорична, не съм била груба, не съм викала.
 Да ги похваля, че малката рокличка е станала супер сладка Bravo.
 И си взех булото и след малко отивам на пробна прическа. MANICURE
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: май 20, 2009, 15:56:04 »

А, тук те няма още с прическа, но те има с рокля!
 И за нея да кажа тогава- на пробата ми харесва, представям си после! Само деколтето ще го "поотворите" малко, нали? Много добре изглеждаш наистина! give_rose
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: май 20, 2009, 17:25:48 »

Деколтето се надявам да го поотворим повечко, даже. То такава е идеята, ама дали успях да ги убедя, че голямото деколте не значи непременно да се разпадне роклята, не знам girl_impossible
 mucito, по някакъв начин си ми отворила галерията, явно. При мен всички галерии под имената на потребителите са изчезнали. И отгоре в лентата бутончето "Галерия" също ми липсва. Странна работа crazy
 Поправям се веднага


* pri4eska.jpg (73.49 KB, 450x338 - видяно 292 пъти.)
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: май 20, 2009, 17:27:18 »

и пак


* pri4eska1.jpg (44.32 KB, 450x338 - видяно 283 пъти.)
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: май 20, 2009, 17:27:36 »

И кокът, всъщност


* pri4eska2.jpg (69.54 KB, 450x338 - видяно 295 пъти.)
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: май 20, 2009, 17:33:21 »

Да, аз успях, ама вече никъде няма галерии crazy
Аз забравих да те попитам къде ти правиха пробната прическа? И пак да ти кажа- много си хубава и недей така да се обиждаш ("снимка на моята смачкана същност" - дрън дрън)
Активен
minalina
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 734



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: май 20, 2009, 21:36:45 »

Прическата е супер и ти изглеждаш чудесно с нея! Bravo Bravo Bravo Не мога да видя роклята, за което съжaлявам. Дано да успeeш пак да я качиш.
Активен
BASTET
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 699


пак съм се размечтала..


Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: май 21, 2009, 08:01:18 »

pebbles, булото като е под кока, ти ще го замяташ ли напред пред лицето си? Защото съм на етап було, а хич не съм наясно как се употребява.
Активен
Ble6tu4ka
Професор
****
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: май 21, 2009, 08:09:29 »

Пебълсче, много ти отива тази прическа! Не знам дали е по твоя идея или си се оставила в ръцете на фризьорката, обаче  Bravo  give_rose Забелязвам, че за разлика от други пробни прически твоята е много пипната и си личи, че жената е подходила професионално, а не те е вдигнала тук таме с фиби и фуркети и да ти кажа "Ми горе долу така ще изглеждаш - другото си го представи.."  girl_impossible

А за това, че Муцката е видяла роклята - искрено й завиждам  cray Мен сега ми се птваря галерията обаче няма рокляяяяя... nea

Бастетче, май така като е поставено булото на Пебълс - не се замята...Сигурно би могло и да се замята де, ама може би зависи от типа було..т.е. модела. Пебълсче, я разясни малко?  blush
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: май 21, 2009, 10:09:40 »

Ами нямам намерение да замятам булото напред, защото предната му част е късичка и стои супер смешно - като клюн напред и на височината на носа. Така че, ще си се вее само отзад и нямам намерение да го свалям, затова е сложено под кока. Ако ви  кажа, че в момента не мога да се сетя името на салона и на момичето, но ще погледна по-нататък днес и ще ви кажа. Благодаря ви, момичета, за милите думи give_rose
Успех с галериите, сега си ме представете с тази рокля, обаче с панделка на кръста и много-много по-голямо деколте и с равна дължина. А пък ако не ви харесва, май ще е по-лесно да си ме представите с друга рокля funnytooth


* PIC_0172.jpg (72.49 KB, 450x600 - видяно 293 пъти.)
« Последна редакция: май 21, 2009, 10:23:13 от pebbles » Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: май 21, 2009, 12:51:11 »

така малко не завършена седи роклята, но мисля че с панделка ще се получи добре  good
дано се сетиш за ателието че има отзад една рокля дето ми хареса, тя няма да ми седи добре така като я гледам ама нищо да съм информирана  blum
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: май 21, 2009, 19:08:29 »

О, ателието много добре го знам, Росица котюр е, просто не виждах смисъл да споменавам имена, след като нямам още резултат, който да коментирам.
Активен
Ble6tu4ka
Професор
****
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: май 21, 2009, 22:28:45 »

Я, каква изненада  Girl_hide Ама тя не била от типичните дълги до земята рокли smile
Всъщност мисля, че много ти отива , само дето тъй незавършена в деколтето стои доста ... angry Обаче предчувстам добрия резултат smile и ши чакам с нетърпение да я покажеш в завършен вид! girl_wink
Активен
BASTET
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 699


пак съм се размечтала..


Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: май 22, 2009, 08:37:10 »

Аз мисля, че тази рокля с тази дължина и долния пласт, и с тези обувки се получава много стилен ретро-ефект. Приличаш ми на мацка от клип с нещо джази, суинги.. в главата ми звучи Пеги Ли примерно.. търся да ти покажа една фотосесия в американския космо-брайд в този стил, ама нещо са я свалили от оня сървър, където я гледах последно. Харесваш ми  good. За деколтето - настоявай си за твоето, това моделче носи голямо деколте, хич да не се правят шивачките  blum
Активен
Kristinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 649


Just a Wife


Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: май 22, 2009, 08:48:20 »

Пебълсче, рокличката е мн сладурска, наистина ако деколтенцето е по-открито ще стои чудно.А какъв цвят ще е панделката?Роклята е мн по-различна от масовката, и това определено много ми допада. good
за прическата, нямам думи, много добре ти стои на лицето, семпъл и изчистен кок, много нежно стои, и определено много ми харесваш.А какъв ще ти бъде грима?
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 11   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines