Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 22:17:32

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Обувките!!!! част 4  (Прочетена 158164 пъти)
 
Suei
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 42



« Отговор #15 -: май 11, 2009, 16:27:11 »

dodo5 , за бала също ми предлагаха дантелени ботушки в магазините, но от други съм чувала, че много запотявали краката и аз затова не си взех.
Активен
dodo5
Ентусиаст
**
Публикации: 61



« Отговор #16 -: май 11, 2009, 16:35:07 »

аз мисля да си взема ботушките много преди сватбата за да мога да избера дали ще са ми удобни надявам се да не са скъпи....така ще имам време да отреагирам като си купя  после сандалки ако се наложи
Активен
grahovaprincesa
Професор
****
Публикации: 352


« Отговор #17 -: май 12, 2009, 15:40:30 »

Привет и от мен!
Момичета, уважавам вкуса на всеки. И както се казва: Разни хора, разни идеали.
Само приемете от мен един съвет: Стараейки се да сте различни, модерни и нетрадиционни, МНОГО ВНИМАВАЙТЕ!
Ще дам пример за какво говоря. Една булка,няма да споменавам имена, точно в този си стремеж да е "уникална", наистина заприлича на КЛОУН на сватбата си. То не бяха ботуши от дантела, от тези високите като чизми, които като танцуваше се свличаха до глезените и, то не бяха шапки, ръкавици, наметала........... Просто изглеждаше като за маскен бал!
Така че бъдете по умерени, защото красотата не се крие в дрехите, обувките и аксесоарите а в самите вас  give_rose
Активен
ralej
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 158


Най-щастливи на света!


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: май 13, 2009, 14:57:52 »

Аз днес си купих маратонкииииии  yahoo   yahoo  yahoo най-готиното е,че нямат никаква нужда от украса! но сега не знам дали да си ги нося този сезон и после да търся нови или тези д ги пазя  crazy

Сис, май и двете сме пред една и съща дилема, момичета, давайте съвети!

Когато бях кума през 2004 г., булката си беше купила маратонки, които да обуе като й се уморят краката от танци. Беше ги дала на жената, която й прави украсата на шампанското, късметчетата и т.н. Та на белите маратонки "цъфна" една сребърна украса.
Ето една снимчица:
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #19 -: май 13, 2009, 14:59:59 »

Вчера баща ми без нищо да знае му ги показвам и той възкликна "ЕЕЕей, какви са булченски! "  yahoo Много се зарадвах!

П.С. аз няма да съм с тях като се уморя, а само за две песни и то за снимките иначе ще съм си с други обувки.
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #20 -: май 16, 2009, 11:55:37 »

Момичета,аз вчера си поръчах обувки!Защото нямаше мои номер!А токчето е 7 см и са много удобни!Когато си ги взема ще ви ги покажа!
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: май 22, 2009, 22:08:34 »

ето ги  и тях най-накрая
ама до сватбата има три месеца сигурно ще си харесам други  tease
и едни равни сандалки мисля да си взема  blum


* 15.JPG (23.15 KB, 448x336 - видяно 478 пъти.)
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: май 23, 2009, 11:39:39 »

даа, харесват ми и на мен и този ток е много удобен! Честити да са ти! И аз искам още едни да си купя, ама ме е яд, че ако съм на такъв ток мъжо трябва да подскача докато ме целува tease
Sunny_girl , честито, миличка! Много са хубави и твоите сандалки и най-важното може би няма да ти се налага да мислиш за смяна в ресторанта!
Активен
23
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 376



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: май 23, 2009, 14:58:58 »

Радвам се, че ви харесват!

Sunny_girl , честито, миличка! Много са хубави и твоите сандалки и най-важното може би няма да ти се налага да мислиш за смяна в ресторанта!
Муци, това ми беше идеята-да няма смяна! А и другото, което е, аз принципно нося ниски обувки. smile
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: май 23, 2009, 21:45:07 »

Sunny_girl честито  good до колкото виждам са бял лак нали
аз точно такива исках но нищо не харесах, но не е късно да си взема и други
то мен ако някой ме пита може и пет чифта да си купя  blum
Активен
zipper
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 135



« Отговор #25 -: май 24, 2009, 09:32:17 »

Момичета, насочете ме къде да гледам за обувки в София. Вчера обиколих Навсякъде по Графа, Витошка,Солунска....никъде няма нещо подходящо за случая. Отчаяла съм се, а до петък трябва да си купя обувки задължително, защото съм на проба.
« Последна редакция: май 24, 2009, 09:34:05 от Zaio » Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: май 24, 2009, 09:52:40 »

Ами аз обикалям същите места като Зайо  pardon Моите ги купих от В. Търново. Хубави обувки има по моловете ама са и доста по-скъпи. Много ми харесаха едни в Сити център на витрината на Шу Арт, но не посмях да вляза вътре, ще чакам намаленията  cray
А вие момичета Зайо и Веси какви горе долу обувки искате?
Днес май пащ се разхождам насам натам из града може да поогледам.
« Последна редакция: май 24, 2009, 09:54:52 от anbibian » Активен
zipper
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 135



« Отговор #27 -: май 24, 2009, 11:32:59 »

anbibian, роклята ми е шампанско. Търся си сандали ,близки до цвят с роклята, и със среден ток. Има огромно разнообразие на обувки тази година, но за жалост не стават за сватба.
Активен
LOSHKA
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 164



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: май 24, 2009, 12:11:54 »

И аз имам проблем с намирането на обувки.....тази форма ми допада /не държа на цветето/, а и ще ми по-удобно.Ниски обувки не нося. sad


* obuvki.jpg (25.42 KB, 480x360 - видяно 492 пъти.)
Активен
zipper
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 135



« Отговор #29 -: май 24, 2009, 12:38:39 »

И аз си търся нещо подобно, но на малко по-нисък ток. По принцип винаги съм на ток и нямам проблем с високите , но за сватбата е по-добре да съм на по-удобни обувки.
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines