Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 17:54:31

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Обувките!!!! част 4  (Прочетена 158123 пъти)
 
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« -: май 03, 2009, 23:28:22 »

Обувките!!!! част 3
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #1 -: май 03, 2009, 23:32:05 »

Днес си паресах белички маратонки, които ще украся, за да изненадам гостите, когато поздравя кумата и шшаферката ми с песничките от Булката беглец!  yahoo
Активен
Suei
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 42



« Отговор #2 -: май 05, 2009, 21:27:23 »

Аз също съм си харесала даже 2 вида обувки, но за едните много се колебая дали ще са удобни, иначе те най-много ми харесват. Не знам какво да правя, дали да рескувам с тия които ми харесват или да си взема тези, които знам , 4е са ми удобни. Накрая от толкова мислене ще ги взема и двата и ако трябва ще се преобувам.  banana
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #3 -: май 05, 2009, 21:44:08 »

Аз днес си купих маратонкииииии  yahoo   yahoo  yahoo най-готиното е,че нямат никаква нужда от украса! но сега не знам дали да си ги нося този сезон и после да търся нови или тези д ги пазя  crazy

Сис, май и двете сме пред една и съща дилема, момичета, давайте съвети!
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: май 06, 2009, 22:18:51 »

и аз си купих сандалкиииииииии  yahoo от Велико Търново, ходих на разходка и хоп сандалки
ще пусна снимки по нататък
обаче мисля да си походя с тях лятото да съм сигурна че са удобни пък и нали трябва да имам нещо старо на сватбата  girl_wink
само ме притеснява че си купих лачена чантичка  pardon
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: май 06, 2009, 22:44:31 »

Поздравления за сандалките, anbibian, но те хората, обикновено, затова се мъчат с нови обувки за специалните поводи, защото ако ходиш с обувките преди това може да ги повредиш. Е, може и да не ги повредиш, ама си е рисково. А пък те, сигурно, са светлички и на тях повече им личат поражения. Ама да не ти спирам ентусиазма, като са разтъпкани със сигурност ще се чувстваш комфортно на сватбата good
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: май 07, 2009, 06:45:56 »

аз планувам да си взема лачени сандалки за самата сватба, обаче тези много ми харесаха да си ги нося цяло лято и затова мисля да ги разтъпча хубаво, че ако има проблем с другите дето ще си пазя да се преобуя  girl_wink
иначе си харесах едни в този магазин джани, пак сандалки кожени, но с много ниско токче и сега се чудя като ушием роклята за по-висока обувка няма ли да е проблем после да скоча на по-ниски
Активен
sildicheva
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 24



« Отговор #7 -: май 07, 2009, 13:41:44 »

аз планувам да си взема лачени сандалки за самата сватба, обаче тези много ми харесаха да си ги нося цяло лято и затова мисля да ги разтъпча хубаво, че ако има проблем с другите дето ще си пазя да се преобуя  girl_wink
иначе си харесах едни в този магазин джани, пак сандалки кожени, но с много ниско токче и сега се чудя като ушием роклята за по-висока обувка няма ли да е проблем после да скоча на по-ниски

Най - много да си поизцапаш малко роклята отдолу, но едва ли това е проблем...А какво да кажат булките с шлейфове??? Спокойно, после ще ти почистят роклята и готово! Ти само гледай на теб да ти е комфортно, защото това е твоят ден! yahoo
Активен
dar4eto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 156



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: май 08, 2009, 17:32:44 »

Ето ги и моите сандалки-и-и  yahoo. От вчера си ги имам и е голяма раздост. Най-хубавото е, че ми заспахана краката, въпреки че ги поръчах онлайн и имах притеснения.

Точно така си представях сватбените си сандалки  girl_wink. Токчетата са около 5-6см, а лентите са сатенени и се връзват около глезените. По петата и при пръстите има мънистаи фини синци.

Вярвам, че без проблем мога за изкарам сватбата с тях,ноооо просто за всеки случай ще си купя някакви ниски нежни обувчици тип пантофки или както там се наричат  girl_wink


Активен
bubeto_bu
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 101



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: май 09, 2009, 09:52:57 »

Дарче, ти просто ни "закопа с тези пантофки" Bravo.Страхотни са give_rose Аз търсех нещо такова и то същия цвят, но единственото което горе-долу ставаше бяха едни сандалки от мегиас...... проблемът ми е, че с 7см. ток стърча над милото  cray и така случайно попаднах на тези:


* obuvki.jpg (22.48 KB, 354x266 - видяно 5188 пъти.)
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: май 09, 2009, 11:07:09 »

bubeto_bu, много ми харесват твоите сандалки, Bravo Bravo Bravo. Със сигурност са много удобни и няма да се налага да търсиш нещо друго по средата на деня за да не починеш от болки в краката. И, освен това, съм сигурна, че стоят много нежно на крачето, носила съм подобни каишки и много ги харесвам. И след това можеш да ги скъсаш от носене. Този сезон явно излизат белите аксесоари на мода, защото е пълно с бели чанти. Изобщо, според мен си в десятката!!!
Активен
nia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 766



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: май 10, 2009, 20:05:34 »

 Не търсете сандали в бордо в Бургас-НЯМА ТАКИВА. Затова от тези които си купих за сватбата , хем  бая високи , хем да са удобни .........:


* Resized Resized Resized DSC02549.jpg (67.57 KB, 384x288 - видяно 5168 пъти.)
Активен
nia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 766



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: май 10, 2009, 20:06:59 »

............ с бордо лак за нокти станаха ето такива: Girl_hide


* Resized Resized Resized DSC02567.jpg (57.45 KB, 384x288 - видяно 5149 пъти.)
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: май 10, 2009, 21:43:53 »

страшна си браво за идеята, поне на снимката изглежда че се е получило моного добре  Bravo
аз днес се поразходих по магазините за обувки в софия и да кажа на доста места има вече намаления още от май
мисля да поизчакам до юни и пак да се разходя  blum
Активен
dodo5
Ентусиаст
**
Публикации: 61



« Отговор #14 -: май 11, 2009, 16:12:41 »

а какво мислите за дантелени ботушки които лека ще се забелязват само или няма смисъл толкова ми е трудно да реша cray
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines