Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 07:51:00

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на pebbles - 06.06.2009г.  (Прочетена 44473 пъти)
 
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: май 14, 2009, 22:53:54 »

аз и преди съм ти казвала ама пак да кажа тук, че чантата ти си ми харесва много може би и заради токата  girl_wink
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: май 16, 2009, 19:46:21 »

Днес проведох един конструктивен разговор с булчинското ателие. Поглеждам си аз бележката за капарото и се оказва, че аз съм я поръчала тази рокля на 4-ти март. Преди да поръчам срокът за изпълнение беше месец и половина. Когато поръчвах ми казаха, че в края на април ще ме извикат за първа проба и в началото на май ще си взема роклята. Е, още тогава сметнах, че това прави повече от 2 месеца, защото едва ли под "началото на май" имат предвид точно 4-ти, но реших, карай, устройва ме. Обаче вече е средата на май, а мен никой не ме е викал на първа проба. Когато се обадих сутринта ме успокоиха, че следващата седмица щели да ме викнат на проба. И съм щяла да си взема роклята 1-2 седмици след пробата. Е, викам, това прави след датата на сватбата, не ме устройвате. И след като ми дадоха управителката, която ми повтори същото нещо, аз съвсем хладнокръвно заявих, че на 23-ти ще ходя до Пловдив на авиошоу и ако до тогава не съм си взела роклята купувам нещо от там! Е, обещаха ми, че до там няма да се стигне, да видим. Аз, за всеки случай, тъй като готова рокля с презрамки прилична едва ли ще намеря, си купих пробно от силиконовите сутиени днес. Да не ми се налага да го ползвам, ама съм напълно готова да изпълня заплахата си! Вече съм напълно конвенционален размер, влизам в 90% от мострените рокли по магазините, така че голичка няма да бъда tease.
 Съгласна съм, че абитуриентките са преди мен по дата, обаче аз, ако исках силни усещания около роклята щях да си я поръчам 1 месец преди сватбата от Китай. Сетила съм се 3 месеца по-рано, като срокът е 2, заслужавам да ми предвидят един комфортен запас от минимум 2 седмици до датата, която, аз - дебилът, казах вярна.
 Отделно от драмата около роклята снощи понаправих рамките за снимките, които смятаме да даваме на гостите. Не са нищо особено, ще снимам утре на светло, просто снимката да се подпира на нещо. Може и да понадпиша нещо със сребърен писец, но трябва първо да го обсъдя с любимия.
 Благодаря на всички, проявили стоицизъм да изчетат всичко!!
« Последна редакция: май 16, 2009, 19:49:32 от pebbles » Активен
¤ Enigma ¤
Професор
****
Публикации: 401



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: май 16, 2009, 20:06:48 »

Хихи, аз прочетох всичко и то с интерес. Много увлекателно разказваш. А пък тези вземи ги насмети по-хубаво, да не се правят на интересни. Оф, тъпата ми клавиатура си решава кога да ми публикува съобщенията, така че да не се чудиш на това самотното хихи, което излезе отначало.
« Последна редакция: май 16, 2009, 20:09:21 от ¤ Enigma ¤ » Активен
Sisilla
Ентусиаст
**
Публикации: 83



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: май 16, 2009, 20:26:04 »

Още на една Варненска булка и наближи сватбата. danceg
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: май 16, 2009, 20:38:36 »

Енигма, ти се оплакваш от клавиатурата, а моето лаптопче ме изостави cray cray. Нещо му гасне екранчето. Е, то му беше време вече, като се има предвид, че е от праотците на лаптопчетата, ама пак ми е мъчно. Сега съм превзела компютъра на Слънчицето, което е нощна смяна, и даже не мога да го преборя да ползвам Ctrl+C и Ctrl+V. И един пример колко е малък света. Днес в магазина на Крис, където отидохме да вземем ежедневен панталон за бъдещия ми мъж срещнахме едно от момичетата от този форум, което се оказа жена на един негов съученик, на когото пък бащата работи с нас, ама аз нали съм от скоро в една организация, на която само местната структура е повече от 200 човека и не го бях срещала. Заглеждам я мацката, струва ми се позната, обаче, чак когато се оказа, че те се познавали и аз имам повечко право да я загледам се убедих, че съм й гледала булченските снимки. С колко ли от вас се разминаваме всеки ден без да знаем crazy
Активен
¤ Enigma ¤
Професор
****
Публикации: 401



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: май 16, 2009, 20:45:45 »

И аз съм си мислила много пъти това. Даже днес видях една булчинска кола и си викам кое ли булче е вътре tease. Ха, днес и аз бях в магазина на Крис, може да сме се разминали, ама като не знам как изглеждаш pardon.
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: май 16, 2009, 22:17:19 »

Качвам в галерията рамката за снимка и в нея е една наша снимка от преди няколко години. Не я качвам направо тук, защото ще е много голяма и ще затормозява отварянето, а не мога на този компютър да я смаля. Е, горе-долу така изглеждаме smile
Активен
Ble6tu4ka
Професор
****
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: май 16, 2009, 23:32:05 »

Мхм, съвсем права си си да се нервираш на несериозниците от булченския салон! Дано не е още дълго и въпреки всичко резултатът от продължителното чакане се увенчае с пълно удовлетворение и щастлива еуфория, мила! Dance

А рамките са много симпатични! От какво са направени? Картон? Може, ако ти се струват не толкова ефектни - да ги апликираш с нещичко в тон със сватбата ви, сега продават страхотни малки лепенчици - калинки, листенца, пеперудки и не знам си кви си... слагат се лесно и седят много закачливо. smile
Активен
Kristinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 649


Just a Wife


Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: май 17, 2009, 09:22:34 »

Хеййй, Пебълсче, малко ни остава миличка...само 20 дни..
прочетох и аз за одисеята ти с роклята, дано да я направят, и да се отнесът малко по-сериозно към теб.
разказвай другото до къде си го докарала, притесняваш ли се вече?
пожелавам ти най-прекрасните последни 20 дни  give_rose give_rose give_rose
Активен
Денито
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 319



« Отговор #39 -: май 17, 2009, 17:55:27 »

Пробвай да им сложиш в някое ъгълче малка маргаритка или калинчица с нещо зеленко, мисля че ще стои добре girl_wink
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: май 17, 2009, 18:26:37 »

Рамките са от синичък картон, който не е равномерен цвят, ами като на вълнички. Хубав е сам по себе си, но изделието нещо не е като хората. Нито калинки имам, маргаритки ще имам в букета, но нито по поканите, нито в късметчетата, нито в цветчетата за закичване и нещо не ми се връзват. Може да потърся някаква съвсем тънка жълта панделка и да връзвам в единия ъгъл съвсем мъничко. То най-просто е съвсем без рамката, но вече толкова рязане изрязах, няма да се отказвам накрая, я! Може да порежа още малко, или панделките да ги вържа отделно и да ги залепя или забода, пък отзад да извия карфичката crazy. Добре, сега продължавам с рамките и се заемам да творя подаръка на кумовете. То е малко сложно, това, което съм замислила, но дано стане, защото точно от това имат нужда и като го предложих кумата ми много се зарадва. Ще споделя, може би, утре, когато разбера дали ще успея да проведа операцията.
Благодаря, момичета, за милите думи и подкрепата Flower
Активен
Денито
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 319



« Отговор #41 -: май 17, 2009, 19:11:27 »

Пробвай да вържеш готови жълти панделки и да ги залепиш със силикон после, за да ти се вържат идейно с поканите. Уфф ама и аз нищо не казах. Мисълта ми беше да навържеш джувчици от жълта панделка като на поканите и после с капка силикон да ги лепнеш в ъгълчето.
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #42 -: май 17, 2009, 21:17:12 »

Пебълс, четох патилото ти с роклята. Като те гледам / чета/ не си от тези, дето си мълчат и си оставят магарето в калчищата. Сложи ги на мястото им тия гъски!
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #43 -: май 18, 2009, 19:33:43 »

Ох, дано ти стане навреме роклята  Good luck . Аз съм подготвена да имам подобни изживявания с моята (дано да не стане ) pardon
Има някакъв проблем с галериите и не мога да видя рамката  nea
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: май 18, 2009, 22:02:33 »

Слънце,  не губиш много с  рамките, споко, човече blum.
Утре съм на проба, стискайте палци Yes.
И днес поръчах подаръка на кумовете. Една одисея с нашия майстор, който не може и ме праща при друг, който ме прати на трето място, но поръчах и до 2-3 дни ще получа, надявам се, холна масичка, 60см височина, каквито няма никъде в магазините, или е в напълно неподходящ вид и цвят за нашите цели. То сложното беше, че трябва да е на мебелни сглобки и кумовете ни да си я закарат до София разглобена и там да си я сглобят. А тези сглобки се изрязват със специални машини, които нашият майстор няма. Дано резултатът е добър и им хареса  smile
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 11   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines