Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 15:58:16

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 32 33 [34]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Обувките!!!! част 4  (Прочетена 158093 пъти)
 
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #495 -: март 27, 2010, 17:09:13 »

veninceto, това е едно от малкото суеверия, които ще спазя, не защото вярвам в него, а защото ми харесва. Моето назаем ще бъде булото обаче, а не обувките, но идеята ти е страхотна! Малко  Offtopic
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #496 -: март 27, 2010, 18:03:40 »

Цветенце, честити обувчици, много са нежни и красиви!  smile А щом са и удобни, перфектно! Bravo
Ние пък се връщаме от Пловдив без обувки - и аз, и половинката huhhuh.gif Той си хареса един-два чифта, но каза, че тук ще си ги намери същите и реши да не ги разнасяме от там. При мен обаче проблемът е сериозен. Очевидно ще е много трудно да се намерят изчистени обувки в слонова кост, не много висок ток и не твърде летни, а същевременно да не са лачени, нито пък отрупани с камъчета...(то вярно че изглежда твърде претенциозно от моя страна, но всъщност не е).Може ли почти всичко да е точно такова angry
Ще пообиколя пак и из Стара Загора, ако ли не - поемам риска (притеснявам се заради номерацията) да си ги поръчам от ebay pardon
« Последна редакция: март 27, 2010, 18:12:25 от velvet » Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #497 -: март 29, 2010, 08:18:18 »

Малко съм  Offtopic, обаче поверието е "Something old, something new, something borrowed, something blue", казва се с ритъм, като стихче и е от някъде, където говорят английски, най-вече от американските филми. Те бабите гледат филми, ама...
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #498 -: март 29, 2010, 19:12:14 »

Активен
Страници: 1 ... 32 33 [34]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines