Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 09:58:48

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на pebbles - 06.06.2009г.  (Прочетена 44334 пъти)
 
ceci_8
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 24



Моят сватбен албум

« Отговор #120 -: юни 08, 2009, 11:15:10 »

ЧЕСТИТО-пожелавам ви дълъг и щастлив семеен живот nazdrave
Активен
Ani
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 305



Моят сватбен албум

« Отговор #121 -: юни 08, 2009, 12:14:58 »

ЧЕСТИТО!!!
Пожелавам Ви Цял куп незабравими моменти и щастливи изживявания,с които да попълните страниците на приказния си семеен роман give_rose
Активен
Kristinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 649


Just a Wife


Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: юни 08, 2009, 14:08:54 »

честита сватба! пожелавам ви много щастие и любов. heart
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: юни 08, 2009, 14:29:07 »

ЧЕСТИТА СВАТБА НА МЛАДОТО СЕМЕЙСТВО ПОЖЕЛАВАМ ВИ БЕЗБРОЙ ДНИ ИЗПЪЛНЕНИ С МНОГО,  ЛЮБОВ И РАЗБИРАТЕЛСТВО. БЪДЕТЕ СИ ЗА ВСИЧКО НЕОБХОДИМИ И СЕ ПОДКРЕПЯЙТЕ В ДОБРИ И ЛОШИ МИГОВЕ;
Активен
stasi_ge
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91



Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: юни 08, 2009, 16:47:23 »

Честито на младото сенейство. Пожелавам ви много любов, разбирателство и попътен вятър.
Активен
ralichka___
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 513



Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: юни 08, 2009, 23:26:14 »

Честито, Рали!!! Бъдете винаги мнооого силно и страстно влюбени! Желя ви приказен съвместен живот и чакам снимки с нетърпение smile  give_rose
Активен
Поли
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 464



Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: юни 09, 2009, 07:22:02 »

Честито и от мен :)Бъдете много щастливи и нека дните ви са осеяни с много любов, разбирателство и само красиви моменти!!!
Активен
krisssy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 694


Мога да ти обещая утрото,но не мога да върна вчера


Моят сватбен албум

« Отговор #127 -: юни 09, 2009, 10:34:45 »

Ех,още една съфорумка се омъжи,пожелавам на двама ви да имате едно красиво,сплотено и щастливо семейство!
Активен
ERan
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 648



Моят сватбен албум

« Отговор #128 -: юни 09, 2009, 16:51:57 »

Честито на младото семейство!
Нека годините заедно са изпълнени с мир, любов и доверие!!!
Активен
*trinity*
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 450



Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: юни 09, 2009, 21:31:08 »

Честитоо на новото семейство !! Sunshine Нека дните ви са винаги слънчеви и изпълнени с щастливи моменти Flower
Активен
Ble6tu4ka
Професор
****
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #130 -: юни 09, 2009, 22:26:17 »

 *INLOVE*Ох, аз вече се окопитвам от еуфорията... И минавам да ти пожелая, Пебс, да си винаги влюбена! Да се разбирате, уважавате и подкрепяте, летейки над препятствията в живота с лекота!  heart

И не се спотайвай ами разказвай!:)
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #131 -: юни 13, 2009, 20:58:52 »

Здравейте, момичета!
Благодаря много за милите думи, трогнахте ме дълбоко!
Ние днес се прибираме от обиколка на родината, ако някога се чудите какво да правите - яхвайте колата и карайте, навсякъде, където бяхме беше страхотно красиво.
 А сватбата - ами беше страхотно yahoo yahoo. Още нямам снимки, защото не съм си строила приятелите да ми изпратят кой каквото е снимал, а професионалните ще станат сега тази седмица. Но,когато имам нещо, ще показвам веднага.
 Сутринта станах към 8, финални оборки у дома, направих си кафе, взех душ, изгоних младоженеца при майка му и отидох на фризьор. Задължително е да похваля фризьорката, защото това, което направи си беше непокътнато след като спах на него и изобщо даже не ме е притеснявало. Момичето е Деница, работи в салон Естетико, срещу Пикадили Център. При фризьорката се засякохме с кумовете - на кумата също Дени й прави прическата, пак със същия успех - и Камен ме докара до вкъщи. Където моите роднини и гаджетата им от женски пол се бяха развихрили и правеха всякакъв вид хапки и други засукани работи, които така и не опитах. Дойде гримьорката, от която също съм много доволна, но не мога да похваля, защото не й разбрах името Ashamed, другото Дени, от Органза, да ми помогне, защото трябва това име да се знае. Та, гримьорката, докато ме правеше искрено беше впечатлена от кулинарната суматоха и питаше дали нямаме професионален готвач в рода. До момента, в който не влезе брат ми и я спече, като най-невинно попита "Тутанкамон ли ще се жени тук?" Тя от къде да знае, че той така си говори pardon. След това аз собственоръчно фризирах шаферчето, имаше малко рев, ама тя хубостта е сложна работа. Повечето ми приятелки вече бяха вкъщи, така че допълваха за работната суматоха. И от тук нататък започва нормалната сватба, чуваме долу хорото, затваряме се ужким, неженените момичета в спалнята, почакахме си, докато се наканят, но поне не ни беше скучно. За бутането на вратата имам много разкази, всичките въодушевени и доста объркани. И на тях им е било весело. Горката ми обувка за малко да отиде преждевременно на ония свят, но са я видели на време и са я използвали по предназначение. Следва малко объркване с това какво трябва да влезе при мен преди младоженеца - но и той дойде, най-накрая. Следват снимки, хоро, каране до ритуалната зала, престой в задръстването от булченски коли, малко напътствия в изолатора за младоженци, където на шаферката й говориха като на малоумничко и то, хлапето, по едно време взе да ме гледа умолително да го спася. И ни ожениха. И на двора тати спече неприятния чичко с фотоапарата, който отиде да си вика мутра, ама като фотографа си беше отишъл - няма да се бият с гостите, я, само с любителски апаратчета ни снимаха. Като изключим това, доволна съм от ритуалната зала, всичко беше стегнато, но не че да ни гонят и имаше организация. Сега публикувам, че ме хваща срам, как не ми свършват думите give_rose
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #132 -: юни 13, 2009, 21:23:32 »

След задръстването от булки пред ритуалната зала се отправихме към следващото задръстване от булки - хотел Естрея blum. Голям майтап, на всяка градинка по една булка и се усмихва на фотоапарата pullpigtails. И една от гостенките на хотела, баба англичанка, дойде при мен да ми каже, че тя правела булченски рокли и понеже моята не била с деколте без презрамки и затова дошла да си поприказваме.  Камен каза, че тя направо била уцелила с този хотел - явно не може да се отърве от булки. И се отправихме към хотела на празненството. Поснимахме се малко в градината и дойде време и ние да влизаме. И всичко си протече както трябва. Много съм доволна и от ресторанта и от Органза - и Дени и Тони бяха супер. Трябва да отбележа и фотографа. Дидо от Блясък. С когото и да се чуя, като си говорим за сватбата, все изниква от някъде репликата - "а фотографът беше много голям сладур", или "много симпатично момче", зависи кой говори. Снимките още не съм ги видяла, обаче лъчезарността и добронамереността са безценни. А, всъщност, погледнах няколко на фотоапарата и сме хубави, което аз разбирам от фото.
 Като говорим за лъчезарност - DJ-ят нещо не беше на кеф цяла вечер, но дори и той не успя да развали купона. Аз се забавлявах много, приятелите ни също, баба каза, че съм си купила тази вечер фамилията - вече съм Кипрова. Разни хора ми се обаждат да ми кажат колко им е харесала храната, особени овации обра и тортата, тя беше Йогуртова от Юлинел. От ресторанта бяха невероятно коректни, управителката - Красимира е супер готина, не съм очаквала толкова да ми хареса всичко, и ресторанта и хотела, към нас бяха перфектни. Непретенциозна обстановка, но много истинска красота и коректност и изпълнителност, което за мен е същността на нещата. Ресторантът е на хотел Странджа. Специални благодарности на Дени, която, освен цялата работа по ресторанта и гостите, ни беше подготвила специална много мила изненада в стаята. И тъй като беше изненада ни трогна и двамата много. Общо взето тези малките изненадки, като цветчетата по салфетките и цветенцата в стаята са най-милите спомени. И затова, ако имате възможност, позволете на гостите си да се развихрят и да ви подарят нещо предметно. Напълно неописуемо усещане на детска радост е, когато единият носи пакети, а другият отваря и двамата сме изненадани и виждаме как тези хора са помислили за нас като са избирали подарък. Незаменимо е, пак казвам, ако имате възможност, позволете си го! Това е за сега, утре ще преговарям вече за снимки, като имам ще кача веднага.
Активен
¤ Enigma ¤
Професор
****
Публикации: 401



Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: юни 13, 2009, 21:29:20 »

Пебълсчеее, мила, аз от кога те дьобна да се появиш tease. Много се радвам за вас, че сте си изкарали хубаво и всичко е било както трябва! На един дъх ти прочетох разказчето. Хихик, от десетина минути си рефрешвам страничката да видя продължението какво ще е crazy. Голяма съм любопитка. Ще чакам снимчиците yahoo. А на какви местенца ходихте след сватбата, разказвай  blum.
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #134 -: юни 13, 2009, 22:50:35 »

И аз откога те чакам да разказваш  blum
А сега остава и снимки да видим  Eeager
И също като Енигма ми е интересно къде ходихте по време на медената седмичка  girl_wink
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines